Стрижки для маленьких хлопчиків, tochka.net

20.02.2017

Умовити змінити імідж буває важко

Як же приємно та красиво виглядають модно підстрижені діти, з доглянутим і чистим волоссям. Це відноситься не тільки до дівчаток. Модні стрижки для хлопчиків стали користуватися не меншою популярністю, ніж стрижки для дівчаток, чоловіків і жінок.

Зачіски для дітей давно перестали бути чимось незвичайним і зухвалим. Всі батьки розуміють, що дитина повинна виглядати охайним і доглянутим.

Як би дивно це не звучало, але саме коротке волосся найбільше потребують професійному догляді. Стрижки для хлопчиків дуже важливо підбирати з особливою уважністю. Звертаючи увагу на те, що вона повинна бути зручною, практичною. Адже йому доведеться ходити постійно. Це у дівчаток зачіски можуть змінюватися по 5 разів на день.

Перші стрижки, як правило, батьки роблять вдома самостійно, так як малюки до трьох років не можуть довго перебувати в одному положенні і до походу в перукарню ще не готові. А ось пізніше вже можна сміливо робити справжні дитячі зачіски. Краще, якщо ви почали стригти свого сина в одній перукарні, постаратися її не міняти, так як з часом, які там працюють фахівці вже будуть знати побажання вашої дитини, і йому буде спокійніше при кожному наступному відвідуванні.

Якщо дитина постійно поправляє волосся, вони лізуть йому в очі або заважають, значить, ця стрижка йому не підходить. Спробуйте підібрати що-небудь інше.

Стрижка повинна підбиратися ще й з урахуванням того, які у хлопчика волосся. Для кожного типу волосся можна підібрати відповідну стрижку. Те, як буде виглядати стрижка, залежить від того, м’яке волосся або жорсткий, в’ється він або прямий, пухнастий чи ні, густий або рідкий.

Також при виборі стрижки для хлопчиків слід враховувати і особливості будови черепа, особи. Припустимо, якщо у дитини високий лоб, то йому буде йти стрижка з чубком. Якщо череп має неправильне будова, то йому не будуть йти дуже короткі стрижки.

Якщо у дитини гарні волосся, не прагнете стригти його занадто коротко, а підберіть відповідну стрижку.

Стрижка може залежати і від пори року. Влітку батьки прагнуть вибрати для хлопчиків стрижки коротше, щоб не було дуже жарко.

Якщо у хлопчика дуже стирчать вуха, але при цьому дуже красивий густий або в’юнке волосся, то не потрібно підбирати стрижку з відкритими вухами.

Головне — попередньо домовитися зі своїм юним денді про можливий похід до перукаря і вибрати дійсно підходить йому стрижку. А вибирати зараз є з чого. Дуже важливо, щоб з усього розмаїття ви зупинилися саме на «вашої» зачісці, так як малюки дуже не люблять експериментів, а тим більше невдалих. Важливо, щоб вся сім’я після події оцінила зміни обов’язково зі знаком плюс, інакше ви ризикуєте відбити у свого сміливця бажання стригтися надовго.

Назв і форм для вибору зачіски дуже багато. І «їжачок» і «цезар» і «гострі пасма» і навіть «під горщик» все ще актуальні і цікаві. Чоловіки все-таки більш консервативні, ніж ми.

Так що вибирайте, вмовляйте, а потім милуйтеся!

Короткий опис статті: назви стрижок для хлопців Умовити змінити імідж буває важко діти, стрижка

Джерело: Стрижки для маленьких хлопчиків — tochka.net

Також ви можете прочитати