Стрижки боб фото

05.10.2015

Фото стрижок боб на різну довжину волосся


Спокуслива і жіночна стрижка, яка змушує чоловіків згортати шиї вам услід – героїня цього огляду.

Вона дуже проста і зручна, а найголовніше красива. Ми зібрали найкращі фотографії дівчат, підстрижених таким чином, і стрижка боб каре фото перед вами.

Стрижка короткий боб фото

Вона з’явилася давним-давно, в далекому 1900 році, одним перукарем, який обожнював героїню Жанну д’арк і хотів винайти спосіб, який би нагадував йому про неї. Цю стрижку полюбили жінки того часу і навіть піднесли її на пік модного п’єдесталу. Але вийшло так, що короткий боб мало не забувся після оглушливої слави. Стрижку врятувала законодавиця мод Коко Шанель, яка на своєму прикладі знову піднесла її серед інших. Потім боб підхопили сучасні знаменитості і зірки, і стрижка закріпилася в суспільстві. Нове – добре забуте старе, і короткий боб знову в моді.


Стрижка середній боб фото

За прогнозами стилістів протягом цього і наступного року середній боб буде на піку популярності. Для того, щоб добре укласти середній боб, вам буде потрібно лише фен і щітка-брашинг, два рази взмахнули – і зачіска готова.


Стрижка боб з чубчиком фото

Дуже до місця в цьому сезоні буде коса чілка поряд з бобом, довжина передніх волосся якого повинна бути набагато довший, ніж на потилиці. Тобто косе каре. спускається від потилиці до передньої частини волосся рівною лінією, або з стирчать вищіпамі спереду. Додатковими елементами можуть бути драбинки або каскади, але це вже ближче до креативних стрижок.

Стрижка довгий боб фото

Якщо вам набридли набридлі звичайні стрижки, можете змінити довжину волосся, зробивши собі довгий боб. При цьому волосся будуть починатися приблизно від нижньої точки підборіддя і з косою (або прямий) лінії вниз. Тут може бути присутнім або відсутнім чубчик – і так, і так буде добре, тут потрібно відштовхуватися від типу особи. Під час виходу з будинку можна злегка підкрутити пару пасом, але не перестарайтеся, щоб не отримати просто кучеряву голову без натяку на якусь стрижку.

Стрижки боб підходять усім, як активним, так і більш спокійним особистостям. З активних жінок вони роблять ще більш ділових і схожих на бізнес-леді, а з спокійних і романтичних ще більш привабливих. Найбільша перевага стрижки боб — це оголена шия її власниці, адже відомо, що гола шия є предметом чоловічих поглядів. Також боб підійде будь-якого типу голови і товщині волосся, єдина умова – прямі волосся, які не будуть вибиватися і стирчати.


Досягти приголомшливого ефекту гламурної діви допоможе ламінування волосся. спробуйте – волосся стануть вкрай блискучими і гладкими. Правда цю процедуру потрібно повторювати через час, щоб ефект зберігався. Ламінування волосся буває гарячим і холодним, тому підберіть для себе оптимальний варіант.

Короткий опис статті: стрижка боб Стрижки боб фото

Джерело: Стрижки боб фото

Також ви можете прочитати