Стрижки 2015 для довгого волосся HAIR FRESH

23.05.2018

Стрижки 2015 для довгого волосся

Сучасні стрижки для довгого волосся стали більш функціональними. Вони і практичні і стильні, відповідають всім вимогам клієнта. Однак справжньою заслугою стилістів вважається можливість сформувати стрижку «під клієнта», зробити її максимально зручною і простою в укладанні. Може бути, тому на модному подіумі з’явилося безліч стрижок і зачісок, які представляють собою своєрідний симбіоз різних моделей. Сьогодні будемо говорити про модні стрижки 2015 для довгого волосся.

Каскадні рішення і багатоступінчасті стрижки

Мабуть, каскадні багатоступінчасті стрижки можна назвати сучасним і ключовим трендом цього року. Вони користуються популярністю, оскільки дозволяють формувати вільне володіння і динамічний образ. Завдяки градуировке стрижці модно надати додатковий обсяг, зробити її більш пишною і навіть змінити овал обличчя. Разом з тим, багатоступінчасті стрижки мають свої особливості. Наприклад, можна зробити ступені тільки на пасмах волосся біля обличчя або ж розділити волосся на дві частини за допомогою каскадної стрижки. Сьогодні популярністю користується саме перший варіант, коли волосся вистригають каскадом біля особи. Таке рішення дозволяє створювати динамічну стрижку, яка візуально додає волоссю об’єм. Крім цього, її досить просто укладати. На базі стрижки драбинка і каскад особливо виграшно виглядає зачіска локони.

Стрижки 2015 для довгого волосся HAIR FRESH

Довге пряме волосся

Зачіски з довгим прямим волоссям завжди в тренді. На цей раз дизайнери вирішили доповнити ними свої нові колекції 2015 року. Виходить, що довге пряме волосся знаходяться в центрі моди в цьому році. Як же їх носити. Заплутане волосся, мокрі укладки, коси та інші укладання, дозволяють довгим прямим волоссям виглядати не нудно, а дуже навіть стильно. У цьому році дизайнери рекомендують доповнювати зачіску металевими аксесуарами, адже вони в моді. І якщо в минулому році довге пряме волосся модно було носити на бік, то в цьому році стилісти рекомендують вибирати прямі проділи і стрижки без чубчика.

Стрижки 2015 для довгого волосся HAIR FRESH

Клаптеві стрижки користуються популярністю вже кілька сезонів. Чому?

По-перше, вони створюють динамічний образ. По-друге, вони дозволяють скорегувати обсяг волосся. Так, наприклад, якщо волосся тонке, їм можна надати додатковий обсяг. Клаптеві стрижки виглядають як справжні клапті з волосся, разом з тим, виконуються вони з урахуванням градуювання і вимагають мінімальну укладку. Якщо ви хочете практичну повсякденну зачіску для довгого волосся — це ідеальний варіант. На базі клаптевих стрижок можна створювати об’ємні зачіски, які будуть виглядати просто шикарно. Погляньте, хоча б на кучері і локони, і пам’ятайте, в цьому році в моді великі завитки!

Асиметричні стрижки просто створені для тих, хто хоче скоректувати овал обличчя. Наприклад, дівчатам з круглою формою обличчя варто вибирати стрижки з видовженими пасмами волосся. Дівчатам з овальною формою обличчя найкраще підійдуть стрижки з градуюванням і багатоступінчатими пасмами в особи, а також прямої подовженої чубчиком. Асиметричні пасма припускають незвичайне поєднання подовжених пасом волосся і укорочених, виглядають такі стрижки дуже стильно і демократично!

Стрижки 2015 для довгого волосся HAIR FRESH

Якщо ви хочете створити радикальну стрижку, спробуйте варіант з поголеними скронями. Таке рішення досить незвично саме по собі, але легко здійсненно на практиці. Так, якщо ви хочете створити стрижку з виголеним скронею пам’ятайте, що на довгому волоссі вона виглядає найкращим чином. На зону виголених волосся можна нанести специфічний малюнок, зірку, наприклад.

Що стосується модних челок, то в цьому році найбільше користуються популярністю косі моделі чубків. Прямі чубчики також помічені на модному подіумі, проте, вони в меншості. Хотілося б відзначити, що багато дизайнерів використовують зачіски без чубчика, щоб доповнити свої нові колекції. У 2015 році в моду входить прямий проділ по центру голови, а ось стрижки з косим боковим проділом зустрічаються все рідше.

Фарбування довгого волосся — окрема тема для розмірковування. Багато стилісти відзначають, що в цьому році в моду входить так зване фарбування волосся за технологією 3D і 4D. Це досить незвичні техніки фарбування волосся, які дозволяють добитися ефекту об’ємного кольору. Чому вони?

Перш за все, об’ємне фарбування волосся формує природні фарби. За допомогою такого фарбування колір волосся виглядає більш глибоким і природним. Разом з тим, актуальні також техніки фарбування мелірування, брондірованіе і колорування волосся.

Стрижки 2015 для довгого волосся дуже різноманітні, але це означає лише те, що є величезний асортимент моделей, які можна підібрати для себе.

Короткий опис статті: Стрижки без чубчика на довге волосся 2015 року, стрижки без чубчика на довге волосся 2015 року, стрижки 2015 для довгого волосся

Джерело: Стрижки 2015 для довгого волосся, HAIR FRESH

Також ви можете прочитати