Стрижки для квадратного особи Фото. Все про волосся

17.08.2015

Стрижки для квадратного особи Фото

Квадратне обличчя характеризується широким лобом і щелепою. Воно виглядає дуже об’ємним і до того ж кілька важким і незграбним. Приховати недоліки допоможуть м’які і асиметричні лінії: косий проділ і діагональна чубчик, перенесення основної маси волосся на одну сторону і інші схожі стилі. Гладкі і зачесане назад зачіски не рекомендуються, оскільки вони роблять обличчя відкритим, виставляючи недоліки вашого типу особи напоказ.

Так які ж стрижки для квадратного особи фото нижче) підійдуть найкраще? Якщо волосся красиві і здорові, то віддайте перевагу великій довжині. Кучеряве волосся чудово згладять незграбність і прямокутну геометрію. Бажано, щоб зачіска включала в себе деталі, що мають різне спрямування, це пом’якшить грубі лінії підборіддя і чола. Начоси можливі в потиличній і бічній зонах. Слід уникати довгою чубчика з прямого волосся.

Цей короткий увігнутий боб каре виглядає дуже привабливо. М’які бічні пасма добре пом’якшують лінію щелепи, а діагональна чубчик є ідеальним рішенням для зведення до мінімуму незграбності ваших рис. Така стрижка надає округлий вигляд і стає хорошим вибором для квадратної форми обличчя. Також в якості короткої стрижки добре підійдуть м’які тонкі кучері або хвилі.

Уникайте таких стрижок, які тільки підсилюють незграбність ваших рис. Верхня частина волосся не повинна мати квадратну форму, по-друге, короткі клиноподібні розрізи підкреслюють геометрію щелепи, що робити вкрай не рекомендується.

Короткий опис статті: стрижки фото Стрижки і зачіски для квадратного типу особи. Стрижки на короткі, середні та довгі волосся. Фото Стрижки для квадратного особи Фото,зачіски для квадратного особи,стрижки для квадратного особи

Джерело: Стрижки для квадратного особи Фото | Все про волосся

Також ви можете прочитати