Стрижки на густі довге волосся

04.09.2015

Стрижки на густі довге волосся

Представляємо вам широкий огляд на тему Кращі жіночі довгі зачіски і стрижки з фото і описами. Кому підходять ці зачіски, для якої структури волосся, які варіанти укладання є у цієї зачіски і як же, власне, їх зробити самій. Довге волосся — воістину одне з найяскравіших прикрас жінки. Якщо ви власниця довгого волосся, ви напевно знаєте про це. Цей випуск саме для вас. Отже, стрижки та зачіски на довге волосся або довгі стрижки:

Кому підійде стрижка на довге волосся Левова грива? Всім довговолосим дівчатам і жінкам з хорошим станом волосся і чистою, рівною шкірою обличчя. Також ця зачіска підійде жінкам з великими рисами обличчя і акуратними вушками.

Який тип волосся ідеально підходить до цієї зачіски? Як вже було сказано вище, для такої зачіски потрібні здорові, сильні довге волосся, і добре, якщо вони будуть кучеряве від природи, тоді хвилі на лобі будуть виглядати дуже красиво. Можна застосувати хімічну завивку для такої зачіски, щоб зачіска краще тримала форму.

Довгі стрижки — на фото: «Левова грива»

Що потрібно знати при довгій стрижці Левова грива? Волосся при такій зачісці обрізаються майстром рівним колом на рівні плечей. Важливо час від часу підрівнювати стрижку, щоб вона не втратила свою форму.

Як потрібно укладати таку зачіску? Треба збризнути волосся рідким фіксатором, злегка пром’яти їх і залишити сушитися на повітрі. Можна розтерти в долонях трохи мастики чи воску для волосся і втерти засіб біля коренів волосся по контуру обличчя.

Стрижка на довге волосся «Голлівудські хвилі»


Кому підходить така стрижка на довге волосся Голлівудські хвилі? Така стрижка підійде тільки юним дівчатам з гарними довгими волоссям і правильними рисами обличчя. Також ця зачіска відмінно підійде в якості вечірньої.

Який тип волосся ідеально підійде для такої стрижки? Це можуть бути здорові міцні волосся рудого кольору або каштанового, також будуть добре виглядати меліроване прояснені пасма волосся.

Що потрібно знати при цій стрижці? Довге волосся підстригаються на рівні лопаток з легким заокругленням. Верхні волосся залишаються трохи довше, що дасть кращу стійкість загибу всередину. Таку зачіску необхідно час від часу коректувати у перукаря.

Довгі стрижки — на фото: «Голлівудські хвилі»

Як потрібно укладати таку стрижку? Сушити волосся при цій стрижці краще, накрутив їх на великі бігуді. Потім, коли висохнуть, розчесати звичайної гребінцем на всі боки, зробити проділ і оформити «хвилю» пасма всередину. Волосся можна укладення злегка збризнути лаком.

Зачіска для довгого волосся «Ангельські кучері»


Кому підходить зачіска на довге волосся «Ангельські кучері»? Всім молодим жінкам будь-якого стилю.

Який тип волосся ідеально підходить для цієї зачіски? Гарні будуть натуральні кучері або тонке волосся з хімічною завивкою на спіралевидні бігуді.

Зачіски для довгих волосся — на фото: «Ангельські кучері»

Що важливо знати при такій стрижці? Волосся, що падають від високого бокового проділу, підрізають при цій стрижці майстром рівно і тупо, пасма над чолом і бічні — трохи коротше, «сходинкою», щоб вони падали більш плавно і хвилеподібно.

Як укладається така стрижка на довге волосся? Волосся обприскуються рідким фіксатором, злегка стискаються і природно просушуються на повітрі. Варіант укладання — волосся рівномірно піднімаються вгору і закріплюються шпильками.

Стрижка для довгого волосся до плечей


Кому підійде довга стрижка до плечей? Спортивним леді і тим, хто не любить довгий час займатися укладанням волосся.

Який тип волосся ідеально підходить для цієї зачіски? Густе, здорове блискуче волосся.

Що важливо знати при такій стрижці? Волосся від бокового проділу розчісується майстром на всі сторони прямо. Для чубчика відділяється смужка волосся шириною в один сантиметр і «бахромою» зрізається эффилировочными ножицями.

Як укладається така зачіска? На волосся наноситься фіксатор, далі вони у вільній формі просушуються феном.

На картинці стрижка для довгого волосся до плечей

Стрижка «Каскад на довге волосся»


Кому підходить стрижка на довге волосся Каскад (Ступінчасті локони)? Вона буде до лиця жінкам різного віку, які в своєму стилі віддають перевагу класиці. Так як при такій стрижці особа буде залишатися відкритим, потрібно, щоб шкіра була хорошою, а чоло не занадто великим і круглим.

Який тип волосся ідеально підходить для стрижки Каскад для довгого волосся? Густі, міцні, міцні волосся, бажано темного кольору.

