Стрижки каре, 72 фото: подовжене, градуированное, з чубком.

08.06.2015

Стрижки каре, 72 фото: подовжене, градуированное, з чубком.

В знаменитому фільмі «Клеопатра» з неповторною Елізабет Тейлор у головній ролі, зачіска єгипетської цариці виконана в техніці каре. Правда це чи вигадка режисера, але стрижка каре з чубчиком, а у фільмі Клеопатра була зображена саме з такою стрижкою, дійсно відома з давніх часів. На давніх фресках не тільки жінки, але і чоловіки підстрижені у цьому стилі: рівні як під лінійку лінії зрізу низу і чубчика. Багато сотень років стрижка каре використовувалася хіба що при стрижці дітей. Але з початку ХХ століття стрижка каре практично не виходить з моди. І сьогодні існує безліч її варіацій. Каре по праву вважається стрижкою універсальною, придатною до будь-якій формі обличчя і будь-якого типу волосся. І навіть дуже тонкі волосся в каре здаються більш важкими і густими. Мабуть, єдиним обмеженням для такої стрижки є сильно кучеряве волосся.

Стрижки подовжене каре

Виглядати одночасно стильно, елегантно і по-діловому дозволяють стрижки подовжене каре. Тому багато знаменитостей час від часу повертаються до стрижки каре, видозмінюючи її у відповідності з модними тенденціями. Довжина волосся подовженого каре коливається від підборіддя до лінії плечей, що підходить всім без виключення. З чілкою або без, гладкі або хвилясті стрижки подовжене каре не вимагають спеціального догляду, але завжди виглядають модно і креативно. Особливо ефектні подовжене каре, якщо нижня лінія являє собою рвані пасма, що надають стрижці модну в цьому році недбалість.

Стрижка каре з видовженими передніми пасмами
Стрижки каре з чубчиком

І все ж, найбільшою популярністю користуються стрижки каре з чубчиком. які іноді ще називають боб. Ця стрижка настільки універсальний, що підходить для волосся будь-якої довжини. Залишається лише правильно вибрати форму і довжину чубчика, щоб бути завжди модною. З прямим, косим або взагалі без проділу стрижки каре з чубчиком здатні прикрасити жінку будь-якого віку. Спеціалізовані перукарські журнали з року в рік представляють різні техніки виконання найрізноманітніших каре з чубчиком. У 2010-11 роках ця зачіска в стилі шик і гламур, виконувана в градуированном варіанті, стала справжнім хітом.

Стрижки градуированное каре

Короткий опис статті: стрижка каре 72 фото модних стрижок каре 2011. З видовженими передніми пасмами, градуйовані каре, з довгими і короткими чубчиками. стрижки, зачіски, краса,Стрижки і зачіски

Джерело: Стрижки каре, 72 фото: подовжене, градуированное, з чубком.

Також ви можете прочитати