Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

11.07.2018

Модні стрижки для тонкого волосся без укладання. Стильні варіанти нового сезону

Доглянуте волосся — гарантоване увагу з боку чоловіків. Комусь пощастило &# 8212; їх природа наділила пишною шевелюрою, а ось для тонкого волосся ретельніше доводиться підбирати стрижки, щоб вони красиво виглядали без укладання.

Кращі стрижки для коротких тонких волосся без укладання

Створюючи жінку зачіску, досвідчений майстер завжди враховує тип її волосся. Для тонких пасом існує багато цікавих моделей, здатних зробити жінку чарівною.

Пікс &# 8212; стильно і неординарно!

Ця модель міцно зайняла позицію лідера в стрижках на короткому волоссі. При простоті її виконання виходить елегантна зачіска, яка не потребує укладання. Для «Пікс» характерно пошарове зняття пасом, при цьому їх довжина підбирається індивідуально.

На маківці волосся лежать пишною «шапочкою» завдяки округлому оформлення пасом. Для потиличної зони характерна мінімальна довжина волосся.

Стрижки для тонкого волосся без укладання 4Наймодніші стрижки для тонкого волосся без укладання ми розглянемо в нашій статті

Вуха завжди відкриті, а чубчик оформляється, виходячи з побажань самої клієнтки і типу її обличчя. При цьому і короткий чубчик, і пасма до брів добре виглядають як на худенька, так і у жінок з повною зовнішністю.

Популярність цієї стрижки тримається протягом багатьох років — її прихильницею була сама Коко Шанель. У зачісці приваблює простота моделі і можливість зробити її в домашніх умовах.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

 • Для початку вимите волосся розчісують у напрямку від верхівки до потилиці і боків.
 • Стрижка починається з верхівки, саме тут визначається потрібна довжина пасм (вона не повинна перевищувати 18 см).
 • переміщаючисьвід верхівки в напрямку чубчика, кожну нову пасмо рівняють по попередньої.
 • Після тім’яної зони переходять до скроневих ділянках, діючи таким же способом, потім переміщаються на потиличну.

Закінчивши всі основні дії, приступають до вирівнювання контуру, намагаючись дотримуватися симетричність. Завершальним акордом стає филировка спеціальними ножицями (цю роботу краще довірити подрузі).

Популярний в 70-х роках «гаврош» знову став трендовим, так як є універсальним — стрижка підходить під будь-яку зовнішність. Пропонується кілька варіантів, але для всіх характерна невелика «хуліганський».

У стандартному варіанті вкорочують пасма на всіх ділянках голови, крім потиличної. На скронях волосся вистригаються у вигляді загостреного трикутника.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Зверніть увагу! Стрижки в техніці «гаврош» для тонкого волосся без укладання вимагають особливих навичок і дотримання певної схеми, тому самостійно виконати її буде складно.

Назва цієї моделі повністю виправдовує себе — тут присутній поєднання елегантності і невеликого хаосу. Виконується стрижка за принципом багатошаровості, при цьому шевелюра відразу ж поділяється на 4 робочі зони.

Отримати потрібний ефект майстер зможе, використовуючи поетапну ступінчасту схему, що забезпечує нашарування довжин. Орієнтуються в роботі на довжину 1-ої пасма, від якої і починається старт.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Зверніть увагу! «Каприз» має кілька різновидів, що відрізняються особливістю створення чубчика.

 • Щоб витримати принцип асиметричності, застосовують стрижки для тонкого волосся без укладання з косою чубчиком.
 • Цікаво виглядає пряма рвана чубчик, у якої не витримана єдина довжина пасм.
 • Обходяться і без цього елемента зачіски, відкинувши передні пасма на одну зі сторін.

Привертає модниць ця модель тим, що стрижка не вимагає щоденних зусиль у підтримці форми.

Французька стрижка

Чи не доставить багато клопоту «французька стрижка», яка і без укладання виглядає досить стильно. Починаючи рухатися від потиличної зони, майстер в процесі роботи застосовує методику «пасмо на пасмо».

