Стрижки на довге волосся фото

28.09.2015

Фото стрижок для довгого волосся


Не тільки перукарі знають, що чим густіше і довше волосся, тим більша кількість різноманітних зачісок, укладок і стрижок на них можна створити.

Довгі волосся – рекордсмени за кількістю варіацій стрижок, в тому числі і не найбільш складних. Ми показуємо вам стрижки на довге волосся фото, щоб ви приглянули собі відповідний образ. Не бійтеся стригти довге волосся, залишаючи їх рости самостійно, як є.

Грамотно відточена рука перукаря перетворить вас, залишивши при цьому всю довжину волосся на місці, але образ зміниться кардинально в кращу сторону.

довгі Стрижки волосся фото каскад (драбинка) залишаються дуже популярними протягом останніх 5-6 років, все більше стаючи шанованими і улюбленими як у жінок, так і у чоловіків. Цей тип стрижки спеціальними ножицями, по-перше, зробить ваші волосся пишніше і об’ємніше, ніж дуже потребують сучасні жінки, і, по-друге, за такими волоссям доглядати дуже легко і швидко, застосувавши щітку і фен.


Раніше каскад вважався досить-таки агресивної стрижкою, епатажної та зухвалою. Але з часом до неї поступово звикли і зараз для багатьох це класичний варіант.


Стилісти рекомендують усіма знайому довгу драбину, коли волосся підстрижені від підборіддя і вниз від особи. Ця стрижка дуже пластична, з неї можна за лічені хвилини зробити як пишний об’єм, подкрутив волосся щіткою біля основи на маківці, так і всілякі локони і загини кінчиків всередину і назовні.

Жіночі стрижки на довге волосся мають на увазі або наявність чубчика, або її відсутність. Але в цьому році є одна «фішка» — чубчик може бути якою завгодно, від прямої і філіруваною до косих і навіть пофарбованих у різні кольори пасм. У пріоритеті залишаються градуйовані чубчика укупі з більш довгим волоссям. Якщо у вас пишні кучеряве волосся, можете просто залишити каскад, але вже без чубчика, щоб весь акцент повністю ліг на основну частину волосся.Красиві стрижки для довгого волосся можуть бути і рваними, якщо у вас досить густа шевелюра. А якщо волосся тонкі і рідкісні, від цього типу зачіски слід відмовитися. Зробити їх пишнішими дуже допоможе мелірування або колорування: різні кольори різних пасм надають гарну частку обсягу волоссю.

Короткий опис статті: стрижки на довге волосся Стрижки на довге волосся фото

Джерело: Стрижки на довге волосся фото

Також ви можете прочитати