Стрижки для кучерявого або кучерявого волосся

20.02.2017

Стрижки на кучеряве волосся

Стрижки для кучерявого або кучерявого волосся

Короткі стрижки для кучерявого волосся

Короткі стрижки на кучеряве волосся — це завжди виклик мистецтва майстра. Навіть злегка хвилясте волосся у коротких стрижках стають пухнастими і неслухняним, перетворюючи тільки що висушену голову в подобу кульбаби. Але і боротьба з кучерявим волоссям — не вихід, адже чарівність витких пасом у поєднанні з талантом майстра здатне зробити Вас воістину чарівною.

Якщо Ви незадоволені своїм виглядом, зверніться до наших майстрів — вони володіють технікою корекції особи в стрижках, а їх великий досвід роботи і бездоганний смак допоможе знайти ідеальний варіант короткої стрижки саме для Вас.

Стрижки на середні кучеряве волосся

Кучеряве волосся середньої довжини — ось ідеал для кучерявого волосся. Довжина пасм волосся більш слухняним і легкі в укладанні, а середня довжина волосся дозволяє їм зберігати обсяг і виглядати чудово, навіть якщо мова йде про тонких кучерявих волоссі. Майстер Олена Герасимова володіє прийомами різних шкіл стрижки (італійська-міланська, WELLA Dolores. TONI&GUY та інші), що дозволяє їй безпомилково підбирати і з блиском виконувати ідеальні стрижки для різних типів волосся, з урахуванням їх структури і кольору. Природність і креативність, плавність форм і обсяг, і чудовий вид волосся в будь-якій ситуації — таким буде результат візиту до Олени Герасимової.

Стрижки на довге кучеряве волосся

Волосся до середини спини і довше, особливо, якщо це довгі кучеряве волосся — сміливе рішення, адже довге волосся куди більш вимогливі як у догляді, так і в укладанні. І якщо професіоналізм майстра і спеціальні стрижки на довге хвилясте волосся допоможуть позбутися від складнощів в укладанні, особливий догляд довгим в’юнким волоссям потрібно в будь-якому випадку, щоб зберегти їх вигляд і здоров’я. Про особливості догляду в залежності від довжини та структури вашого волосся Вам зможуть розповісти наші майстри.

Не треба мучитися з кучерявими волоссям, почніть насолоджуватися ними, відвідавши наш салон!

Короткий опис статті: короткі стрижки для кучерявого волосся Фото стрижок на середні і довгі кучеряве, кучеряве волосся

Джерело: Стрижки для кучерявого або кучерявого волосся

Також ви можете прочитати