Стрижки на середні волосся (фото)

06.06.2016

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся (фото)

Багато дівчат і жінки воліють стрижки середньої довжини. І це не дивно. Адже золота середина завжди високо цінувалася. Волосся довжиною від підборіддя до рівня трохи нижче плечей дарують образу жіночність, і, в той же час, догляд за ними не так складний, як за довгими локонами. Стрижки середньої довжини дозволяють робити безліч різних зачісок, як повсякденних, так і урочистих.

Стрижки волосся середньої довжини

найпоширеніші стрижки на середні волосся, фото яких можна бачити на сторінках журналів та інтернет-ресурсів упродовж багатьох років — це боб, каре, каскад і драбинка. З часом вони змінюють свої обриси, по мірі розвитку стилю у них можуть виникати нові особливості, але суть залишається незмінною.

Зупиняючи свій вибір на середній стрижці, варто розуміти, що вона повинна бути грамотно підібрана до індивідуальним рисам. Це стосується не тільки характеристик зовнішності. Бажано врахувати також і темперамент, особливості характеру. Як правило, в хороших салонах краси досвідчені майстри допоможуть зробити правильний вибір. Часто у них є спеціальні комп’ютерні програми, які дозволяють побачити очікуваний результат.

Але останнє слово в будь-якому випадку залишиться за вами. Тому, якщо ви зважилися на зміну образу, і вас приваблюють стрижки на середні волосся, то краще заздалегідь продумати всі моменти.

Особливості стрижок на середні волосся

Стрижки на середні волосся, фото яких у великих кількостях представлені на різних інтернет-ресурсах, найчастіше дозволяють формувати різноманітні зачіски. Це можуть бути коси, хвости, пучки. Для урочистих випадків легко можна зробити укладку. І при цьому образ завжди залишиться ніжним і жіночним.

В більшості своїй стрижки на середні волосся вимагають щоденних укладок. Однак якщо немає часу, то можна знайти вихід, швидко просушити волосся феном для обсягу, зібравши їх в низький хвіст або переплетя їх в кіски. Взагалі, на такі випадки існує безліч простих і красивих зачісок, які можна зробити буквально за 5 хвилин.

Види стрижок на середні волосся

Каре, боб, каскад і драбинка — це найпоширеніші стрижки на середні волосся, фото знаменитостей підтверджують цей факт. Та зручність у повсякденному житті відіграє не останню роль.

Сама проста і відома всім стрижка — каре. Тут волосся пострижені по рівній лінії. Вони можуть бути довжиною від підборіддя до рівня плечей. Існують варіанти, як з чубчиком, так і без неї.

Стрижка боб дуже схожа на каре, але вона має свою характерну особливість — це округлість форм (звідси і назва). Часто тут має місце незвичайної форми чубчик — коса або у формі арки, а також з рваними краями. Нерідко стрижка боб має різну довжину, коли кінчики плавно перетікають від коротких до довгих.

Каскадні стрижки на середні волосся здатні надати додатковий об’єм. Вони виконуються шляхом створення пасом різної довжини. Локони при цьому спадає каскадом — короткі накладаються на більш довгі. Перехід цей може бути плавним або різким. Перший варіант є більш ніжним і демократичним, а другий підійде для створення сміливих і навіть екстравагантних зачісок. Різкі переходи довжини зазвичай називають стрижкою у формі драбинки.

Такі стрижки на середні волосся, як боб і каре, нерідко виконуються не зовсім звичайним чином. Кінці ззаду постригаются коротше, ніж спереду або навпаки.

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся: каре без чубчика

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся : каре з прямою чубчиком

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся : каскад з косою чубчиком

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся : з видовженими передніми пасмами

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся : каскад з бічною гривкою

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся : креативний варіант

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся : для додання обсягу

Стрижки на середні волосся (фото)

Стрижки на середні волосся : каскад з густою чілкою

Стрижки на середні волосся (фото)

Як вибрати стрижку на середні волосся?

Щоб вибрати найбільш відповідну стрижку, в першу чергу необхідно звернути увагу на форму свого обличчя і на особливості свого волосся. Щоб отримати найбільш повну і достовірну інформацію, краще всього звернутися до фахівця, однак можливо вирішити це питання самостійно. Для цього потрібно дізнатися основні прийоми, що допомагають зробити правильний вибір.

Стрижки без чубчика, а також з косою або овальної чубчиком підійдуть власницям широкого обличчя круглої або квадратної форми. Такі прийоми дозволяють його візуально витягнути. Також в даному випадку будуть доречні стрижки, в яких кінці подовжуються спереду. Коса чілка також прекрасно виглядатиме, якщо особа має гострі вилиці. Вона зробить риси більш м’якими.

Дівчатам з подовженою формою обличчя підійде каре або боб з довгою густою рівною гривкою. Доречними будуть і каскадні стрижки. Головна умова тут — наявність чубчика. Можна застосувати поступове подовження кінчиків до задньої частини.

Хвилясті і кучеряве волосся краще всього залишити без чубчика. Справа в тому, що в даному випадку за нею буде складно доглядати. З-за цього вона може часто виглядати неохайно. Виняток може становити тільки довга коса чілка за умови, що волосся в’ється несильно.

Дівчатам, чиї волосся тонкі та густі, можна порекомендувати звернути увагу на стрижки з каскадами і драбинками. Вони додадуть додатковий обсяг. Але будьте обережні. Якщо шевелюра не відрізняється густиною, то така стрижка може провести зворотний ефект. Волосся будуть виглядати рідкими. В даному випадку краще залишити кінці рівними, зробивши суворе покарання.

Вибір стрижки на середні волосся — це суто індивідуальна справа. Кожна дівчина неповторна. Для того, щоб за допомогою зачіски підкреслити свої кращі риси і особливості, підійдіть до цього відповідально і без суєти.

Короткий опис статті: стрижки для середніх волосся Стрижки на середні волосся представлені відразу декількома напрямками. Розглянемо найпопулярніші і невибагливі у догляді зачіски. стрижки на середні волосся, стрижки, стрижки для волосся середньої довжини, боб, каре, каскад

Джерело: Стрижки на середні волосся (фото)

Також ви можете прочитати