СТРИЖКИ ДЛЯ КРУГЛОГО ОБЛИЧЧЯ. ЗАЧІСКИ НА КОЖЕН ДЕНЬ

07.08.2015

СТРИЖКИ ДЛЯ КРУГЛОГО ОБЛИЧЧЯ

Мабуть, все ж не легко бути жінкою: про фігуру потрібно думати, то про гардеробі… А тут ще й зачіску змінити ох, як хочеться! А якщо до того ж у вас кругле обличчя, то ще не всяка стрижка підійде.

Як вчинити, повністю довіритися перукарям, а потім чекати, поки ненависна стрижка відросте?

Або просити поради у подруг? Але їх смаки можуть не збігатися з вашими. Як же дізнатися, яка стрижка вам підійде?

Для початку слід визначити тип особи. Сядьте перед великим дзеркалом і маркером обведіть контур свого відображення.

Далі зіставте його з геометричними фігурами – відповідь готова. Звичайно ж, те, наскільки підійде вам та або інша причесочка, залежить від типу особи.

СТРИЖКИ ДЛЯ КРУГЛОГО ОБЛИЧЧЯ

У цій статті ми розкриємо деякі секрети стрижок для тих, у кого обличчя має округлу форму.Отже. Якщо ви – миловидна кругловида дівчина, найбільше вам підійде пишна копиця волосся.

Бажано, щоб завитки або пасма трохи прикривали вилиці, щоки. Тоді личко зміниться, стане гармонійно довгастим. З’явиться витонченість в рисах.

СТРИЖКА «КАСКАД»

Це одна з найбільш поширених зачісок, тому що чудово підходить круглолицим жінкам з будь-яким типом і кольором волосся. Подобаються прямі волосся? Будь ласка! З такою стрижкою голова завжди виглядає доглянутою. Потрібно на свято? Накрутіть волосся плойкою або бігуді. Зачіска вмить перетворить ваш вигляд!

І ще невеликий рада: при стрижці «Каскад» намагайтеся укладати волосся таким макаром, щоб на потилиці вони були пишними, а з боків (від скроні) спускалися уздовж щік тонкі трохи завиті локони. Так особа здається ніжніше.

СТРИЖКА «КАРЕ»

Така зачіска завжди в моді. Та й волосся не вимагають щоденної укладки. Головне, щоб перукар залишив передні кінці подовженими. У цьому випадку бажано, щоб локони були рівними (в ідеалі – абсолютно рівна структура волосся).

СТРИЖКА «БОБ» (ПОДОВЖЕНА)

Одразу застережемо читачок: класичний боб дуже підступний, і піде тільки тим, у кого прямі волосся, обрізані трохи нижче підборіддя. Розчісувати їх треба так, щоб волосся прикривали щоки.

АСИМЕТРИЧНІ СТРИЖКИ

Асиметрія завжди вважалася плодом модернізму, тому люди, які звикли до порядку й гармонії, не люблять такі зачіски. Тим не менше, дані види стрижок зазвичай йдуть жінкам з круглим обличчям, особливо молодим. В цьому плані важлива коса довга чубчик.

СТРИЖКА «ПІД ХЛОПЧИКА»

Цей вид зачіски зазвичай вибирають ліниві жінки, щоб економити час на укладання. Але вони частенько помиляються, не враховуючи, що така стрижка підходить буквально одиницям.

В принципі, можна спробувати і таку стрижку, але при цьому бажано залишити скроневі пасма трохи довше, ніж належить «за фасоном».

Яка б не була приеска, дамам з круглим обличчям потрібно дуже ретельно підібрати тип чубчика, адже вона може зіпсувати саму підходящу або «врятувати» найжахливішу стрижку!

Зазвичай стилісти радять носити чубок до середини чола (середня довжина), щоб обличчя, обрамлене видовженими скроневими локонами, здавалося овальним.

Є й інші, теж актуальні, варіанти.

Наприклад, подовжена профільована трохи подкрученная чубчик, яка легковажно прикриває брови. Зазвичай круглолицим йде така чубчик, причесана трохи набік.

Якщо ви – русява, чи чорнява, можна спробувати на кінчиках чубчика освітлити або затінити «пір’ячко».Головне, враховувати, що, як би вам не подобалися на ком-то рівні густі чілки, для круглолицих це табу. Ви ж не хочете перетворити своє обличчя з круглого в квадратне?

І, наостанок: яку стрижку ви не вибрали, постарайтеся укласти волосся так, щоб у вашому образі все виглядало природно і гармонійно!

Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя Модні стрижки для круглого обличчя.Багато фото для тих хто не знає яку зачіску вибрати кругле обличчя

Джерело: СТРИЖКИ ДЛЯ КРУГЛОГО ОБЛИЧЧЯ | ЗАЧІСКИ НА КОЖЕН ДЕНЬ

Також ви можете прочитати