Стрижки для круглого обличчя. Кращі жіночі стрижки і зачіски для круглої форми обличчя.

19.08.2015

Стрижки для круглого обличчя. Кращі жіночі стрижки і зачіски для круглої форми обличчя.

У багатьох жінок кругла форма обличчя, але це зовсім не є ознакою зайвої ваги і приклади знаменитостей, наведені нижче, яскраве тому підтвердження. Якщо ви ставитеся до цього типу дівчат, то яка ж зачіска підійде Вам найкраще? Отримаєте декілька корисних порад від експерта.

Кращі стрижки і зачіски для жінок з круглою формою обличчя

Дійсно Ваше обличчя кругле?

Перед тим, як ми представимо Вашій увазі чудові стрижки, Ви повинні точно визначити, яка форма обличчя у Вас.

Є тільки один спосіб це з’ясувати: заміряйте Ваше обличчя рулеткою і запишіть наступні дані.

  1. Виміряйте ширину Вашого обличчя між вилицями, а потім ширину підборіддя.
  2. Виміряйте Ваш лоб в найширшій його частині, тобто приблизно посередині між бровами і лінією волосся.
  3. Виміряйте довжину Вашого обличчя від чола до підборіддя. Пам’ятайте, що ви вимірюєте безпосередньо особа, а не голову, тому верхньою точкою виміру буде середина чола.

Звичайно, існують і інші способи, до яких жінки вдаються для того, щоб визначити форму обличчя: наприклад обвести контури особи блиском для губ на дзеркалі, або, обмотавши його рушником, запитати думки оточуючих.

Ви можете скористатися будь радою, але слід пам’ятати, що це не точна наука. Ні в кого немає особи ідеально круглої, як баскетбольний м’яч, форми.

незалежно від того, яка у Вас форма особи — кругла, овальна або видовжена, наша основна задача підібрати ідеальну стрижку, яка вигідно підкреслить її.

Кругла форма обличчя


Якщо Ваше обличчя круглої форми, то воно буде приблизно однакових розмірів в довжину і ширину. Природно, будуть місця, в яких ці параметри не співпадуть, але, по суті, вони будуть плюс-мінус ідентичні.

У людей з круглою формою обличчя воно виглядає трохи повненьким щоках, також особливостями цієї форми є невиразний підборіддя, досить широка лінія волосся і коротка шия.

Серед інших форм особи, виділяють також:

Овальна форма. Якщо вимірювати довжину особи, то вона буде дорівнювати ширині, і ще половині.

Витягнута форма. Особа розтягнута в довжину, а не в ширину.

Форма серця. Вузьке підборіддя, широкі вилиці і лоб.

Квадратна форма. Лоб, щоки і підборіддя приблизно однакові.

Ромб: Широкі вилиці і вузький лоб з підборіддям.

Зачіски для круглої форми обличчя

Звісно, універсальної зачіски для круглої форми обличчя не існує, так як при виборі слід враховувати безліч інших чинників: довжину волосся, їх текстуру, Ваш вік і спосіб життя. Все це дуже важливо.

Є загальні правила, яким ви можете слідувати, але пам’ятайте, що потрібно враховувати всі перелічені вище фактори.

Якщо Ваше обличчя кругле, то Вам ідеально підійдуть:

  1. Не рівні чубчика, а каскад.
  2. Короткі стрижки і зачіски, які візуально подовжують обличчя.
  3. Зачіски з короткими пасмами з боків, або пасмами, точно обрамляють обличчя.
  4. Кучері на голові, але ніяк не обрамляють щоки. Також можна вкоротити волосся, накрутивши їх.
  5. Довгі різнорівневі стрижки, стрижка-каскад з чубчиком, щоб візуально зробити Ваше обличчя більш витонченим.

Вийміть максимум переваг:

Якщо у Вас подвійне підборіддя, то краще всього, якщо Ваше обличчя буде обрамлене волоссям лише до рівня підборіддя. Це візуально зробить акцент на очах і відверне увагу від важкої нижній частині обличчя.

Якщо у Вас коротка шия, то короткі стрижки візуально подовжать її. Точно такий же ефект матимуть і довге волосся. Вдало розставлені акценти також приховають цей недолік.

Щоб надати обличчю більш овальну форму, підійдуть будь-які стрижки: зовсім довгі, середньої довжини і короткі. Не бійтеся експериментувати і вибирайте ту довжину, яка Вам до смаку!

При виборі стрижки дуже важливо враховувати текстуру волосся. Якщо вони густі, то можна злегка наїжачити їх на маківці. Це додасть образу грайливості і легкості.

Якщо у Вас кучеряве волосся, то краще всього зробити високу зачіску, зібравши частину на маківці. Також заправте частину волосся за вуха, щоб візуально зменшити їх обсяг.

Порушуй правила


«Говорить із привидами» Камрин Менхайм — ідеальний приклад того, як можна, не зважаючи на правила, виглядати ідеально. Інший яскравий приклад-це Baby Spice нещодавно повернувся колективу Spice Girls. Її кругле обличчя завжди доповнено стрижками, які не вважаються підходящими для цієї форми, але все одно це виглядає напрочуд доречно.

