Стрижки на коротке волосся із чубчиком

05.07.2015

Стрижки на коротке волосся із чубчиком
Жіночі стрижки на коротке волосся із чубчиком

Сучасні стрижки на коротке волосся з чілкою дозволяють не лише змінити довжину волосся і швидко надати їм привабливу нову форму, але і допомогти сконцентрувати всі особливу увагу на правильних рисах обличчя.

Дуже багато жінок щиро вважають, що постійно носити чубок буде занадто обтяжливо для них, адже на її правильну укладку необхідно додатково витратити час.

Але також це просто чудова можливість зробити свій особистий образ закінченим і максимально стильним. Та й хто з нас ніколи не проводив довгий час перед дзеркалом, намагаючись як би приміряти різні варіанти чілок на себе.

Коли робляться короткі жіночі стрижки з чубчиком. головною зазвичай є чубчик, адже саме вона, безсумнівно, є найголовнішим елементом корекції будь-якої форми обличчя. Вибір виду чубчика безпосередньо залежить від вихідної форми особи. Вона розбиває звичайну чітку геометрію обличчя на кілька асиметричних зон.

Зроблена у вигляді так званої арки, чубчик зможе пом’якшити занадто грубе обличчя. Трохи профільована симпатична чубчик на досить рідкісних волоссі може створювати необхідний ефект густоти ваших локонів.

До відома! Довга густа чубчик найкраще підійде власницям дуже високого чола і, як би круглого обличчя. А дуже коротенька чубчик додасть вигляду пустощів і веселощів.

Універсальне коротке каре з чубчиком

Коротке каре з чубчиком лежить в основі дуже багатьох концепцій сучасних стрижок.

Така універсальна стрижка відмінно підходить для абсолютно будь-якого волосся, незалежно від типу. Вона дуже ефектна для тоненьких і товстих, пухких, густих і дуже рідкісних волосся.

Носити її сміливо можна, маючи хоч прямі волосся, хоч хвилясті. Самим головним критерієм під час вибору стає тільки форма голови.

Трохи повні або просто круглолиці красуні можуть вибирати собі градуированное каре, а широкуваті вилиці відмінно приховує каре привабливої форми, схожій на кулю.

Знайте! Каре з акуратним овальним контуром варто робити для подовженого обличчя.

Подовжений боб з чубчиком

Все більш популярним тепер стає короткий боб з чубчиком. Але це не єдиний варіант.

Уявляючи собі боб, зазвичай малюється оригінальний образ з асиметрією.

Ті, хто сміливо воліють різні нестандартні форми і дуже люблять частенько експериментувати, повинні обов’язково спробувати трохи подовжений боб. Він підходить практично для будь-якого можливого типажу, незалежно від кучерявих або прямих волосся.

style=»display:inline-block;width:336px;height:280px»

data-ad-client=»ca-pub-9643956515298259″

data-ad-slot=»7635132121″>

Всі подовжені пасма дають відмінну можливість створювати багато різних образів, всього лише за допомогою зміни типу звичної укладання .

Жінки, які мають миле кругле обличчя, цілком можуть вибрати боб кутового типу, а з правильним овальним обличчям чудово виглядає пряма і досить коротка чубчик.

Ультракороткі стрижки для сміливих красунь

Є ті, хто легко або не дуже, але вирішуються на відважні вчинок – ультракоротку стрижку. При цьому, безумовно, важливо володіти самими правильними рисами обличчя і мати пропорційність у формі голови і всієї фігури – тоді подібна стрижка дуже і дуже сильно прикрашає таку жінку.

З цієї серії сьогодні на піку загального обожнювання стрижки «гарсон» і «їжачок».

Молоденькі дівчата, які мають дуже тонкими рисами, з сучасними ультракороткими стрижками виглядають неймовірно ніжно і дуже тендітний.

Великою популярністю заслужено користується саме «гарсон», як найбільш спрощений варіант. З допомогою його укладання різними способами, дуже часто і легко можна міняти звичний вигляд, зовсім при цьому не витрачаючи свого часу і особливих сил.

З такої причини дані стрижки завжди у великій пошані в сучасних ділових леді. Свою коротку стрижку завжди можна трохи підняти вгору і навпаки зачесати назад. Дуже мило буде чубок заколоти красивою заколочкою, або оформити безліччю дрібних кучериків.

Укладання коротких стрижок з чубчиком

Такі короткі стрижки, як уже говорилося, дуже легко укладати.

Самими простими із способів є нанесення спеціальної пінки або мусу, здатних фіксувати зачіску, і закручування всіх кінчиків волосся вниз або вгору.

В окремих стрижках виявляється достатнім зафіксувати одну лише чубчик.

Трохи більше довге волосся вже сміливо можна трохи завити. Найкращим і безпечним методом укладання завжди вважалися бігуді і фен. Щоб така укладання звичайним феном протрималася дивно довго, потрібно на коріння волосся бризнути трішечки лаку.

Підсушуючи свої волосся гарячим повітрям, потік його необхідно направляти зверху. Обов’язково стежте, щоб не пересушити. Сучасна тенденція до натуральності вказує на основне для волосся правило – їх доглянутість.

А подібна укладання на будь-які бігуді є безпечною і найбільш щадною. На вже практично сухі волосся варто злегка нанести лак, або закріплює пінку і акуратно закрутити. Коли бігуді зовсім висохли – зачіска готова.

Стрижки на коротке волосся із чубчиком: Фото

Короткий опис статті: сучасні стрижки Стрижки на коротке волосся із чубчиком завжди виділялися за рахунок саме чубчика. Жіночі стрижки боб і каре щільно зайняли лідируючі позиції. Додавши до стрижці стрижки на коротке волосся із чубчиком

Джерело: Стрижки на коротке волосся із чубчиком — фото різних варіантів

Також ви можете прочитати