Стрижки на коротке волосся

20.02.2017

Стрижки на коротке волосся

Коментарі 1

16 серпня 2012 | Розділ Краса

Стрижки на коротке волосся
Популярність коротких стрижок у жінок всіх віків незаперечна. З’явившись в 20 столітті, вони не втрачають актуальності. Кожен сезон стилісти знаходять нові способи зробити стрижки на коротке волосся цікавіше і яскравіше. Така зачіска може миттєво підкреслити індивідуальність, акцентувати увагу на красивих очах, виділити ніжні ямочки на щоках і зробити з дівчини ту саму, єдину і неповторну.

Сучасні стрижки на коротке волосся поєднують в собі всі стилі минулого, відтіняючи їх новими, актуальними деталями. І в цьому полягає їхня принадність – ви зможете створити свій неповторний імідж, приміряти на себе образ томної леді або бешкетниці, суворо пригладити неслухняні пасма або дозволити їм завиватися м’якими хвилями. Відкрита шия робить ніжним і привабливим будь-силует, підкреслюючи жіночність.

Жіночі стрижки на коротке волоссяСтрижки на коротке волосся

Їх дуже багато, і кожна з них має свої особливості. Стрижка на короткі волосся, яка вам найбільше підійде, залежить від типу особи. Власницям квадратної форми такі стрижки взагалі краще не робити – це зробить обличчя ще більш масивним. Якщо ж ви все-таки хочете спробувати постригтися коротко, вибирайте моделі стрижок, які допускають досить довге волосся. Також дуже короткі стрижки не підійдуть жінкам, схильним до повноти. Вони зроблять силует непропорційним. Власницям круглої форми обличчя більше підійдуть стрижки з прямими пасмами, трохи приховують вилиці. А ось при овальному типі підійдуть практично будь-які моделі, вибір буде залежати тільки від вашого бажання.

Сучасні стрижки на коротке волосся

Основні форми коротких стрижок не змінюються вже досить давно, удосконалюється тільки їх виконання. Це – каре на короткі волосся, боб, гарсон і каскад. Всі вони популярні в цьому сезоні. Фото стрижок на короткі волосся допоможуть врахувати всі нюанси і вибрати собі найбільш підходящий варіант.

Стрижки на коротке волосся — каре

Дуже актуально. Коротке каре тримає лідерство за популярністю протягом останніх років. Незважаючи на свою простоту, воно виглядає дуже жіночно і, в той же час, акуратно. Каре на ніжці – самий витончений варіант. Воно акцентує увагу на обличчі і залишає шию зворушливо відкритою. Волосся на потилиці можуть бути різної довжини – вони або збриваються, або підстригаються драбинкою. Така зачіска допоможе пом’якшити гостре підборіддя або широкі вилиці, вона зробить контур обличчя м’якше. Асиметричні жіночі стрижки на коротке волосся, в тому числі і каре, допоможуть відвернути увагу він недосконалостей рис обличчя. Стиліст зможе підібрати ідеальний варіант саме для вас. Так як в такому каре одна сторона довше іншої, воно виглядає не так строго, як звичайне, надає образу грайливість і шарм. Асиметричне каре набагато краще, ніж просте, виглядає з хвилястим волоссям.

Стрижки на коротке волосся – боб

Це – сама універсальна стрижка. Вона підійде жінці будь-якого віку, а також для будь-якого типу волосся. Дуже вигідно робити таку стрижку власницям зовсім тонкого волосся – її форма візуально збільшить їх обсяг, зробить зачіску пишніше.

Зараз дуже актуальний не стільки класичний боб, скільки його варіанти. Стилісти створюють креативні стрижки на коротке волосся, використовуючи за основу рваний, закруглений або асиметричний боб. Це робить образ набагато цікавіше, дозволяючи експериментувати з довжиною і формою. Також це допомагає підібрати ідеальну зачіску для вашого типу особи, приховати його недоліки.

Популярно також гармонійне поєднання стилів. Боб-гарсон зробить зовсім коротку стрижку більш жіночною. Особливо це помітно, якщо робити його з чубчиком – косою, рваною або з градуйованими пасмами. Боб-каре ідеально обрамляє обличчя, підкреслює красу очей. Модельні стрижки на коротке волосся – це квадратний або кутовий боб або боб-каре. Вони завжди виглядають стильно завдяки чітким лініям. Кутовий боб-каре допоможе скорегувати риси обличчя, особливо круглого. З допомогою асиметрії можна домогтися того, що воно візуально буде виглядати вже.

Стрижки на коротке волосся
Стрижки на коротке волосся — гарсон

Стрижка гарсон більше підходить для молодих дівчат або жінок з тонким обличчям і правильними рисами. Він повністю відкриває особа, акцентуючи на ньому увагу. Одне з достоїнств гарсона – легка укладка дозволить вам протягом короткого часу змінити свій образ, використовуючи різні способи. Таку зачіску можна спеціально наїжачити або завити м’якими локонами, що буде виглядати більш жіночно. Для тих, хто віддає перевагу діловий стиль, підійде гладкий гарсон. Така стрижка робить обличчя більш молодим, тому, незважаючи на те, що він вважається досить молодіжної зачіскою, для старшого віку він теж має свої переваги.

Стрижки на коротке волосся – каскадСтрижки на коротке волосся

Часто його називають драбинкою. Ця модель підходить для будь-якого типу волосся, особливо вона буде корисна для тонких, так як додасть їм необхідний обсяг. Такий ефект досягається за рахунок ступінчастого переходу від довгих пасм до коротким. Стиліст зможе підібрати ідеальну для вас інтенсивність сходинок в залежності від результату, якого ви хочете досягти. Стрижка каскад на короткі волосся може зробити волосся більш об’ємними, пригладити неслухняні пасма, а густі завдяки їй стануть легше і як вдень в укладанні. Каскадна стрижка для широкого обличчя буде виглядати краще без чубчика, а ось високий лоб цілком можливо приховати.

Креативні стрижки на коротке волосся

Вони користуються все більшою популярністю. Незважаючи на те, що в їх створенні використовуються досить сміливі форми і кольору, все більше власниць коротких волосся прагнуть за їх допомогою підкреслити свою індивідуальність. Це стрижки на коротке волосся, фото яких можна побачити в самих модних журналах.

У 2012 році стилісти пропонують досить оригінальні варіанти короткого каре з чіткими, геометричними лініями або з подовженою чубчиком. Красиво виглядають завиті кінці у поєднанні з гладкими прикореневими волоссям.

Оригінально виглядають нависають тонкі пасма поверх основної стрижки з досить чіткими лініями.

Текстурований боб-каре виглядає дуже жіночно, цікаво виглядають моделі зачіски з великими бічними пасмами. У поєднанні з чубчиком, що спадає на обличчя, вони виглядають особливо ефектно.

У новому сезоні дуже актуальні розпатлане стрижки на коротке волосся, що красиво виглядає разом зі злегка завитими пасмами.

Стрижки на коротке волосся
Короткі стрижки для кучерявого волосся

Зараз дуже популярні. Найкращий варіант – це асиметричні стрижки каре і боб-каре. І ще – якщо ви хочете зробити чубок на кучерявому волоссі, зовсім необов’язково її випрямляти. Такі короткі стрижки для кучерявого волосся будуть виглядати дуже привабливо і стильно.

Короткий опис статті: стрижки на коротке волосся: каре Стрижки на коротке волосся стають все більш популярні. За ними легко доглядати, і з їх допомогою можна створити свій неповторний образ. Які стрижки стрижки на коротке волосся

Джерело: Стрижки на коротке волосся

Також ви можете прочитати