• стрижки на середні волосся

  Стрижки на середні волосся із чубчиком каскад, каре, боб

  15.09.2015

  Стрижки на середні волосся із чубчиком в стилі каскад, каре і боб

  Волосся середньої довжини люблять жінки всіх віків і професій. Середня стрижка дозволяє вибрати зачіску і для роботи і для відпочинку і для театру чи ресторану, вони можуть зробити жінку різною, але в будь-якому випадку прекрасною. Стрижки середньої довжини відкривають можливість коригувати обриси обличчя і фігури, а фантазувати з укладанням можна нескінченно.

  Жінки часто доповнюють такі стрижки чубчиком різних варіантів. При підборі чубчика обов’язково потрібно враховувати форму обличчя. Чубчика бувають довгі і короткі, рівні і косі, прямі і округлі і ще багато-багато інших. Причому кожна має ще й різновиди.

  Популярні чубчика для середніх стрижок

  Для кожного типу обличчя рекомендується відповідні чубчика. Тим жінкам, у яких вуглуваті риси обличчя, широкі вилиці, великий підборіддя добре підходять косі чубчика. Вони поділяють особа на асиметричні частини, пом’якшують незграбність, надають волоссю ефект густоти. Косі чубчика бувають у вигляді арки або бокові, довгі або короткі.

  Стрижки на середні волосся із чубчиком «каскад» відмінно виглядає на гладко витягнутих волоссі. Актуальні в поточному році природні укладання з деякими художнім безладом.

  Стрижки «каре» для середньої довжини волосся

  У цьому році гладкі і елегантне «каре » середньої довжини – на піку популярності. Волосся повинні бути ретельно витягнуті, доглянуті, з яскравим блиском. Чубчик може бути різної довжини і форми. «Каре» можна носити і без чубка.

  Стрижки на середні волосся «карі» фото

  В сезоні 2013 в укладанні стрижки «каре» на середні волосся із чубчиком модна тенденція – трапецієподібний силует.

  Стрижки «Боб» на середні довжини волосся

  «Боб » найбільш привабливо виглядає на густих, товстих, гладких волоссі. Якщо надати дзеркальний блиск волоссю за допомогою хорошого лаку, зачіска додасть своїй власниці дуже гламурний вигляд. У році 2013 популярний «боб» з видовженими пасмами волосся збоку.

  Короткий опис статті: стрижки на середні волосся красиві Модні стрижки на середні волосся із чубчиком в стилі каскад, каре, боб, є одним з найбільш гарних, елегантних і улюблених стрижок у жінок, які стрижка середні волосся чубчик каскад боб каре

  Джерело: Стрижки на середні волосся із чубчиком каскад, каре, боб

  Також ви можете прочитати