Стрижки й зачіски для хлопчика

20.02.2017

Тема: Стрижки і зачіски для хлопчика
Стрижки й зачіски для хлопчика
Стрижки і зачіски для хлопчика

Волосся. Вихры, їжачки, кучері, кучері. Ще недавно турбота про мальчишечьих волоссі обмежувалася миттям і "статутний" стрижкою хлопчика "як можна коротше". За волосся, трохи закривають вуха, можна було легко вилетіти з класу з напуттям "поки не подстрижешься, не приходь", або викликом батьків для бесіди. Однак, час шкільних форм і коротких стрижок для хлопчиків позаду. Які тепер проблеми у дитячих шевелюр, які зачіски і стрижки хлопчикові можна зробити?

Стрижки і зачіски для хлопчиків

Зачіски для хлопчиків ростуть разом з ними, стаючи складніше з віком. Дійсно, новонароджений хлопчик в зачісці ще не потребує, по причині відсутності волосся. Та й пізніше їх можна просто підрізати, щоб вони не заважали дитині спати, грати і займатися своїми справами. Дитина росте, його волосся теж зростають і стають жорсткішими. Ось тепер приходить час підбору стрижки для хлопчика.

Одна з найбільш популярних стрижок   "їжачок". Увійшовши в ужиток в 50 роках минулого століття, вона залишається популярною і донині. Прекрасний варіант для спекотного літа — на догляд за волоссям витрачається мінімум часу, а голові не занадто жарко навіть під головним убором. Однак у коротких стрижок для хлопчиків є одна неприємна особливість — вони повторюють форму голови. Якщо вона ідеальна — що ж, чудово. А якщо немає   краще вибрати зачіску достовірніше.

Стрижка хлопчика повинна бути регулярною процедурою і досить частою, кажуть фахівці. Навіть зовсім юні молоді люди повинні відвідувати перукаря раз в дві   три тижні. Причому короткі волосся потребують більш частому уваги фахівця, чим більш довгі. Вибираючи стрижку для маленького хлопчика, не варто йти на поводу у моди і нових віянь   "дреди", африканські косички, "ірокез" або поголені малюнки на голові дитини виглядають, м’яко кажучи, незвично, а зайву увагу, не завжди позитивне, що може стати причиною психологічної травми. Час такого "самовираження" у хлопчика попереду.

У дитячих залах перукарні або салонах хлопчикові можуть укласти волосся за допомогою спеціальних засобів. На свято зачіска справжнього денді — це чудово, але захоплюватися такими укладками не варто   засоби для укладки не кращим чином впливають на дитячу шкіру і волосся.

Підлітки   зачіски і самовизначення

Підліток   істота стайное. Йому спокійніше, якщо він знаходиться в колі собі подібних. Зазвичай це такі ж підлітки, яких об’єднує якесь загальне світогляд або заняття. Найчастіше в таких груп існує своя, відмінна від інших, форма одягу. І зачіски в таких груп теж відрізняються. Особливо це стосується зачісок і стрижок для хлопчиків. Бриті голови у скінхедів, "дреди" у реперів, довге волосся у хіпі, "ірокез" у панків, що закривають пів-обличчя чубчика у емо-кідів. Такі стрижки хлопчиків вже питання не стільки особистих уподобань, зручності, функціональності, скільки показник приналежності до певної "касти". І зачіска або стрижка хлопчика в цьому віці, наскільки безглуздою чи викликає вона не здавалася б батькам, не предмет для суперечок. Проявивши наполегливість або агресію, ви з більшою ймовірністю зіпсуєте відносини з підлітком, ніж досягнете зміни стрижки. Втім, найчастіше, цей етап у розвитку підлітка проходить досить швидко, і зачіска знову вибирається за більш розумними критеріями. А мир і спокій у родині варто того, щоб трохи потерпіти.