Один з кращих способів підібрати собі зачіску це купити модний журнал з різноманітними стрижками і варіаціями, і при перегляді аналізувати, наскільки добре підійде Вам та чи інша зачіска. Ви можете навіть зробити власну міні-книжечку з усіма такими стилями, і потім принести її Вашій стилісту, щоб той порадив оптимальний для Вас варіант.

Будьте задоволені собою

Перш за все, важливо підібрати стиль, який сподобається Вам самим. Немає сенсу вибирати стрижку, з якою ви будете виглядати неприродно і скуто. Головний тренд у світі краси це індивідуальність. Якщо Вам сподобалася стрижка, яка не відповідає правилам, то сміливо вибирайте її, злегка підкоригувавши для оптимального поєднання з Вашої формою обличчя.

Пограйте з образами: якщо Ви відчуваєте, що це Ваше — міняйтеся сміливо, тільки це зможе зробити Вас щасливою, а отже, і прекрасним.

Кетрін Зета Джонс

Вона наприклад, візуально подовжує форму свого обличчя, зачесывая волосся назад. Будь-яка зачіска з начосом підійде для дівчат з круглим обличчям.

Ця ж голлівудська актриса чудово виглядає з довгим волоссям. Злегка завиті кінчики роблять шию довше, а особа витонченіше.

Крістіна Річі

Крістіна Річі чудово виглядає з короткою стрижкою і чубчиком. Не дивлячись на те, що у неї обличчя у формі серця, ця зачіска ідеально підходить їй, піднімаючи лінію підборіддя. Також вона забирає волосся з обличчя, що підкреслює її круглі щоки. А ось її гостре підборіддя краще б приховали волосся, що обрамляють обличчя.

Стрижка каскад на довгому волоссі

Такого типу стрижки будуть найбільш підходящими: якщо ви хочете зробити чубок, то краще всього з формою обличчя будуть поєднуватися косі чубчика, але ніяк не густе і короткі.

Плавний каскад

Ця стрижка подовжить шию і форму особи, саме тому ідеально підійде для круглолицих красунь. В особливих випадках можна зачесати волосся назад, що також буде виглядати приголомшливо.

Трохи скуйовджене волосся стануть ідеальним обрамленням круглого обличчя, але не забувайте, що коротких стрижок слід уникати. Довгі сережки і легкий начіс допоможуть Вам візуально зробити особа більш витягнутим.

Каре «творчий безлад»

Якщо у Вас кругле обличчя і коротке волосся, то намагайтеся укласти їх так, щоб вони служили обрамленням, але не додавайте обсягу, бо особа буде виглядати ще круглішим.

Коротка стрижка

Не думайте, що якщо у Вас кругле обличчя, то короткі волосся Вам протипоказані. Просто можна правильно підібрати стрижку, доповнивши її чубчиком-каскадом. Якщо ж Ваше волосся кучеряве і коротке, то підбирайте їх наверх.

Стрижка по верствам

Чудово підійдуть для круглолицих красунь волосся по плечі, з декількома шарами різної довжини. Зачесав волосся назад, ви можете підсилити ефект, надавши особі витонченості.

Радикально-коротке каре

Багато жінок з круглою формою обличчя побоюються носити короткі стрижки, але тут просто важливо знати, що підійде саме Вашому типу. Ця стрижка виглядає непогано за рахунок переходів від однієї довжини до іншої, і за рахунок косий чубчик, яка допомагає візуально витягнути обличчя.

Ваші круглі щоки і підборіддя злегка загострений можуть бути врівноважені коротким рваним каре, в іншому випадку це зробить форму обличчя ще більш круглою.

Каре, обрамила особа

Гладкі контури можуть виглядати непогано в тому випадку, якщо у Вас рівні волосся, відмінною деталлю так само може стати зачесана на бік чубчик. А ось короткі кучері заокруглять обличчя ще більше.

Каре округлої форми

Варто круглолицим красуням носити таку стрижку? Не завжди. Тільки у випадку, якщо волосся будуть правильної довжини (вище рівня підборіддя), а чубчик зачесана на бік – тоді форма обличчя буде виглядати ідеально.

Відвернути увагу від круглого особи може тільки довжина волосся, або легкий начіс. З цією зачіскою Ваші очі буду підкреслені за допомогою хвилястих кінчиків.

Закручені назовні кінчики

Це ідеальне зброю для корекції круглої форми обличчя, пасма з загорнутими назовні кінчиками, і коса рвана чолка зроблять Вас чарівною.

Довге волосся і кругла форма обличчя

Кругла форма обличчя відмінно коригується, і може виглядати більш витонченою і витягнутою, з допомогою правильно підібраною зачіски. Струмуюча чубчик і довге волосся відмінно підійдуть, щоб підкреслити і візуально розширити загострене підборіддя, і приховати недоліки цієї форми особи.

Короткий опис статті: зачіски, стрижки Величезну кількість фотографій зачісок і укладок для круглого обличчя, тут ви знайдете підходящі вам стрижки і кольору волосся.

Джерело: Стрижки для круглого обличчя. Кращі жіночі стрижки і зачіски для круглої форми обличчя.

Також ви можете прочитати