Стрижки для повного особи . Журнал Стиліста Місто Мод

20.02.2017

Червень 18, 2012
Схожі записи

У пишних жінок найбільш компліментарною є портретна зона: обличчя, волосся і декольте. Шия і обличчя можуть бути досить широкими і вимагають особливої зачіски. Як підібрати правильну зачіску для повного особи і піде мова в сьогоднішній статті.

Для повних жінок, насамперед має значення правильний вибір довжини волосся. Якщо ви віддаєте перевагу довге волосся до плечей, то нехай вони будуть пишні знизу. Але все ж таки у випадку довгого волосся краще вибрати довжину нижче плечей або середню довжину. так як волосся повинні відриватися від плечей, тому що, з’єднуючись з плечима, створюються статуарность і зайвий обсяг. Волосся, підстрижене поступово подовжують овал, той же ефект створюють довгі пасма біля обличчя.

Стрижки для повного особи — фото

_______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

Незважаючи на те, що багато повні жінки воліють коротку стрижку з хімією, повністю оголювати шию не дуже красиво, нехай стрижка буде з длиненным потилицею. Саме короткі стрижки з довгим потилицею підійдуть для повного особи як не можна краще, такого ж результату можна добитися за допомогою високої зачіски на довге волосся. Асиметрична укладання довгого волосся теж стрункий обличчя.

Стрижки для повного особи . Журнал Стиліста Місто Мод

_________________________________________________________

Жінкам з круглим обличчям підходить стрижка з верхнім обсягом, більш квадратне обличчя вимагає м’яко — спадаючих пасм.

Відмінним рішенням для пишного особи стане стрижка з коротким верхи і довгими бічними пасмами. На довгі і волосся середньої довжини відмінно зробити мелірування, що створить додаткове прагнення до вертикалі, а значить наближає до стрункого силуету. Крім того, мелірування робить обличчя більш виразним і «струнким», з тим же завданням впорається темний колір волосся.

Можливий варіант, коли шляхом чергування темних і світлих пасм вдається скорегувати форму обличчя — порадьтеся зі своїм перукарем з цього питання.

Підбираючи стрижку, прагніть уникати занадто об’ємних і прямолінійних стрижок, які повторюють форму обличчя і не придатних до структури вашого волосся. Не соромтеся подивитися на своє обличчя чесно, порадьтеся з перукарем про те, що вам найбільше йде і виберіть оптимальний варіант. Важливо також стежити за модними перукарнями тенденціями, щоб не ходити зі старомодною зачіскою. Експериментуйте і ви знайдете ідеальний для себе образ.

Короткий опис статті: стрижки для довгих особи

Джерело: Стрижки для повного особи | Журнал Стиліста «Місто Мод»

Також ви можете прочитати