Стрижки для круглого обличчя фото

14.06.2015

Підбираємо стрижку на кругле обличчя, фото і поради


Якщо ви правильно підберете стрижку для круглого обличчя, ви зробите собі збалансований спосіб і красиво обраміть особа, виставивши його у вигідному світлі.

Уважно розгляньте стрижки для круглого обличчя фото, може вам підійде будь-яке рішення із запропонованих.

Якщо говорити в загальному, то якоюсь універсальною і кращої стрижки для вас, як і для інших типів, не існує.

На це впливає велика кількість індивідуальних особливостей вашої зовнішності: колір і тип шкіри, форма голови, структура та колір волосся, риси обличчя та багато іншого.

Зачіска дуже сильно впливає на кінцевий образ, і переоцінити її не можна. Одного і того ж людини вдала зачіска зможе зробити набагато привабливіше, ніж інша, невдала.

Що потрібно враховувати при виборі стрижки для круглого обличчя

Стрижка повинна робити обличчя більш подовженим, вам допоможе пишна маківка і звужуються волосся донизу. Асиметричність чубчика, проділу або головної лінії волосся також допоможе піти від зайвої округлості. І запам’ятайте, ніяких круглих елементів в зачісці: ні завитків, ані локонів, ні стрижки по колу.Не робіть важких чілок, які лише додадуть зайвого об’єму і підкреслять округлість і зайву ширину вашого обличчя. Забудьте про зачіски, в яких переважають різкі лінії. Носіть по можливості прямі волосся, якщо вони у вас кучеряве – для цього є прасування.

Короткі стрижки на кругле обличчя фото

Якщо ви володарка круглого особи, можете не переживати, що вам не піде коротка стрижка. Головне пам’ятати про індивідуальні особливості зовнішності, і можете стригтися як бажаєте. Єдине, якщо у вас занадто високий зріст, коротка стрижка вам не підходить.

Піде стрижка з шарами різних кольорів і довжини. багатошаровість і легка недбалість будуть вам тільки на руку. Це може бути колорування або мелірування, коса чолка і філірувані кінчики, градуированность, драбинка від верхівки вниз. Умова одна – волосся не повинні бути дуже короткими, ідеальний варіант – не вище підборіддя, і щоб вони трохи закривали щоки.Дуже вдалий варіант – боб для круглого особи, передня частина стрижки повинна бути набагато довшим волосся на потилиці. І ніяких завивок і закручених локонів, інакше обличчя знову стане ширше, ніж нам потрібно. Доглядати за такою зачіскою можна за допомогою фена або прасування і гребінця.
Довгі і середні стрижки на кругле обличчя фото

Для довгих і середніх волосся дотримуються ті ж умови – шапочка і пишність верхівки укупі з филированными і прореженными волоссям в щік і нижче. Повинна виходити своєрідна «перевернута крапелька».Також добре підійдуть багатошарові стрижки із застосуванням нерівномірного фарбування (мелірування, колорування). В обох варіантах довжини волосся ви не повинні створювати подвійний об’єм біля щік та підборіддю.


Якщо волосся довге, вони обов’язково повинні бути профільовані від шиї, тобто обсяг повинен залишатися лише до рівня скул, в крайніх випадках можна до плечей.

Короткий опис статті: стрижки для круглого обличчя Стрижки для круглого обличчя фото

Джерело: Стрижки для круглого обличчя фото

Також ви можете прочитати