Стрижки на середні волосся тренди 2015 року

26.07.2015

Стрижки на середні волосся

З допомогою модною і оригінальною стрижки вдається вишукано прикрасити свій образ. Стрижки на середні волосся вибирають для себе багато жінок, оскільки така довжина універсальна.

Вибираючи собі варіант стрижки, потрібно враховувати деякі особливості: форму обличчя, структуру шевелюри (густоту, товщину). Зараз в моді каре різної довжини, драбинка, боб, різновиди каскаду, але вони потребують щоденної укладки, тому потрібно бути готовою до ранкових клопотів по створенню гарної зачіски.

Шаруватий «каскад»

Ось вже кілька сезонів поспіль, і цей не виняток, каскадна стрижка затребувана серед дівчат. Даний варіант зачіски складається з пасом різної довжини, які выстригаются пошарово. Він вважається універсальним, оскільки відмінно підходить всім типам волосся, підкреслюючи жіночу красу. Навіть ослабленим, тонким волоссю ця стрижка надає більше об’єму та пишності.

Якщо звичайний каскад доповнити оригінальної градуюванням, а форму чубчика зробити незвичайною, з’явиться можливість щодня змінювати образ, граючи з укладанням. Не хочете сильно ризикувати – зробіть тільки асиметричну чубок або ж залиште подовженою пасмо тільки з одного боку. Поради та рекомендації стилістів допоможуть вам підібрати ідеальний варіант асиметричні стрижки. Деякі з них добре виглядають тільки на прямих волоссі, тоді як інші, навпаки, підходять тільки для витких.

Ступінчаста градуювання

Ефектний тренд нинішнього сезону – ступінчаста градуювання. Волосся стрижуться сходами, а не по одній лінії. Ступінь градуювання буває різною, в залежності від особистих побажань: від легкої градуювання до рваного ефекту. Оптимальна форма особи для такої зачіски – прямокутна або овальна.

Текстурований контур

Короткий опис статті: стрижка Стрижки на середні волосся завдяки зручності у повсякденному житті дуже популярні. Загляньте і виберіть свій стиль. Стрижки на середні волосся

Джерело: Стрижки на середні волосся – тренди 2015 року

Також ви можете прочитати