Стрижки чоловічі, молодіжні. Самі модні чоловічі стрижки 2012

01.06.2015

Стрижки чоловічі молодіжні. Самі модні чоловічі стрижки 2012
Чоловічі стрижки і образи

Брутальність і респектабельність випромінюють лисі чоловіки. На сьогоднішній день вони в моді. Стрижка «під нуль» означати, що чоловік йде в ногу з часом і стилем. Величезна кількість знаменитостей зістригають абсолютно все волосся. І справа зовсім не в проблемі облисіння.

Образ романтика завжди притягує багатьох жінок. Такий чоловік представляється їм якимось піднесеним, боготворящим жінок і готовий заради них на все. Чоловіки, яким подобається романтичний образ, можуть зробити стрижку з видовженими волоссям. Неважливо, чи волосся хвилястими або прямими, головне, щоб вони завжди були доглянутими і чистими.

Без образу мачо не обійдеться жоден сезон. Для такого брутального чоловіка стилісти пропонують робити стрижки в стилі мінімалізму: «бокс» або «напівбокс». У 2012 році вони дуже актуальні. Жодна дама не встоїть перед таким самцем, який звернув на неї увагу.

Без образу заможного і надійного чоловіка в сезоні 2012 року – нікуди. Зачесане назад і зафіксовані лаком або гелем волосся віддадуть перевагу чоловіки, ділове життя для яких – це все. Стрижка «Пай-хлопчик» відкриває обличчя, роблячи риси крупніше, і надає йому мужність і благородство.

Молодіжні стрижки

Як відомо, хороших дівчат приваблюють хулігани. У 2012 році подібний образ молодому чоловікові додасть стрижка «Тому бій»: ззаду волосся коротко пострижені шапкою, а чубчик, звисаюча на одне око, коса довга. Недбалість стрижки та укладання – ось тренд нинішнього сезону. Якщо до образу додати модні окуляри – успіх забезпечений.

Багато молоді люди прагнуть бути схожими ні на кого, пропагуючи «я не такий як всі!». Цей образ не визначає якась певна стрижка. Вона може бути абсолютно різної довжини, але асиметричною, скуйовдженою і з подовженими окремими пасмами. Хлопець з такою стрижкою вельми креативний і виглядає оригінально.

Незважаючи на те, що стрижці з труднопереводимым назвою undercut майже сто років, в 2012 році вона дуже популярна у молодих, сміливих і творчих чоловіків. Цю стрижку роблять так: дуже коротко зістригати волосся з боків і ззаду, а центральна частина залишається довгою. Згодом волосся можна зачесати назад і вперед, випрямити або закрутити, зробити «ефект мокрого волосся» і т. п. Стрижка надає задумливий і загадковий вигляд.

Модні чоловічі стрижки 2012 року припускають природність і натуральний колір волосся, можна робити прояснені або контрастні пасма.

Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки Модні чоловічі стрижки 2012

Джерело: Стрижки чоловічі молодіжні. Самі модні чоловічі стрижки 2012

Також ви можете прочитати