Стрижки для круглого обличчя і тонких волосся фото. Hairland.ru

18.08.2015

Стрижки для круглого обличчя і тонких волосся

Додав admin Серпень 23rd, 2011

Кругла форма обличчя є досить поширеною. Для неї нескладно підібрати стрижку та зачіску, адже потрібно всього лише візуально витягнути обличчя. Проте варто бути акуратною, якщо у вас тонке волосся. У такому випадку багато стрижки для круглого типу обличчя вам просто не підійдуть, і не будуть красиво виглядати. Якщо знати кілька правил, підібрати стрижку для круглого обличчя і тонких волосся нескладно.

Стрижки для круглого обличчя і тонких волосся

Правила підбору стрижки для круглого обличчя і тонких волосся.

Для початку необхідно переконатися, що у вас дійсно кругла форма обличчя. Смерьте довжину і ширину особи. Вони повинні бути приблизно однаковими. Також кругле обличчя відрізняє м’який підборіддя округлої форми.

Стрижка для круглого особи повинна звузити обличчя, візуально витягнути його, тобто надати йому форму, схожу з овалом.

Уникайте стрижці округлих форм (тобто каре, постриженное по одній лінії стрижок Сессон і Паж). Також уникайте проділу посередині — це підкреслить зорово округлість обличчя.

Не прибирайте ззаду волосся в гладкий хвіст, так все обличчя буде відкрито, і недоліки форми обличчя будуть занадто кидатися в очі.

Якщо вам подобаються чубчика, то робіть чубчик набік. Відмінно виглядатимуть косі і асиметричні чубчика. Слід уникати прямих густих чолок.

Якщо вам не подобаються чубчика, то візуально витягнути обличчя ви можете, піднявши і уклавши волосся наверх. Наприклад, зробити начісування на чубку забрати її назад і заколоти невидимками. Це може стати основою вечірньої зачіски в стилі ретро.

Звичайно, при круглою формою обличчя самим оптимальним варіантом є довге волосся. Однак з тонкими волоссям потрібно бути акуратніше. Якщо ви любите довгі волосся, вибирайте градуйовані стрижки, це допоможе приховати певні недоліки волосся, форми обличчя. Такі зачіски як Каскад і Драбинка допоможуть створити додатковий об’єм тонкому волоссю.

Відмінно виглядають різні асиметричні стрижки. На тонких волоссі оптимальним варіантом будуть більш короткі стрижки. Залишаючи обсяг зверху в такій стрижці, ви «вытянете» особа, при цьому біля скронь обсягу бути не повинно. Підійдуть також зачіски, в яких пасма спадають на обличчя, приховуючи щоки. Це зорово звузить овал обличчя.

Відмінний спосіб візуально витягнути обличчя — зробити мелірування або колорування пасм. Така забарвлення волосся — справжня знахідка для власницям круглого обличчя.

В якості аксесуарів використовуйте довгі сережки. Вони привертають увагу і зорово витягають особа. Багато знаменитостей з круглою формою обличчя віддають перевагу саме такі сережки.

Короткі стрижки для круглого обличчя і тонких волосся.

Стрижка під хлопчика — це дійсно одна з найбільш підходящих для тонких волосся і круглого особи стрижка. Головне — зачіска не повинна бути «прилизаною». Якщо ви зробите косу асиметричну чубчик, то зачіска вийде приголомшливою. Завдяки косою чубку особа візуально буде здаватися вже. Також, бажано, щоб пасма прикривали вуха в такій зачісці. Так особа теж буде здаватися більш вузьким. Дуже цікаво буде виглядати зачіска, в якій волосся зверху поставлені за допомогою гелю. Однак гелю багато бути не повинно. Зачіска повинні бути природною, трохи недбалу. З коротких стрижок ви можете вибрати Гарсон. Пікс. будь-які асиметричні стрижки. з урахуванням всіх правил.

Короткі стрижки для круглого обличчя і тонких волосся

Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя Варто бути акуратною, якщо у вас тонке волосся. У такому випадку багато стрижки для круглого типу обличчя вам просто не підійдуть, і не будуть красиво виглядати. Якщо знати кілька правил, підібрати стрижку для круглого обличчя і тонких волосся нескладно. стрижки для круглого обличчя і тонких волосся,стрижка

Джерело: Стрижки для круглого обличчя і тонких волосся фото | Hairland.uk

Також ви можете прочитати