Стрижки для тонких волос 171Каре187. Все стрижки с фото

08.05.2015

Стрижки для тонкого волосся «Карі»

Справжньою проблемою для багатьох жінок є тонке волосся — на жаль, цей тип волосся передається на генетичному рівні і не існує способів, щоб зробити волосся товщі. Стрижки для тонкого волосся каре здатні допомогти вирішити ситуацію з об’ємом.

1. Насамперед слід пам’ятати, що чим довше тонке волосся, тим сильніше вони прилягають до голови. І відповідно виглядають більш рідкісними. Тому довжина, яка допускається при тонких волоссі — це середня. Для коротких стрижок ідеальною довжиною волосся буде довжина до рівня підборіддя і мочок вух.

2. Для будь-якого волосся вважається ідеальною така стрижка як каре і хоча один час вважалося, що найкраще вона підходить для густого волосся, то зараз це стало помилкою. Тому, якщо ви володарка тонких волосся каре — для вас чудовий варіант.

3. Тільки при цій стрижці відмовтеся від густого чуба, яка починається від верхівки. Оскільки з такою чубчиком стрижка здається трохи безглуздою, бо як чубчик виглядає по відношенні до решти маси волосся більш важкою.

4. Для тонкого волосся краще всього легкий чубчик, яка разом з невимушеною укладанням зможе перетворити навіть самі тонкі волосся в розкішну зачіску.

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся

Джерело: Стрижки для тонкого волосся «Карі» | Всі стрижки з фото

Також ви можете прочитати