Стрижки для тонкого волосся 2014 року

21.05.2015


Всі види стрижок:

Стрижки каре, боб, каскад, весільні стрижки і зачіски, модні зачіски для коротких і довгих волосся із чубчиком, стрижки для волосся середньої довжини 2014 року з фото

Самі красиые стильні і модні зачіски 2014 року допоможуть відобразити Ваш внутрішній стан в особливі моменти життя: весільні зачіски 2014 року з фатою і аксесуарами – в день одруження, зачіски на випускний – у день закінчення школи, вечірні зачіски та стрижки – в дні свят і в урочистих випадках.

Класичні середні стрижки каскад і каре з чубчиком вважаються відмінним варіантом зачіски на кожен день.

Короткі стрижки для тонкого волосся «боб» і «сессон» не вимагають особливої укладання і прості у виконанні, ну а різноманітні красиые стрижки на довге волосся із чубчиком або без можна зробити навіть у домашніх умовах своїми руками.

Модні стрижки на коротке волосся 2014 року також досить популярні, як і стрижки волосся середньої довжини

Також дивіться нове! Самі модні зачіски і стрижки 2014 року на довгі і короткі волосся із чубчиком і без з фото та описом

Для багатьох дівчат тонкі волосся – це проблема, яку деякі схильні перебільшувати. Хоча взагалі-то це просто особливість вашої зовнішності, яку варто враховувати при виборі стрижки і косметичних засобів по догляду за волоссям.

Якщо у вас тонке волосся, то слід знати декілька простих істин:

 • Утолщить волосся не вийде. Всі кошти, що гарантують «потовщення волосся» — чистої води обман. Структура волосяний маси передається спадково і не змінюється з плином часу.
 • Тонке волосся швидко втрачають свою форму. Це трапляється швидше, якщо у вас жирний тип шкіри – через активної роботи сальних залоз волосся злипаються, неважкі і втрачають обсяг. Тому при виборі стрижки для тонкого волосся рекомендується зупинятися на варіантах, у яких довжина волосся не нижче лінії плечей.
 • Тонке волосся вкрай чутливі до хімічних впливів. Врахуйте, що хімічна завивка тонким волоссю протипоказана, також як і знебарвлення – такі експерименти можуть сильно пошкодити ваші волосся.

  Розглянемо докладніше, як правильно підібрати стрижку для тонкого волосся.

  З довжиною все чітко і зрозуміло – це повинна бути коротка стрижка або зачіска на середні волосся. Оптимальна довжина стрижки на тонкі волосся – до лінії підборіддя або до мочок вух. Візуально така стрижка виглядає щільної і більш об’ємною. Стрижки для тонких длиных волосся досить проблематичні в плані догляду і далеко не завжди виглядають добре. Дамам з тонкими волоссям як правило рекомендують об’ємні зачіски, а їх важко зробити на довгому волоссі. Найлегший спосіб зробити об’ємну зачіску це намочити волосся і підсушуючи їх феном одночасно рукою або круглою щіткою для волосся підводити їх біля коріння. При цьому можна використовувати легкий мус або пінку для укладки.

  Надто короткі стрижки для тонкого волосся також протипоказані. Вони не дають обсягу і виглядають добре тільки в тому випадку, якщо у вас ідеальна форма голови. Волосся її тільки підкреслювати, а обсягів у такої зачіски просто не буде. Використання филировки на тонкі волосся не бажано – разрежать і без того негусто волосся не найкраща ідея.

  Короткі стрижки для тонкого волосся бажано по можливості робити тільки у професійних стилістів або перукарів. Дуже добре зарекомендувала себе стрижка «гарячими ножицями» для тонкого волосся – така стрижка трохи «скругляет» кінчики волосся, що надає зачісці певний обсяг, роблячи її більш живою і красивою

  Найбільш популярні стрижки для тонкого волосся 2014 – це драбинка, каре і стрижка боб. Драбинка з пасмами середньої довжини вважається оптимальним варіантом для тонких волосся, причому «сходинки» краще робити по всій площі голови. Непогано виглядає короткий об’ємне каре з рівними зрізами, проте хороший варіант каре і з пасмами волосся трохи нижче підборіддя.

  Краща стрижка на кругле обличчя тонкі волосся – це стрижка боб. Така стрижка трохи нагадує каре, але має менш різкі і чіткі лінії. Асиметрична або коса чілка «боба», а також розмиті контури стрижки допомагають прикрити широку частину обличчя в області вилиць і відкрити красиво окреслене підборіддя.

  Хороший варіант для тонкого волосся – багатошарова стрижка. Така стрижка виглядає об’ємною і рухомий, але при цьому дуже жіночною. Однак така стрижка вимагає спеціальної укладання легкими фіксуючими засобами – пінками, мусами або лаком для волосся. Гелі або віск для укладання використовувати не рекомендується – вони обтяжують волосся і обсяг зачіски втрачається.

  Непогано зарекомендувала себе стрижка середньої довжини тонкі волосся з нестандартним назвою пікс. Така стрижка теж вимагає додаткової укладання для додання зачісці потрібних обсягів. А довга пишна зачіска змоделює ефект густих волосся. Волосся ззаду зачіски збирають у хвіст або закріплюють шпильками або обідком.

  Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся Якщо у вас тонке волосся, то слід знати декілька простих істин стрижки для тонкого волосся, короткі, 2014,

  Джерело: Стрижки для тонкого волосся 2014 року

 • Також ви можете прочитати