Стрижки на довге волосся 2015

23.05.2018

Стрижки на довге волосся 2015

Стрижки на довге волосся 2015

Волосся — природне багатство і гордість кожної жінки. Особливо, якщо вони довгі і блискучі. Тому в усі часи особлива увага приділялася догляду за волоссям, а також способам їх оформлення. Стрижки на довге волосся в 2015 році демонструють нам велику різноманітність форм.

Зачіски на довге волосся 2015

Мода 2015 року на довге волосся пропонує нам різні сучасні інтерпретації вже добре відомих зачісок: каскаду, драбинки, довгого каре, а також безліч варіацій зачісок з чубчиками — прямими і косими.

каскад — головний тренд оформлення волосся в сезоні 2014-2015. Це градуированная стрижка шарами, яка просто укладається, прекрасно виглядає, а також легко трансформується при необхідності в будь-яку, навіть складну, зачіску. Завдяки виділеним верствам каскаду така стрижка виглядає дуже легко і повітряно. Ваш стиліст може запропонувати різні сучасні варіації цієї стрижки: асиметричні або однакові з обох боків, з чубчиком або без, з різною довжиною пасом. Загалом же слід зауважити, що для 2015 року характерні легкі, об’ємні, недбалі укладання каскаду в стилі гранж або хіпі з прямими або злегка підкрученими на кінцях пасмами.

драбинка — варіація каскаду, при якій градуюються пасма у особи. У сезоні 2015 модні довге волосся з такою стрижкою повинні виглядати максимально природно, неприпустимо велика кількість засобів для укладки і жорстка форма. Драбинка — універсальний варіант, який підійде як зовсім молодим дівчатам, так і зрілим жінкам. Просто незамінна ця стрижка, якщо ви є володаркою тонких і не дуже густого волосся, так як пасма різної довжини легко укладаються за допомогою фена і круглої щітки, бігуді або плойки і довго тримають необхідний обсяг, створюючи ілюзію густоти волосся. Драбинка також підходить дівчатам з будь-якою формою обличчя.

косі стрижки — різноманітні варіанти стрижок з чубком, при яких вона включається в загальну зачіску і створює єдиний ансамбль з усією іншою стрижкою. У 2015 році найбільш популярні багатошарові, а також довгі прямі і косі чубчика.

довге каре — ще один варіант актуальною в 2015 році стрижки на довге волосся. Багато дівчат вважають за краще довге каре через його жіночних ліній, а також простоти укладання. Потрібно не більше 10 хвилин в день, щоб надати попередньо розпрямлення волосся необхідний обсяг біля коріння і бажаний вигин на кінчиках. Довге каре здатне звузити надмірно широке обличчя, до того ж воно прекрасно буде виглядати як в офісі, так і за його межами, а легка можливість трансформації в будь-яку зачіску роблять цю стрижку ще більш привабливою. Варіант стрижки каре — боб. При такій обробці волосся потилична частина робиться коротше, досягаючи напівдовгому, а попереду волосся залишаються максимально довгими — за рахунок цього досягаються «кути» — знамениті лінії бобу.

Стрижки і колір волосся 2015

Залежно від того, яку стрижку ви виберете спільно з перукарем-стилістом, можна підібрати і актуальний колір волосся. У моді максимально натуральні відтінки з різним градуюванням пасом — повинне створюватися відчуття природного кольору волосся, який місцями трохи вигорів під сонцем. Для каскадних стрижок і драбинки, а також косих стрижок з чубком відмінно підійдуть сучасні тренди фарбування — каліфорнійське мелірування, омбре, сомбра. Дівчата, які вибирають каре або боб можуть поекспериментувати з різними сяючими відтінками фарби для волосся, особливо популярні теплі тони блонд і шоколадні.

Короткий опис статті: Стрижки без чубчика на довге волосся 2015 року, стрижки без чубчика на довге волосся 2015

Джерело: Стрижки на довге волосся 2015

Також ви можете прочитати