Стрижки для тонкого волосся середньої довжини. Краса жінки

28.08.2015

Стрижки для тонкого волосся середньої довжини

Серйозною проблемою для дуже багатьох дівчат є тонке волосся. Як правило, структура волосся успадковується тільки від батьків, і утолщить її неможливо ніякими засобами. Тонкі волосся зазвичай виглядають більш рідко, втрачають форму і плутаються.

Робота сальних залоз обтяжує їх і призводить до того, що вони ще більше обліплюють голову. У таких волосся майже немає об’єму. Чим більше їх довжина, тим під силою тяжіння вони більше прилягають до голови. Відрощувати їх не варто навіть нижче плечей. Не слід робити на них хімічну завивку і освітлювати, так як дуже просто пошкодити їх структуру. Але краще всього виправити ситуацію може правильно підібрана стрижка.

Оптимальна довжина тонкого волосся трохи нижче плечей. Тим, у кого волосся, слід постійно створювати на них обсяг. Причому чим локони коротше, тим краще вони будуть тримати створений обсяг. Довге волосся прилягають до голови сильніше. Тому краще всього обсяг формувати на ще вологе волосся. Він робиться взбивающими легкими рухами долонь, при цьому волосся слід злегка стискати і піднімати біля коренів.

Одним з найкращих варіантів стрижки для тонкого волосся середньої довжини може стати драбинка з довгими пасмами. Зачіски такого типу дуже любить носити голлівудська зірка Шерон Стоун. Дуже добре виглядають стрижки, що збігають сходами по всій голові, і прямі рівні зрізи.

Філіровка тонким волоссю не підходить. Зовсім негарно виглядають занадто короткі стрижки. При цьому вони не мають обсягу і занадто щільно прилягають до голови. Вибираючи оптимальну довжину стрижки для тонкого волосся, варто зупинитися на довжині до мочки вуха або приблизно до підборіддя. Така зачіска візуально додасть волоссю щільності. А при сушінні круглою щіткою і феном зробить їх ще більш об’ємними.

Довіряти таке волосся потрібно тільки професіоналам. Найкращою технологією можна назвати стрижка «гарячими ножицями». Відмінно виглядають на них стрижки каре або боб. Досить популярна стрижка каре буде виглядати свіжо і модно. Каре може бути різної довжини: починаючи від дуже короткого, з об’ємом в потиличній частині голови, і закінчуючи досить довгим. У цьому випадку кінчики волосся лежать просто на плечах.

Досить актуальна для тонкого волосся стрижка боб. Вона багато в чому нагадує каре і дуже виграшно виглядає на тонких волосся до плечей. Контур стрижки дуже м’який, овальної форми, що нагадує зачіску Мірей Матьє.

Для тонких і хвилястих локонів добре підійде стрижка шарами. Вона допоможе отримати ще більше волосся та зробить зачіску рухомий, більш м’якою і жіночною. А ще дозволить волоссю здаватися ще більш об’ємними. Але щоб досягти відчутного обсягу, недостатньо тільки однієї стрижки. Слід користуватися при укладанні ущільнюючими пінками і мусами. Сушити волосся слід, нахиливши голову вперед і піднімаючи при цьому пасма біля коріння. Для таких волосся занадто важкі різні гелі і воски, тому тут їх використовувати не варто.

Стрижка пікс теж чудово виглядає на тонких волоссі. Вона досить популярна у всьому світі. Це зачіска середньої довжини, при її укладанні також необхідний мус. Тонкі і довгі волосся краще всього укладати в пучок, хвіст або розпускати, прибираючи тому обідком. В образ відмінно вписується, створюючи при цьому ефект густих волосся, сама звичайна чубчик. Вона дозволить локонам не виглядати рідкісними. Краще виглядає пишна і довга чолка.

Щоб надати волоссю достатній обсяг, крім стрижки для тонкого волосся середньої довжини потрібна ще й укладання. Можна скористатися спеціальними мусами, спреями і пінками, що додають об’єм і легкість і при цьому ущільнюючими. Дуже динамічно і природно виглядають локони, які завите за допомогою бігуді і зачесане руками, а не щіткою.

Для тонких волосся необхідно більш часте миття. При цьому бажано використовувати шампунь для додання обсягу. Достатньо один раз намилити голову і дуже ретельно змити. Об’ємні шампуні дозволяють зробити локони більш пружними і пишними за рахунок кератину, що входить до їх складу. Обполіскувати їх краще мінеральною водою, що також додасть додатковий обсяг.

Грамотна забарвлення також дозволяє візуально додати зачісці об’єм. Більш об’ємно завжди виглядають світле волосся (порівняно з темними). Власницям тонкого волосся слід уникати рівномірного і однорідного фарбування в якийсь один тон. У цьому випадку стрижка буде виглядати дуже плоско. Слід вибрати фарбування, при якому береться два-три близьких між собою тони. Тоді світлі відтінки гармонійно поєднуються з темними. Це дозволить зробити зачіску більш об’ємною.

Допоможе зробити зачіску пишніше блонд, який переливається золотистими відблисками. Непоганий результат також забезпечить мелірування невеликими пасмами. При фарбуванні тонких волосся намагайтеся вибирати найбільш щадні методи, оскільки агресивні фарби ще більше покращує їх.

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся Стрижки для тонкого волосся середньої довжини, стаття + відео урок з розділу волосся журналу краса жінки від Krasota-Zhenschiny.Ru стрижки для тонкого волосся середньої довжини

Джерело: Стрижки для тонкого волосся середньої довжини | Краса жінки

Також ви можете прочитати