Стрижки на середні волосся. РОСІЙСЬКА WOMAN

28.09.2015

Стрижки на середні волосся


Середня довжина волосся влаштовує багатьох жінок, як домогосподарок, так і працюючих, оскільки саме вона вважається найбільш практичною. Володарки середніх волосся можуть бути привабливі і неповторні завжди, як у будні, так і у вихідні, використовуючи безліч варіантів стрижок, укладок і зачісок.

Стрижки на середні волосся красиві, жіночні, а в той же час елегантні і практичні. Мода на них постійно повертається, років двадцять тому це був самий пік, потім стали популярні довгі волосся, але оскільки догляд за ними вимагають багато часу, багато стали від цього відмовлятися. Зовсім недавно в моду знову увійшли такі стрижки боб, каскад, драбинка, паж. Почалося, як завжди, все з подіумів,

Стрижки на середні волосся каскад

Стрижка каскад, яка може бути виконана на середні волосся, завжди робить жінку привабливою. При її виконанні стрижеться драбинка на рівні підборіддя і далі вона з плавними або різкими переходами досягає максимальної довжини. Виконується така стрижка, як правило, з чубком:

  • Рівною або косою;
  • Довгою чи короткою.

Стрижка каскад може виглядати зовсім по-різному, завдяки застосуванню різноманітних варіацій укладання, начісування, використання бігуді прасування, плойки.

Все це робиться на ваш розсуд. Якщо ви не можете визначитися, яку зробити зачіску на кожен день, а яку для святкового вечора, то спитайте поради у свого майстра.

Якщо вас цікавить техніка стрижки каскад, то пропонуємо вам подивитися відео з майстер класу стрижок на середні волосся.

Майстер клас стрижки на середні волосся — відео
Стрижки на середні волосся боб


Стрижка боб, зазвичай, за плечі або трохи коротше, легко виконується на прямих або кучерявих волоссі. Майстер з допомогою филировки або драбинки збільшить обсяг, тому ця стрижка особливо вигідна тим, у кого тонке волосся. Стрижка боб на середні волосся трохи прикриє шию, зробивши основний акцент на красу обличчя.

Історія стрижки почалася більше ста років тому, з легкої руки танцівниці Ірен Кастл, естафету підхопила актриса Коко Шанель та інші. В даний час стрижка боб також дуже популярна і має багато варіантів виконання. Особливо ефектно виглядає стрижка на прямі волосся з короткою чілкою, а також багатошарова і асиметрична стрижка.

Стрижки на середні волосся драбинкою


Ще одна популярна стрижка називається драбинка, оскільки при її виконанні выстригаются пасма різної довжини. Дуже ефектна зачіска і може бути рекомендована майже всім: як власницям пишних волосся, так і тонких, тим, у кого прямі волосся і тим, у кого вони в’ються. Добре виконана стрижка драбинкою на середні волосся дозволить вдало приховати недоліки обличчя і підкреслити його достоїнства.

Чубок майстер зробить на ваш вибір будь-якої довжини і форми, вона прекрасно буде поєднуватися з драбинкою. Взагалі, стрижка драбинка на середні волосся дає величезну можливість для експериментів, часом вона й гарна. На її основі можна зробити багато зачісок, догляд за стрижкою простий, потрібно лише час від часу підстригати кінчики, щоб не сіклося, і зберігалася потрібна форма. В наш час стрижку виконують гарячими ножицями, так вона довше зберігає свій вигляд.

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся

Джерело: Стрижки на середні волосся | РОСІЙСЬКА WOMAN

Також ви можете прочитати