Стрижки для довгого волосся 2015. Каталог з 1500 фото прикладів!

27.05.2015

Стрижки для довгого волосся 2015. Каталог з 1500 фото прикладів!

Довгі волосся у всі часи вважалися одним з жіночих достоїнств. Сучасний ритм життя не завжди дає можливість відростити довге гарне волосся, а найголовніше, доглядати за ними належним чином. А адже тільки доглянуті здорові волосся можуть вважатися справжнім багатством. Основний акцент 2015 року — здорові, доглянуті волосся.

Виберіть стиль зачіски для довгих волосся

Сучасні косметичні засоби, дбайливий догляд за волоссям і грамотно виконана стрижка підкреслить всю красу довгих волосся, а величезна кількість варіантів модних зачісок дозволить завжди виглядати стильно і сучасно.

Стрижки каскад для довгого волосся
Стрижка боб для довгого волосся
Стрижка драбинка для довгого волосся

Стрижка драбинка для довгого волосся – ще одна базова стрижка на волоссі цієї довжини, користується великою популярністю. Стрижка ідеально виглядає на прямих або хвилястих волоссі, легка в укладанні. Має безліч варіантів виконання, в залежності від довжини базової пасма.

Креативні стрижки для довгого волосся
Довгі стрижки для тонкого волосся

Довгі стрижки для тонкого волосся зазвичай виконуються таким чином, щоб нескладно надати волоссю об’єм, або щоб створити легкий легкий силует. Використовуються елементи драбинки і каскаду, волосся піднімають біля коренів, завиваються. Додаткове мелірування та колорування додасть об’єм тонкому волоссю.

Стрижки з чубчиком для довгого волосся
Стрижки емо панк для довгого волосся

Стрижки емо панк для довгого волосся – втілення іміджу шанувальників цих субкультур. Відрізняються своєрідними прийомами стайлінгу, специфічним колорированием. Мають особливості у виконанні ряду деталей стрижки, наприклад довгі чубчики.

рвані Стрижки для довгого волосся
Стрижки кучеряве для довгого волосся

Стрижки для довгого кучерявого волосся покликані продемонструвати всю красу природних хвилястого або кучерявого волосся. Зазвичай в їх основі лежать каскадні стрижки з чубчиком і без них. Кучеряве волосся при якісної стрижки практично не потребують спеціальної укладанні.

Довгі стрижки з кучерями

Стрижки для довгого кучерявого волосся дуже популярні в цьому сезоні. Кучері створюють романтичний образ. Основою є або каскад, або все волосся робляться однієї довжини. При укладанні довгого кучерявого волосся в зачіску можливо величезна кількість варіантів.

Молодіжні стрижки для довгого волосся

Молодіжні стрижки для довгого волосся створюються на базі основних традиційних форм з використанням сучасних прийомів стрижки, таких як виділення окремих пасм, градуювання в різних зонах, косий зріз, рвані стрижки. У молодіжних варіантах нерідко використовується специфічне тонування та колорування.

Довгі стрижки з колорированием

Довгі стрижки з колорированием покликані надати зачісці блиск і обсяг. Сучасні прийоми колорування, що використовуються на довгому волоссі можуть застосовуватися як на всьому обсязі волосся, так виділяти окремі зони та пасма.

Прості стрижки для довгого волосся

Прості зачіски для довгих волосся досить популярні. Гарні доглянуті волосся красиві самі по собі. Своєчасне освіження кінців довгих волосся попереджає їх перетин. На базі найпростіших традиційних форм з довгого волосся можна зробити безліч цікавих зачісок.

Довгі стрижки з плетінням кос
Довгі стрижки на кожен день
Пучки довгих волосся

Пучки довгих волосся – класика традиційної жіночої зачіски. Підібравши пучок за своїм типом голови, будь-яка жінка набуває неповторну грацію, зед таким чином подовжується лінія шиї. Сьогодні пучки можна робити з застосування шиньйонів, начісування, злегка завив волосся. Модний пучок на довгому волоссі можна зробити практично завжди, незалежно від базової стрижки.

Довгі стрижки з начосом
Грецькі зачіски

Грецькі зачіски для довгих волосся користуються популярністю досить довгий час і поки не здають своїх позицій. Їх використовують в якості простих повсякденних укладок, вечірніх, весільних і для урочистих випускних балів. Грецьку зачіску можна створити для будь-якого випадку, головне – вміло підібрати аксесуари і продумати образ до дрібниць. Грецькі зачіски підходять для будь-яких довгого волосся: кучерявого, прямих, хвилястих, тонких. Грецька укладання полягає в прибраних від обличчя волосся, закріплених за допомогою невидимок, яскравих шпильок або пов’язок-гумок. Повсякденне зачіску в грецькому стилі робити досить просто, а за складної укладанням краще звернутися до професійних стилістів. Останнім часом все більше наречених вибирає грецьку зачіску для торжества, і зрозуміло чому: така укладка не дозволяє волоссю лізти в очі, довго тримається і робить образ жіночним і ніжним.

Зачіска-гулька для довгого волосся
Зачіски водоспад
Зачіски на випускний

Щоб довге волосся виглядали красиво в них потрібно вкласти неймовірну кількість праці. Зачіски на випускний для довгого волосся. по-перше, повинні підкреслювати головне їх достоїнство – довжину. По-друге, бути унікальною і неповторною. І, по-третє, підходити до випускного плаття .

А далі слід примітити собі аксесуар. Наприклад, це може бути діадема, шпилька з красивим орнаментом, невидимка, підтримуюча волосся, стрічка або гумка у вигляді пов’язки. Правильний підбір аксесуара і вибір зачіски зробить ваш образ на випускному балу більш ефектним.

Весільні із чубчиком

Наречена – це головна прикраса, і головна винуватиця весілля. Тому і виглядати вона повинна відповідно. На першому місці – вибір зачіски.

Весільні зачіски з чубчиком для довгого волосся можна розглянути, як один з варіантів для сучасної нареченої. Така зачіска додасть образу частку романтизму, що буде дуже до речі в цей головний і урочистий вечір. Особливо добре буде виглядати, якщо прикрасити зачіску із чубчиком квітами.

Фата – частий аксесуар весілля, і зачіска повинна відповідати їй. Фата і чубчик повинні доповнювати один одного. Тобто, якщо фата довга, то чубчик повинна бути гладкою і короткою. І навпаки, якщо фата коротка, то чубчик повинна виглядати пишно і об’ємно.

Крім довжини чубка у весільній зачісці можна також виділити і інші параметри: пряма, коса, густа, рідкісна, покладена на бік, хвилею або рівно.

Короткий опис статті: зачіски, стрижки Каталог модних стрижок і зачісок для довгого волосся 2015 року. 1500 красивих фото, розділених за категоріями. Ви знайдете зачіску для себе! сезон,Стрижки і зачіски

Джерело: Стрижки для довгого волосся 2015. Каталог з 1500 фото прикладів!

Також ви можете прочитати