Стрижки чоловічі короткі 2015

20.02.2017

Стрижки чоловічі короткі 2015

Сучасний чоловік, який хоче завжди виглядати стильно і доглянуто, просто зобов’язаний приділяти своїй зачісці не 10 хвилин по дорозі на роботу, а більше часу. Адже кожна деталь продумана образу робить весь образ чарівним, і стрижка в даному випадку стане прекрасним доповненням.

Треба розуміти, що навіть якщо молода людина прекрасно одягнений, по всім останнім тенденціям, але підстрижений неохайно, то це, погодьтеся, псує перше враження про людину. Як не крути, зовнішність все ж важлива.

Як правило, чоловіки обирають для себе короткі стрижки, і, здавалося б, що особливого можна зробити на дуже коротких чоловічих волоссі. Але це лише ілюзія. Сьогодні також є багато чоловічих стрижок, різноманітних форм і укладок, на створення якої може йти багато часу.

При виборі стрижки чоловічий короткою у 2015 році, як і завжди, потрібно звернути увагу на наступні поради:

  • враховуйте ваш вік, стиль життя, особисті уподобання і практичність;
  • ультракороткі стрижки не вимагають особливого догляду, укладок та іншого;
  • якщо ви вибираєте стрижки трохи довше, потрібно розуміти, то певний час ви будете витрачати з ранку на укладання волосся;
  • володарям тонких волосся необхідно стригтися коротко і волосся філірувати;
  • хвилясті і жорсткі волосся варто стригти каскадом;
  • трикутного особі підуть асиметричні зачіски і недбалість в укладанні, а круглому – багатошарові зачіски.

У 2015 році популярні зачіски в стилі «ретро» — це рвані кінці, безладні пасма. Актуально виголювати віскі і прибирати обсяг в тім’яній частині голови, залишаючи обсяг зверху (ефект «гнізда»).

Не втратила свою популярність коротка стрижка «їжачок», яка в нинішньому році повинна бути не коротше 1 див. як і раніше популярні стрижки «бокс» і «напівбокс».

Ну і, звичайно ж, гучна «канадка», яка вже встигла викликати масу схвальних і не дуже відгуків. Для цієї стрижки характерні коротко вибриті віскі і задня частина, а зверху довге волосся. Як правило, за такою стрижкою потрібно доглядати – укладати недбало або зачісувати назад, також популярні канадки, зачесане на один бік.

Ще один трендовий тип зачіску – «преппи». Тут також різна довжина волосся – один рівень – верхній, не більше 10 см, а нижній до 5 см. Це дуже схоже на канадку, але в даному випадку наголос йде на проділ. Чубчик зачісується і фіксується збоку або ззаду.

Короткий опис статті: стрижки чоловічі короткі 2016 Тут ви можете дізнатися про стрижки чоловічі короткі 2015.

Джерело: Стрижки чоловічі короткі 2015

Також ви можете прочитати