Стрижки на довге волосся з чубчиком 2016

12.07.2018

Стрижки на довге волосся з чубчиком 2016

Стрижки на довге волосся з чубчиком 2016

Довге волосся вже давно по праву визнані зачіскою поза часом і служать невичерпним джерелом натхнення для фешн-стилістів. До того ж сучасні стрижки на довге волосся допоможуть змінити образ, надавши йому свіжості і краси. Найбільш цікавим і значущим елементом модної стрижки на довге волосся в 2016 році стає чубчик. Поговоримо сьогодні про те, які подовжені зачіски з чубчиком популярні в цьому сезоні, а від яких варіантів представницям прекрасної статі слід утриматися.

Стрижка каскад на довге волосся з чубчиком 2016

Змінитися і додати об’єм тонким довгим волоссям допоможе стрижка каскад. Вона користується попитом у модниць вже багато років поспіль, але не перестає втрачати своєї актуальності. Додати новизни в каскадну стрижку допоможе чубчик. Цей елемент жіночої зачіски дуже популярний в цьому році і має найрізноманітніші варіації. Привернути до себе увагу допоможе рвана чубчик з пасмами, що переходять в різну довжину. Довга чубчик, навпаки, створить плавний перехід від загальної довжини волосся до їх укороченою частини над очима. Однак такий вид чубчика не завжди зручний, так як має властивість прикривати одне повіку. Щоб модна стрижка не стала для вас сущим покаранням, радимо зачісувати таку чубок набік за вухо. Крім того, цей прийом є одним з головних трендів серед стрижок на довге волосся з чубчиком 2016. Надати жіночому образу миловидність допоможе каскад, що починається з косою чубчика і плавно переходить в загальну довжину волосся. Такий варіант каскаду дуже зручний, оскільки надає своїй власниці більше можливостей для експериментів із зачіскою.

Градуйована стрижка на довге волосся 2016

Для власниць довгого волосся, які бажають внести різноманітність в свій образ за допомогою чубка, досить привабливими можуть стати модні в цьому році градуйовані стрижки. Такі зачіски в поєднанні з прямою або багатошарової чубчиком будуть виглядати чудово. Особливість градуйованою стрижки в тому, що зрізаються тільки верхні пасма волосся, при цьому загальна довжина зберігається. Така зачіска не потребує довгої і ретельної укладанні, що робить її дуже привабливою для сучасної жінки. При цьому волосся знаходять форму і додатковий обсяг.

Стрижка подовжене каре на довге волосся 2016

Ось уже кілька сезонів поспіль каре займає лідируючі позиції серед найбільш стильних жіночих зачісок. Якщо хочеться йти в ногу з часом, не жертвуючи при цьому своєю шевелюрою, радимо придивитися до подовженому каре. Ця стрижка дуже універсальна і підходить практично всім без винятку жінкам. Незважаючи на зовнішню простоту, така зачіска додає образу елегантності і деякої рішучості. Стати більш зухвалою і сексуальною допоможе подовжене каре з чубчиком. З такою стрижкою добре буде поєднуватися як пряма, так і косий чубчик. При цьому волосся можна випрямляти або закручувати. Другий варіант додасть образу жіночності та романтичності.

Окремою тенденцією в стрижках на довге волосся з чубчиком 2016 є поєднання чубчика з доглянутими довгим волоссям, кучеряве на кінцях і доповненими навмисною недбалістю за рахунок об’ємного начосу біля коріння.

Особисті уподобання і унікальний образ кожної жінки допоможе зробити правильний вибір свого варіанту актуальною в 2016 році стрижки з чубчиком на довге волосся.

Короткий опис статті: Стрижки на довге волосся з чубчиком 2016, стрижки на довге волосся з чубчиком 2016

Джерело: Стрижки на довге волосся з чубчиком 2016

Також ви можете прочитати