Скроневу зону і чубок (якщо вона планується) филируют спеціальної бритвою. Одержаний акуратний контур допомагає тримати обсяг на маківці.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Така стрижка має безліч стильних варіантів і підходить будь-якій жінці. Навіть якщо виникне бажання відростити пасма, не доведеться звертатися до майстра, щоб підкоригувати зачіску — локони і так виглядають органічно.

асиметрична стрижка

Даний тип стрижки — можливість відкоригувати свою зовнішність. Асиметрія дозволяє жінці виділитися з натовпу, тому більше підходить для сміливих осіб.

Варіацій такої стрижки є кілька, найпопулярнішою вважається «асиметричне каре». Тут головний момент — правильно намітити лінію розмежування, перш ніж приступати до творчого процесу.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Один з варіантів асиметрії виконується за таким алгоритмом:

 • потиличну зонувідокремлюють від тім’яної і скроневої горизонтальним проділом.
 • На потилиці проводиться градуйована стрижка з вертикальним проділах.
 • Спереду робиться проділ паралельно лінії росту волосся — це дозволить виділити невелику прядку для чубчика. Її окантовують, виконуючи плавні переходи, щоб сформувати різну довжину біля скронь.
 • Тепер голову ділять на 2 нерівні зони проділом від чола до потилиці. Розміщують його ближче до короткої частини зачіски.
 • Спочатку стрижуть короткуобласть. За контроль беруть крайню пасмо потиличної зони і окантовку скроні.
 • Велика зона стрижеться технікою «пасмо на пасмо».

Ставши володаркою асиметричною стрижки без укладання на тонких волоссі, жінці доведеться 2 рази в тиждень відвідувати майстра, щоб коригувати форму.

Стрижка «під хлопчика»

Цей вид стрижки передбачає суперкороткі варіант, який виявиться на-віч не всім. Зачіска не настільки легка у виконанні, як здається на перший погляд, тому її краще довірити фахівцеві.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Важливо знати! Основним моментом тут є вибір контрольного пасма. Її беруть на верхній точці верхівки, відокремивши локон в діаметрі 5 см і укоротив його на 1,5 см вище передбачуваної довжини.

Розподіливши голову на зони, починають покрокову стрижку, поступово пересуваючись від контрольного пасма. В процесі роботи застосовують техніку зняття волосся на пальцях. Завершальним акордом стає филировка.

У стрижки «каре» є кілька варіацій &# 8212; коротка, подовжена, асиметрична, багатошарова. Найпростіший варіант легко зробити самостійно, розділивши пасма на зони — макушечную, потиличну, скроневі. Вибравши потрібну довжину, спочатку обробляють передню частину голови, потім переходять до потиличної.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Перш ніж зважитися на «домашню» модель, потрібно зважити всі плюси і мінуси, зазначені в таблиці.

Можна реалізувати своє бачення придивилася зачіски.

Це можливість самостійно змінювати свій імідж

З першого разу може не вийти те, що планується.

Процедура займає більше часу, ніж якби її робив майстер

Щоб отримати гарне і стильне «каре», краще довіритися досвідченому фахівцеві, інакше доведеться зайнятися корекцією невдалого експерименту.

«Гранж» &# 8212; це вуличний стиль, який не асоціюється з поняттям ідеальної зачіски, але зате відноситься до категорії унісекс. Підійде дана стрижка не кожній жінці, так як є відображенням внутрішнього бунтарського «я».Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

При цьому, якщо волосся чисті і доглянуті, то невелика розпатлана виглядає цілком природно і привабливо. Ефектно виглядає стрижка-растрепка, якщо скроневі зони повністю виголити.

Цей тип стрижки відноситься до елегантних і цікаво змориться на коротких пасмах. Для її створення застосуються ступінчаста багатошарова техніка. При цьому шари не виділяються в окремі пасма, а зливаються в єдину масу.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Розділивши голову на стандартні зони, роботу починають з потиличної частини, орієнтуючись на контрольне пасмо. Потім переходять до скроневих зон, де обирають інший контрольної локон. Тут рекомендується чітко витримувати симетрію. До чубчику приступають в останню чергу (якщо вона передбачається). Протягом всього процесу стрижки робочі пасма тримають строго перпендикулярно голові.

«Каскад» впорається навіть з самими неслухняними волоссям. Елегантна і стильна стрижка, вона в той же час і легка в догляді, а також у виконанні. Щоб зробити «каскад», все пасма розділяють на зони проділами, що утворюють букву «П».