Догляд за волоссям — як уникнути проблем

Довгі або короткі волосся вимагають уваги та догляду. І вихід цей не обмежується миттям голови і розчісуванням, хоча це і важливі складові красивою, прикрашає хлопчика зачіски. Якщо волосся втратили блиск і еластичність, стали сухими і ламкими, можливо, це свідчить про анемію або проблеми з ендокринною системою, або просто про нестачу вітамінів, мінералів або навіть свіжого повітря.

Вітаміни і мікроелементи, які потрібні волоссю — це хром, мідь, залізо, кальцій, магній, марганець, калій, кремній, селен, йод, сірка й цинк, бета-каротин, вітаміни групи "" (В1   тіамін, В2   рибофлавін, ВЗ   нікотинова кислота, В5   пантотенова кислота, В6   піридоксин, В12   кобаламін) і біотин. Зверніть увагу, щоб раціон містив в достатній кількості жовті і зелені овочі та фрукти (бета-каротин), геркулес бобові, волоські горіхи, коричневий рис і пивні дріжджі (біотин), яловиче і свиняче пісне м’ясо, печінка, риба, молоко і молочні продукти, хліб грубого помелу, редиску і зелень часнику та цибулі (вітаміни "&quotСтрижки й зачіски для хлопчика
.

Якщо волосся сухе, або у хлопчика з’явилася суха лупа, чай і кава в меню варто замінити компотами або соком   можливо, організму не вистачає рідини, а кофеїн, що міститься в каву або чай, посилює зневоднення, змушуючи організм виводити більше води. Також стежте, щоб у раціоні завжди були перші страви. Підсолена рідину краще засвоюється, і, крім того, бульйони дуже корисні для травлення.

Ще один ворог дитячих, так і дорослих волосся   сонце. Ультрафіолет, що ллється з неба на дитячі голови, призводить до пересихання і вигорання волосся. Якщо дорослі захищені бальзамами, пінками і мусами для укладання, які мають у своєму складі UV-фільтри, то дітям такі засоби протипоказані. Тут може виручити головний убір   панамка, кепка, бандана — що завгодно. А в місті він допоможе уникнути потрапляння на волосся різноманітних шкідливих речовин, якими насичують повітря вихлопні труби машин.

Стрижок і зачісок для хлопчиків   безліч. При виборі важливо врахувати, що маленький хлопчик зачіску укладати не зможе, тому вона повинна бути простою і не потребує великої турботи. А ось ставши постарше, хлопчина захоче сам брати участь у виборі стрижки. І батькам, звичайно, варто прислухатися. Адже носити її будуть не батьки, а сам дитина   йому і вибирати.

Дюжакова Марія

http://www.7ya.ru

photo_60.jpg

Дивитися статтю на сайті.

Короткий опис статті: стрижки для хлопчиків з малюнками

Волосся. Вихры, їжачки, кучері, кучері. Ще недавно турбота про мальчишечьих волоссі обмежувалася миттям і "статутний" стрижкою хлопчика "як можна коротше". За волосся, трохи закривають вуха, можна було легко вилетіти з класу з напуттям "поки не подстрижешься, не приходь", або викликом батьків для бесіди. Однак, час шкільних форм і коротких стрижок для хлопчиків позаду. Які тепер проблеми у дитячих шевелюр, які зачіски і стрижки хлопчикові можна зробити?
Стрижки й зачіски для &nbsp, волосся, хлопчика, стрижки, хлопчиків, зачіски, варто, стрижок, можна, щоб, голови, час, більше, волосся, дитячих, такі, зачіска, довгі, вітаміни, біотин, зачісок, хлопчик, &quotирокез&quot, досить, груп, дитина, таких, &quotдрэды&quot, краще, кислота, можливо, голові, повинна, зачіску, стрижка, просто, вибір, підлітки, завжди, кошти, короткі, увагу, миттям, волоссям, батькам, закривають, укладання, може, уникнути, тепер

Джерело: Стрижки і зачіски для хлопчика

Також ви можете прочитати