Стрижки й зачіски для круглого особи 2015

04.06.2015

Lady Network

Стрижки і зачіски для круглого особи 2015 — фото

17.11.2014 | Автор: Admin

За сучасними уявленнями, ідеальна форма обличчя – овальна. Однак власниць ідеальної форми не так вже й багато. Форми особи зустрічаються найрізноманітніші: кругла, серцеподібна, квадратна і ще безліч інших. Але не варто впадати у відчай. У багажі сучасних стилістів безліч способів, як наблизити форму особи до жаданого овалу. Тут і макіяж, аксесуари і, звичайно ж, стрижки і зачіски.

Давайте розберемося, як з допомогою стрижки або зачіски можна візуально звузити кругле обличчя. Власницям круглого обличчя часто хвилює, що за рахунок круглих щік вони виглядають трохи повніше. Що ж можна змінити?

Зачіски з начосом

Щоб візуально зробити форму обличчя більш подовженою, можна зробити зачіску з начосом. Наприклад, це може бути хвіст з високим начосом. Щоб зрозуміти, наскільки потрібно підняти зачіску, необхідно лоб візуально поділити на дві рівні частини. Обсяг, який потрібно вставити зверху, дорівнює половині лоба. Якщо на маківці створено необхідний обсяг, то чоло може бути відкритим. Однак, не варто використовувати в зачісці обруч або пов’язку – вони не дуже підходять круглолицим.

Короткі стрижки

Кругла форма обличчя не сприймає короткі стрижки, більш вдале рішення — довге волосся. Однак, якщо вам більше до вподоби короткі зачіски, підбирайте стрижки з великим об’ємом зверху, сходяться на немає донизу. Пам’ятайте, наше завдання – зробити обличчя довше і замаскувати щоки. Як варіант, підійдуть стрижка «пікс» або подовжений варіант стрижки «боб».

Форма чубчика

Пряма чубчик абсолютно не підходить до обличчя круглої форми. Більш виграшний варіант – це подовжена коса чілка. Чубок можна профілювати, або вона може бути різнорівнева. Косий чубчик і піднятий верх чудово допоможуть замаскувати округлості особи.

Стрижки і зачіски для волосся середньої довжини

Існує досить велика різноманітність стрижок і зачісок для волосся середньої довжини при круглому обличчі. Головне, підбираючи зачіску, дотримувати деякі правила. Не вдавайтеся до зачісок з гладко зачесаним волоссям. Тому що, чим менше обсяг зачіски, тим виразніше виділяється округлість обличчя. Ефект недбалості і хаосу створить кращий результат. Не підходять і зачіски, що відкривають вуха — вони абсолютно не приховують округлості особи. Уникайте великих завитків і локонів, особливо в області вилиць — вони, навпаки, тільки підкреслюють круглу форму обличчя.

найоптимальнішою зачіскою для не дуже довгого волосся буде каскад з великою кількістю рівнів. Волосся слід зробити знизу довше, а на маківці коротше – це додасть особі бажану овальність.

Довге волосся

Як уже стверджувалося раніше, довге волосся — найкращий варіант для круглолицих красунь. Вони допоможуть приховати округлість щік і додадуть вертикальних ліній, що дозволить візуально витягнути обличчя. Хороший варіант – довгі прямі волосся на прямий проділ. Але можна додати й локони, тільки вони повинні починатися від лінії підборіддя.

Виберете правильну стрижку та зачіску, переглянувши 65 фото нижче, і це буде перший крок до ідеальної форми обличчя!
Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя Давайте розберемося, як з допомогою стрижки або зачіски можна візуально звузити кругле обличчя. Стрижки, Зачіски, Кругле обличчя, Фото,Догляд за волоссям

Джерело: Стрижки і зачіски для круглого особи 2015 — 65 фото | Lady Network

Також ви можете прочитати