Стрижки для хлопців: стильні та молодіжні. HAIR FRESH

31.05.2015

Стрижки для хлопців: стильні та молодіжні

Модна, правильно підібрана стрижка здатна облагородити будь-яку зовнішність. Жінки відзначають чоловіків, які мають красиву, стильну стрижку, адже це означає, що вони цікавляться модними тенденціями.

Які стрижки для чоловіків найбільш популярні?

Короткі стрижки не виходять з моди. Образ процвітаючого бізнесмена, спортивного людини або «хорошого хлопчика» успішно створює коротка стрижка. Вона може бути з короткою чубчиком, яка укладається з допомогою мінімуму засобів і часу. Стриманість, акуратність і мужність — риси модного короткої стрижки.

Не менш популярні напівдовгі стрижки для чоловіків. Вони дуже креативні. Можна залишити волосся однакової довжини по всій голові або зробити їх ззаду, наприклад, у тім’яній частині, більш довгими, ніж спереду. Укладаючи їх по-новому, можна отримати різноманітні варіанти зачіски. Наприклад, можна надати волоссю легку недбалість і розтріпаність, маючи на увазі стиль «я тільки прокинувся» або зачесати їх гладко назад. Ще один варіант — зробити укладання стрижки з чітким рівним проділом збоку.

Актуально укладати модні стрижки для чоловіків в стилі «ретро». Для таких укладок необхідні напівдовгі або короткі стрижки з довгою чубчиком. Їх варіанти: зачесане волосся на зручний проділ збоку і довга чубчик, покладена в кок, як у короля поп-музики Елвіса Преслі.

Необхідний обсяг може бути створений не тільки з чубчика, але і з передніх довгих пасм. Кок або нависає над чолом, як загальна маса, або його високо формують чіткими широкими пасмами з допомогою укладальних засобів.

Стрижки з чубчиком — на піку моди. Особливо актуальні асиметричні стрижки з косою подовженою чубчиком. Недбало розпатлана чубчик, що закриває, як правило, одне око, додасть образу необхідну «родзинку».

Тим, кого волосся порідшали так, що важко що-небудь придумати, підійде стрижка, як у Брюса Вілліса. Ця модна стрижка «наголо» додасть вам мужності і шарму.

Модні стрижки для чоловіків дозволяють знайти серед них ту єдину, яка підкреслить вашу природну чарівність, так привертає увагу жінок. Модна стрижка дасть необхідний простір для фантазії, при цьому не вимагаючи багато часу.

Модні зачіски для хлопців: укладання під хлопчика

Основою цієї зачіски є коротка стрижка. Нанесіть на долоні засіб для укладання волосся і укладіть волосся руками, розгладжуючи їх набік. При цьому сформуйте ледь видимий бічний проділ. Така укладання рекомендується для чоловіків з чубком. Вона створює образ задиристого хулігана. За допомогою засобу для фіксації і рук, волосся укладаються на лоб. Волосся беруться від самої верхівки. Чубчик, при цьому, закриває лоб повністю, а ефект густих волосся створюють інші волосся. Але якщо їх наїжачити і розділити на прядки, зачіска вийде стильною та елегантною.

Модні зачіски для хлопців: стиль «рокер»

Для створення цієї чоловічої зачіски не потрібно особливої майстерності. Досить розчесати волосся, потім нанести віск для укладання на руки і легкими рухами розподілити його по всій довжині, отримуючи ефект «скуйовджених волосся». Задні короткі волосся направте в одну сторону і феном зафіксуйте волосся в потрібному положенні.

Якщо по смаку і статусу неможливо зробити скуйовджену зачіску, волосся середньої довжини можна акуратно зачесати назад і розпрямити, фіксуючи гелем. Це додасть потрібну текстуру і збереже зачіску на весь день.

Будь-якого чоловіка, навіть маленького хлопчика, з позитивної сторони характеризує добре начищене взуття і акуратна, стильна зачіска. Це саме ті два нюанси у зовнішньому вигляді, на які в першу чергу звертають уваги жінки. Тому дуже важливо привчати себе самого стежити за зовнішністю, загалом, і зачіскою, зокрема.

Благо, стильні зачіски для хлопців сьогодні можна підібрати на будь-який смак. До того ж по зачісці, як правило, можна вгадати статус людини, її темперамент і переваги. Скажімо, зачіски в незмінному класичному стилі, найчастіше, носять інтелігенти, короткі акуратні стрижки більш притаманні спортсменам або військовим, довгі кучері характерні творчим, неформальним особистостям

Також ви можете прочитати