Стрижки на довге волосся. Як вибрати? Все для леді

10.05.2015

Стрижки на довге волосся. Як вибрати?

Довгі волосся — це гідне прикраса кожної жінки. Мабуть, досить привабливо буде виглядати дівчина з розвіваються на вітрі волоссям, легкими хвилястими кучерями, що спадають на спину і, може бути, рівною гривкою. І тому, маючи довге волосся, не кожна модниця захоче з ними розлучитися.

Але після закінчення тривалого проміжку часу одноманітні зачіски можуть набриднути і в такому випадку можуть оновити весь образ в цілому стрижки на довге волосся, які завжди будуть популярні. Саме про це і піде мова.

Отже, вибираючи правильну стрижку для свого обличчя вам необхідно ознайомитися з деякими рекомендаціями стилістів.

Визначаємо форму особи для ідеальної стрижки

Перш за все, потрібно визначити свою форму обличчя — це може бути кругла, овальна, трикутна, квадратна і витягнута форма. Для цього вам знадобитися циркуль і трикутник.

Підійдіть до дзеркала і обов’язково зачешіть волосся назад.

У вас густі або кучеряве волосся? Саме вірне рішення щодо вибору стрижок для довгого волосся зробить з вас просто королеву, ну а коротка стрижка буде виглядати недоречно. Тут подовжити обличчя допоможе асиметрична чубчик і пасма окремих волосся з боків особи.

Якщо ж ви не можете визначитися з вірним вибором стрижки і зачіски для себе, то стильні стрижки подані у фотогалереї зможуть в цьому вам допомогти. Адже саме для особи, що має круглі риси досить складно підібрати воістину ідеальну стрижку або зачіску самостійно.

Вибір стрижок для особи, що має трикутні риси

Якщо у вас риси обличчя м’які і закруглені, то, мабуть, самим ідеальним для вас рішенням будуть об’ємні волосся — стрижки «бахромою».

Якщо у рис трикутного обличчя є деяка незграбність, то вибір стрижки повинен бути геометрично чітким. Наприклад, це може бути стрижка каре на подовжені волосся. Стилісти радять вибирати зачіску, має довгу пряму чи косу чубок. Абсолютно протипоказана стрижка, підкреслює широкі вилиці.

Якщо у вас квадратне обличчя і довге волосся

Вам найбільше підійдуть асиметричні і структурні стрижки на довге волосся, мають косі проділи і напіввідкриті вушка. Необхідний ефект вийде за допомогою пасом різної довжини або легких м’яких хвиль. Також будуть доречні симетричні зачіски з прямим проділом, довгі витягнуті (або прямі) волосся і довга рівна і обов’язково густа чубчик. А ось волосся, зачесане назад вас, мабуть, не прикрасять, тому від них краще відмовитися.

Вибираємо стрижку для витягнутого обличчя

Якщо ви володарка витягнутого обличчя, то наблизитися до ідеалу вам допоможе стрижка з густою чілкою до брів, закриває при цьому вушка і локони. Слід відмовитися від прямих волосся і високого кінського хвоста. Взагалі зачіски і стрижки з вертикальними лініями не для власниць витягнутого обличчя.

Правила при виборі стрижки

Якщо ж ви не знаєте, як вибрати стрижку на довге волосся, то вам зможуть допомогти найпомітніші частини голови: ніс, вуха і очі. Як багатьом відомо — ідеальна зачіска повинна враховувати ці частини тіла і по можливості дані недоліки красти. Наприклад, при довгому носі краще підійдуть стрижки для довгого волосся з довгою чубчиком і пишні укладання. Краще виявитися від гладких зачісок.

Для маскування вздернутого носа, зачешіть волосся наверх. При маленькому носику потрібні зачіски без чубчика і з дрібними локонами (можна зробити карвінг або легку хімію). Якщо у вас широкий і плоский ніс, тоді краще зупинитися на волоссі зачесанных тому від особи, що піднімаються високо треба лобом.

Також при великих вухах краще залишити невеликі височки, що закривають половину вуха. Фахівці радять замаскувати волоссям занадто довгу шию, а навпаки коротку відкрити.

Треба врахувати і свій ріст. Якщо ви представниця низького зросту, то вам слід відмовитися від пишних зачісок і укладок. При високому зростанні навпаки вибирайте пишну зачіску — це візуально збільшує вашу голову.

Стрижки при тонких і густих волоссі

Якщо у вас тонке волосся, то відмовтеся від прямих укладок. У такій стрижці дуже важливо надати волоссю більший обсяг, укладати їх треба піднімаючи коріння волосся брашингом.

З густим волоссям абсолютно будь-які стрижки зачіски на довге волосся будуть виглядати відмінно, навіть гладкі укладки. Але тут, на жаль, можуть бути проблеми з укладанням, адже густе волосся неслухняні, жорсткі і їх буває дуже складно вкласти. Тому при такій стрижці волосся краще профілювати, піддати хімічній завивці або ламінування волосся яке можна зробити самостійно, не виходячи з дому.

Продовження читайте в статті про стрижки на коротке волосся для дівчат.

Короткий опис статті: стрижки на довге волосся Стрижки на довге волосся. Як вибрати стрижку? Тут описані всі правила вибору стрижок, завдяки яким ви знайдете свою ідеальну зачіску. стрижки на довге волосся, як вибрати стрижку

Джерело: Стрижки на довге волосся. Як вибрати? — Все для леді

Також ви можете прочитати