Стрижки для круглого обличчя.

13.06.2015

Стрижки для круглого типу обличчя.

Кругла форма обличчя потребує стрижки, яка буде його подовжувати. Тому, якщо особа має круглу форму до вибору стрижки треба підійти дуже ретельно. Треба завжди пам’ятати, що більшість коротких стрижок (таких як модний останні роки боб) – Вам зовсім не підійдуть.

А ось каре, з довжиною волосся до плечей, з відкритим чолом, підійде ідеально, так як така стрижка подовжує обличчя, наближаючи його форму до (більш правильною) овальної форми.

Отже, закон номер 1 — для круглого особи не підходять будь-які стрижки ще більше його округляющие.

Також неприпустимі зачіски без чубчика, гладко зачесане назад волосся, горизонтальні лінії, пишні, кулясті стрижки або завивка волосся, роблять обличчя ширше. А ідеальною вважається довжина волосся трохи нижче підборіддя. Така довжина може бути використана для створення стрижок будь-якого стилю, при будь-якому типі волосся — хвилястих, довгих або кучерявого. Щоб зрозуміти – які зачіски підійдуть, радимо подивитися фото вдалих стрижок, наведені на цій сторінці.

Тепер докладніше, як визначити, що Ваше обличчя має круглу форму, як зробити правильну стрижку. Для цього, уважніше розглянемо фотографії вдалих зачісок круглолицих, поговоримо про те, як вони створювалися.

Але, спочатку, кілька банальних фраз.

Зачіска головна прикраса жінки. Але іноді вибираючи собі стрижку, Ви забуваєте, що вона повинна бути не тільки модним, має не тільки Вас прикрашати, але і головне приховувати ваші недоліки. Стрижка повинна робити особа ідеальним. А ідеальною формою для особи вважається овальна форма. Тому ідеальна стрижка повинна особа будь-якої форми – круглої, квадратної, прямокутної, серцеподібної – робити візуально схожою на овал. Якщо у Вас обличчя круглої форми — ця стаття допоможе підібрати правильну стрижку. Якщо Ви досі не визначили свою форму, то Вам допоможе стаття «Як правильно підібрати зачіску» в залежності від форми обличчя. Але треба одразу сказати, що для нашої країни найбільш актуальним є підбір зачіски для круглого обличчя.

Що характерно для круглого особи

Якщо коротко — воно кругле. Якщо, говорити геометрично правильно, то для нього характерно, що особи довжина дорівнює його ширині. Якщо розглядати з расової точки зору, то кругле обличчя — це більше слов’янський тип обличчя. Щось середнє між азіатським плоским обличчям, з дуже широкими вилицями і європейським. Як казав Олександр Блок «Так, скіфи — ми! Так, азіати — ми,#З розкосими і жадібними очима!»

Правильна стрижка виправить недоліки, наблизить Вас до європейських еталоном краси. У розраду можу сказати, що навіть в пристойних країнах багато відомі персони круглолицы. Нижче, ми розмістили фото, відомих західних моделей, артистів, які, будучи круглолицыми з допомогою правильної зачіски змогли візуально виправити форму обличчя.

Як визначити, що ваше обличчя має круглу форму.

Характерні ознаки:

 • Широкі вилиці;
 • Виглядає плоским, великим;
 • Довжина приблизно дорівнює його ширині;
 • Контури м’які — характеризується м’якими лініями переходу від підборіддя; до самої широкої частини обличчя, вилиці, і потім плавно переходить до лобової частини; Кругла лінія волосся, кругла лінія підборіддя;
 • Особа досить широке;

Як переконається, що у Вас кругле обличчя.

 • Зачесываем волосся назад. Можна зробити зачіску «хвостик».
 • Встаємо перед дзеркалом.
 • Обводить в дзеркалі контури Вашого обличчя, з допомогою губної помади.
 • Тепер можна оцінити отриманий контур.
 • По намальованому контуру на дзеркалі (який може бути схожий на овал, коло, прямокутник, серця, квадрата, ромба) можна визначаємо форму.
 • Якщо контур схожий на коло – то форма вашого обличчя кругле.
 • Можна провести більш точні вимірювання. Візьміть лінійку, виміряйте відстань між вилицями, відстань між чолом і підборіддям. Якщо Ваше обличчя виявилося майже однаковим у всіх вимірах – ви круглолицы.

Правильна зачіска для круглолицих.

Головне вимоги — намагайтеся створити зачіску, в якій верхня частина була б вищою або пишною, а з боків волосся гладко облегали б щоки. Асиметричні зачіски ідеально підходять. А в 2011 році асиметрія в моді. Тому радимо звернути увагу на модні сьогодні, асиметричні чубчика.

Короткі стрижки для круглого обличчя.
Стрижки для круглого особи для волосся середньої довжини.

Середні волосся чудово підходять. Шари, м’які хвилі, ніжна чубчик все це допоможе привернути увагу до ваших красивими очима, веселої усмішки і відверне погляд від круглих щік.

Стрижки для круглого обличчя на довге волосся.

Довгі волосся легко виправлять недоліки — візуально зроблять обличчя довше. Але якщо ваші волосся не прямі, а кучеряве – тоді доведеться попрацювати, щоб зачіска удлиняла особа. Для цього пасма треба випрямити – використовуючи випрямляч або праску.

Зачіски для круглого особи для прямого волосся.

Довгі волосся, це відмінно — вони чудово подовжують ваше обличчя. Лоб при цьому радимо відкрити. Ідеальна довжина – до плечей. Можна спробувати – каре з відкритим чолом.

Камерон Діаз

Стрижки для круглого особи для кучерявого і неслухняного волосся.

Кучеряве, кучеряве волосся роблять обличчя ще круглішим. Тому слід використовувати випрямляч волосся або праску. При цьому треба залишити кучерявими кінці волосся — це створить обсяг в нижній частині, згладжуючи тим самим ширину самої особи. Для Вас стиль зачіски, при якому основний обсяг знаходиться зверху, а з боків немає великої кількості волосся. Рекомендується каскадна стрижка, яка підкреслює красу кучериків.

А от чого не можна робити з волоссям при круглому обличчі:

 • Все, що ще більше округлює особа – не для вас. Неприпустимі круглі кулясті стрижки, прямі каре.
 • Не рекомендуються горизонтальний прямі лінії, рівний проділ посередині голови.
 • Пишне волосся ще більше розширять особа – тому постарайтеся приборкати їх, наприклад, лаками, гелями.
 • Зачіски, повністю відкривають обличчя — без чубчика, з гладко зачесаним назад волоссям – не підійдуть, так як ще більше підкреслюють округлість.
 • Завивкам — немає.
 • Уникайте низьких зачісок з закритими вухами.

Фото знаменитостей з круглою формою обличчя.

Головне завдання подовжити обличчя за допомогою зачіски або стрижки. Це не складно – не впадайте у відчай! Подивимося на фото круглолицих знаменитостей і дізнаємося, як вони справляються з цим завданням.

Короткий опис статті: зачіски, стрижки

Джерело: Стрижки для круглого обличчя.

Також ви можете прочитати