Стрижки для овального обличчя короткі

20.02.2017

Стрижки для овального обличчя

30.10.2013

Овал – форма особи, яку більшість перукарів-стилістів називають ідеальною. І це твердження можна вважати практично вірним, хоча є певні нюанси, ігнорувати які при виборі стрижки не варто.

Стрижки для овального обличчя короткі
Фото: FEMINA

На вибір зачіски крім форми особи впливає і стан волосся, їх довжина, вік жінки, а також деякі індивідуальні особливості зовнішності. Наприклад, якщо у вас досить великий ніс, то вам необхідно зупинитися на об’ємній стрижки середньої довжини. Якщо ви молоді, то відповідною буде практично будь-яка стрижка з акцентом на очі, жінкам після сорока підійде зачіска, акцентує увагу оточуючих на вилицях.

Стрижки для овального обличчя короткі

На дівчатах з овальною формою обличчя і густим жорстким волоссям дуже добре виглядають стрижки до плечей, власницям м’яких і тонких волосся необхідні стрижки з прикореневим обсягом.

Серед найбільш популярних для овального типу обличчя можна відзначити каре, пікс, боб, асиметричні і багатошарові стрижки.

•Каре. класичне, подовжене або кутове — вибирайте будь-який варіант. Але пам’ятайте, що якщо ваші волосся погано тримають форму, стоншена, зіпсовані хімічною завивкою або частим фарбуванням, то кращим варіантом для вас буде короткий, а не довге каре. Якщо ж волосся здорові густі і об’ємні, можна зупинитися на більшій довжині.

Стрижки для овального обличчя короткі

В залежності від ваших уподобань можна додати чубок: пряму, рвану, асиметричну або косу. Тільки пам’ятайте про один нюанс: при наявності великого носа чубчик виключається.

Стрижки для овального обличчя короткі

• Боб підкреслить ваші губи і щоки. Володарки тонких волось повинні доглядати за нею більш ретельно, щоб уникнути ефекту прилизаних волосся.

Стрижки для овального обличчя короткі

• Шаруваті стрижки відмінно виглядають на основі каре або каскаду. Рвані кінці підкреслюють витонченість скул і підборіддя. Якщо ж ви не хочете привертати увагу до даних частин свого обличчя, зупиніться на шаруватої стрижці з видовженими передніми пасмами.

Стрижки для овального обличчя короткі

Приділимо ще трохи уваги власницям овальної форми обличчя з індивідуальними особливостями зовнішності. Так, якщо у вас великі вуха, що стирчать, то ви можете приховати їх зачіскою зі спадають видовженими передніми пасмами. Прикладом такої стрижки може бути подовжений боб.

Стрижки для овального обличчя короткі

Якщо у вас низький лоб, попросіть майстра створити зачіску із чубчиком. При довгому носі відмовтеся від коротких гладких стрижок на користь довгих і пишних. Витягнуте овальне обличчя необхідно прикрасити прямий чубчиком до брів. Кругле овальне обличчя «заграє» з зачіскою з косою чубчиком і передніми пасмами, що спадають на обличчя, наприклад, «драбинкою».

Стрижки для овального обличчя (відео)

Короткий опис статті: стрижки для довгих особи Стрижки для овального особи: нюанси, що впливають на вибір зачіски. Стрижки для овального обличчя і їх створення в залежності від особливостей зовнішності Стрижки для овального обличчя

Джерело: Стрижки для овального обличчя короткі

Також ви можете прочитати