Стрижки для тонкого волосся

13.05.2015

Стрижки для тонкого волосся — 30 кращих варіантів

Тонке волосся – це справжня проблема для багатьох дівчат. Структура волосся передається у спадок, тому утолщить її будь-якими засобами не вийде.

Тонке волосся виглядають рідкісними, часто сплутуються і швидко втрачають форму. А з-за роботи сальних залоз такі волосся стають більш важкими і ще сильніше обліплюють голову. Такі волосся не мають обсягу, і чим більше їх довжина, тим більше вони прилягають до голови під силою тяжіння.


Тому не варто намагатися відрощувати тонкі волосся довше плечей, також не рекомендується виконувати на них хімічну завивку і освітлення, так як структуру таких тонких волосся дуже легко пошкодити. Однак виправити ситуацію допоможе правильно підібрана стрижка для тонкого волосся.

Стрижки для тонкого волосся

Оптимальна довжина тонкого волосся трохи нижче плечей. Власницям тонкого волосся необхідно постійно створювати на волоссі обсяг.


Відмінним варіантом стрижки для тонкого волосся будуть каре або боб. Каре – сьогодні дуже популярно і завжди виглядає модно і свіжо.

Каре може бути різної довжини – від дуже короткого з об’ємною потиличної частиною, до довгого, коли кінчики майже лежать на плечах.

Стрижка для тонкого волосся — боб

Як ніколи сьогодні актуальне для тонкого волосся боб. який багато в чому нагадує стрижку каре. Особливо вигідна для тонких довжина волосся до плечей, з м’яким округлим контуром стрижки, як у Мірей Матьє.


Стрижка для тонкого волосся — шарами

Якщо у вас тонкі хвилясті волосся, вам відмінно підійде стрижка шарами, таким чином, ви отримаєте більше кучерів і рухливості стрижки, яка стане більш жіночною і м’якою. Завдяки стрижці волосся шарами волосся буде здаватися більш об’ємними. Але для досягнення відчутного обсягу однієї стрижки також не досить. Під час укладання волосся використовуйте ущільнюючі муси й пінки для обсягу і сушіть волосся, нахиливши голову вперед і піднімаючи пасма біля коріння. Не варто використовувати для такої стрижки гелі та воски, вони занадто важкі для тонкого волосся.
Стрижка для тонкого волосся — пікс

Також на тонких волоссі добре буде виглядати стрижка-пикси. дуже популярна сьогодні у всьому світі. Це стрижка середньої довжини, яка також потребує додаткової укладання волосся за допомогою мусу. Якщо у вас довге тонке волосся, то краще укладати їх в пучок або хвіст або розпустити волосся і забрати їх назад за допомогою обідка. Відмінно вписується в образ і створює ефект густоти волосся – звичайна чубчик. За рахунок неї волосся не здаються рідкими. Особливо добре виглядає довга пишна зачіска.
Укладання стрижки для тонкого волосся

Зрозуміло, варто зазначити, що для додання волоссю об’єму не досить просто зробити стрижку, тонкі волосся мають потребу в укладанні.

Використовуйте спеціальні пінки, муси і спрей, які додадуть волоссю легкості та обсягу та ущільнюватимуть волосся. Дуже природно і динамічно виглядають волосся, завиті за допомогою бігуді і розчесані не щіткою, а руками. Також тонкі волосся потребують частого миття з використанням шампуні для обсягу. Намилювати голову потрібно один раз, і дуже ретельно змивати шампунь. Шампуні для обсягу допоможуть зробити волосся більш пишними і пружними, завдяки вмісту в них кератину. Обполіскуйте волосся мінеральною водою, це також додасть додаткового обсягу.


Забарвлення тонких волосся

Візуально надати стрижці обсягу допоможе грамотна забарвлення тонких волосся. Світле волосся завжди виглядають більшими, ніж темні.

Власницям тонкого волосся слід уникати однотонного рівномірного фарбування в один тон. Така стрижка виглядає плоско. Вибирайте фарбування, де використовуються 2-3 близьких один одному тону, де більш світлі відтінки перемішуються з темними. Таке фарбування зробить стрижку об’ємною.

Блонд, переливається золотистими відблисками, також вирішить проблему тонких волосся і зробить волосся пишніше. Мелірування невеликими пасмами також забезпечить хороший результат. Для фарбування тонких волосся вибирайте щадні методи, так як агресивні фарби роблять волосся ще тонше.Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся

Джерело: Стрижки для тонкого волосся — 30 кращих варіантів —

Також ви можете прочитати