В першу чергу працюють на центральній частині голови, пересуваючись від шиї до верхівки, потім до чола.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Далі приступають до бічних зонах, також переміщаючись від низу до верху. Чим вище шар, тим пасма коротше. Якщо є терпіння і відповідний інструмент, стрижку не складно виконати і в домашніх умовах.

Ще один варіант оригінальної стрижки — «шапочка». Її відмінна риса — дуже короткі пасма внизу і довгі, що створюють обсяг, зверху. Щоб виконати таку модель, всю шевелюру поділяють на 2 частини строгим горизонтальним проділом від скроні до скроні на рівні вух.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Спочатку майстер займається нижньою частиною голови, використовуючи техніку тушевки, або робить стрижку по вертикальних проділах. Потім переходить до верхньої зоні — волосся спочатку розрівнюють по колу від верхівки, а потім рівняють кінці трохи нижче лінії проділу.

Щоб не було різкого переходу, пасма верхньої частини голови стрижуться з градуюванням.

Популярні стрижки для тонкого волосся середньої довжини і нижче плечей

Чим довше тонкі пасма, тим складніше надати їм пишність, підбираючи відповідні стрижки. На середніх, а тим більше довгому волоссі найкраще виглядають багатошарові, різнорівневі, асиметричні зачіски.

Стрижки для тонкого волосся без укладання, описані вище для коротких пасом, добре виглядають і на більш довгому волоссі. Майстер застосовує ту ж техніку створення зачісок, тому нижче резоннее привести тільки деякі особливості ряду найцікавіших варіантів.

подовжене каре

Даний вид стрижки робить жінку елегантною, але класичний варіант підходить не під кожен тип зовнішності. За допомогою асиметричного «каре» легко приховати деякі недоліки, але така стрижка вимагатиме більшої щоденної уваги до себе, ніж та, що на коротких пасмах.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Модна стрижка «Італійка»

Ця модель має й іншу назву — «Аврора». Вона відмінно виглядає на будь-якій довжині волосся, але найоптимальнішою для неї вважається середня.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

Чим довше пасма, тим складніше техніка створення стрижки, тому елегантну шевелюру зробить тільки досвідчений майстер, який вибере зручну техніку — каскадну або ступінчасту. «Італійка» &# 8212; це ще і різноманіття варіантів челок, що дозволяють створювати різні образи.

довгий боб

Косі чубчика, прямі, рвані або повна їх відсутність — в будь-якому варіанті цікаво виглядає довга стрижка, яку часто плутають з подовженим «каре» (в їх створенні застосовуються схожі техніки).Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

За допомогою «бобу» легко завуалювати деякі анатомічні похибки — некрасиві вуха або коротку шию. Чим чіткіше виділяються кути, утворені різними довжинами пасом (спереду довше, ніж ззаду), тим ефектніше виглядає жінка.

Стрижки без укладання, які підходять для тонких довгих волосся — це, в першу чергу, каскадні варіанти. Навіть на ослаблених пасмах «каскад» виглядає свіжо і доглянуто.

Але чим довше волосся, тим складніше створити зачіску — на неї буде потрібно багато часу. Адже жодна пасмо не повинна виділятися, як самостійна частина — майстер прагне створити відчуття красиво струмують волосся.Стрижки для тонкого волосся без укладання 4

«Драбинка» на середніх і довгих пасмах виглядає не гірше, ніж на коротких, але зачісці доведеться приділяти більше уваги, стежачи за станом кінчиком.

Стрижки для тонкого волосся без укладання 4Якщо вони січуться, то в очі відразу ж кидаються кордону рівнів, псуючи все враження від стрижки. В іншому ж дана модель — ідеальний варіант для власниць подовжених тонких пасом.

Корисне відео про модні стрижки для тонкого волосся нового сезону

Стрижки для тонкого волосся: поради та загальні правила:

Корисне відео з демонстрацією стрижки для тонкого волосся без укладання:

Короткий опис статті: Стрижки на тонке волосся без укладання, стрижки на тонке волосся без укладання

Джерело: Стрижки для тонкого волосся без укладання

Також ви можете прочитати