Стрижки для довгого волосся — на фото : каскад

Що важливо знати при стрижці каскад на довге волосся? Майстер расчешет все волосся вперед і оголить їх перед лицем, при цьому він почне стригти волосся посередині на рівні рота, а з боків поведе ножиці косо вниз, поки вони не дійдуть до плеча. В кінці цієї стрижки волосся, якщо струсити їх назад, ляжуть красивими ступінчастими пасмами.

Як укладається ця довга стрижка? На волосся наноситься пінний фіксатор, і вони трохи підсушуються феном, потім пасма накручуються на бігуді середньої товщини спереду назад і досушують на повітрі, далі розчісується і злегка закріплюються лаком.

Зачіска на довге волосся «Білява грива»


Кому буде до лиця зачіска на довге волосся «Білява грива»? Молодим дівчатам з гарною шкірою особи, яким подобається класична мода і які воліють зачіски, підібрані вгору.

Який тип волосся підходить для такої зачіски? Нормальні і тонкі волосся підійдуть до цієї зачіски. Бажано, щоб волосся мали натуральним блиском і були світлого відтінку.

Що важливо знати при такій стрижці? Волосся від проділу в зачісці «Білява грива» розпадаються на однакову довжину з легким заокругленням з боків. При такій зачісці волосся потрібно постійно коригувати і по мірі відростання підрівнювати.

Зачіски для довгих волосся — на фото: «Білява грива»

Як укладати довгу стрижку «Білява грива»? Волосся сушаться природним чином, лише в кінці можна пройтися по всій зачісці феном.

Стрижка каре на довге волосся


Кому підходить стрижка каре для довгого волосся? Молодим жінкам, які люблять класику, природність і невимушеність. Ця зачіска ідеально підійде для вузького обличчя з високим чолом і маленьким носом.

Який тип волосся підходить для зачіски каре на довге волосся? І нормальні, і сильні волосся підійдуть до цієї стрижки. Волосся при цьому повинні бути гладкими прямими можна підвищеної жирності, так як стрижка-каре передбачає часте миття волосся.

Стрижки для длиннх волосся — на фото: довге каре

Що важливо знати при стрижці-каре? Майстер відрізає волосся партіями, злегка відтягуючи їх від голови, що створює елемент невеликий ступеневості: верхні волосся трохи коротше і падають об’ємніше. Чубчик остригается від самої верхівки на всю ширину лоба, але при правильному підході вона не повинна виглядати важкою. Для досягнення такого ефекту волосся на кінцях злегка эффилируются.

Як укладається стрижка-каре? Таку стрижку можна сміливо сушити на повітрі і лише в кінці досушувати феном з круглою щіткою, надаючи їй потрібну форму.

Довга стрижка Хвилі в стилі Грейс Келлі

Довгі зачіски — на фото: хвилі в стилі Грейс Келлі

Кому підійде зачіска для довгого волосся а-ля Грейс Келлі? Всім дівчатам жіночного типу.

Який тип волосся ідеально підійде до цієї зачіски? Тонкі і сильні волосся, при цьому бажано гладкі і світлі. Також добре така зачіска буде виглядати на натурально рудому волоссі або з мелированными пасмами.

Що важливо знати при стрижки на довге волосся Хвилі в стилі Грейс Келлі? Все волосся остригаются майстром-стилістом рівному, на рівні плечей, але внутрішні волосся будуть трохи коротше зовнішніх.

Як укладати довгі зачіски такого типу? Наноситься пінний фіксатор, волосся злегка підсушуються феном. Далі волосся від бокового проділу накручуються зверху вниз на бігуді середньої товщини і досушують до кінця, потім розчісується на обидві сторони, зрушуючи отриману «хвилю» на обличчя. Вся зачіска фіксується лаком.

Зачіска на довге волосся «Банан»


Завершена і популярна сьогодні модель для довгого волосся. Зачіска «Банан» елегантна, класично вивірена, бо не залежить від напрямків моди, стримана і неймовірно жіночна. Для створення такої зачіски потрібні волосся довжиною мінімум до плечей. Сильні і міцні волосся закалываются відразу, а більш тонкі і слабкі волосся слід спочатку накрутити на бігуді (наприклад, електричні або термічні), щоб вони стали більш слухняними і краще зберігали форму.

Зачіски для довгих волосся — на фото: «Банан»

Як же створюється зачіска для довгого волосся Банан?

1. Спочатку волосся розчісується, потім начісуються біля коренів.

2. Ззаду на рівні вух проводиться поперечний проділ. Верхня половина волосся відділяється, захоплюється рукою і обережно пригладжується щіткою.
На картинках схема виконання зачіски для довгих волосся Банан

3. Потім верхня половина волосся згортається в джгут (зліва направо).

4. Цей джгут закріплюється на голові шпильками у вигляді валика.

5. Нижня половина волосся піднімається вгору і гладко зачісується знизу.

6. Справа наліво згортається ще один джгут, який автоматично повинен припасти до голови.

7. Все волосся закріплюються шпильками. На закінчення кінець нижнього валика встромляється зверху у верхній валик і закріплюється.

Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся

Джерело: Стрижки на густі довге волосся

Також ви можете прочитати