Стрижки для тонкого волосся. Про волоссі

23.05.2015

Стрижки для тонкого волосся

Ця стрижка чудово підійде тим, хто любить короткі волосся. Великого об’єму для них не потрібно, тому для тонкого волосся вони підійдуть.

На жаль, більшість дівчат в наш час мають тонкі волосся. Швидше за все, це пов’язано зі спадковістю і нашою екологією і нашим не зовсім здоровим харчуванням. Напевно, не знайдеться жодної дівчини, яка не хотіла б мати густі, пишне волосся.

З тим, що тонкі волосся приносять своїм господиням масу клопоту, погодиться кожен. На що тільки не йдуть дівчата, щоб додати зачісці об’єму! Це і всілякі укладальні кошти, і начісування. Але найголовнішим засобом для досягнення обсягу є правильно підібрана стрижка.

При вдалому виборі зачіски ваші волосся можуть стати вашою гордістю! Стилісти рекомендують вибирати для негустих тонких волосся стрижки короткої та середньої довжини. Довге волосся досить важко «змусити» тримати обсяг, оскільки вони мають більшу вагу.

Безпрограшний варіант для власниць тонкого волосся — це стрижки з рівним зрізом. Будь то каре або волосся до плечей, волосся, при відсутності драбинок і филировок вони будуть здаватися гущі. Я перепробувала багато різних стрижок, але зупинилася на рівній стрижки середньої довжини.

Якщо ви віддаєте перевагу стильні короткі стрижки, то вам дуже пощастило, оскільки тонкі волосся добре піддаються укладанню і часто дозволяють експериментувати із зачіскою. При виборі укладальних засобів у такому випадку вибирайте легкі кошти, не утяжелающие волосся.

Дуже сподіваюся, що ця добірка допоможе вам визначитися при виборі зачіски!

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся

Джерело: Стрижки для тонкого волосся / Про волосся

Також ви можете прочитати