Стрижка волосся за місячним календарем на що звернути увагу

09.05.2015

Стрижка волосся за місячним календарем: на що звернути увагу?

Місячний календар стрижки волосся: на що звернути увагу?

Регулярне відвідування перукаря — необхідність сучасної людини. Цікаво, що однакова стрижка у одного і того ж майстра може триматися абсолютно по-різному. У певні місячні дні зачіска тримається довше і волосся стає густішим і пишнішим. Деякі вважають це впливом Місяця на зміни в організмі при стрижці. Якщо ви хочете, щоб кошти, витрачені на стрижку, не пропали даром і підстрижене волосся виглядали здоровими і сильними, враховуйте місячні фази.

Вплив Місяця на організм людини


Біологічні ритми людини залежать від явищ природи: затемнення, стихії, припливи, відливи, повний місяць, молодик, магнітні бурі, зміна пір року і часу доби. Ми самі не помічаємо, що в період повні у нас з’являється більше життєвих сил, а в молодика відчуваємо спустошеність і втому.

Узгодження життєвих подій з фазами Місяця дозволяє увійти в гармонію з природними силами і поліпшити своє життя. Наприклад, садівники знають, що варто садити на зростаючою, а позбавлятися від бур’янів — на убутному. Люди, що сидять на дієті, пам’ятають, що легше всього скинути зайву вагу на убуваючому місяці. Починати нові проекти, виходити заміж, вступати лусше всього на зростаючу або новий Місяць. Завершувати справи, закінчувати ремонтні роботи бажано ближче до повного місяця.

Постригание волосся з точки зору биортимов дуже важлива подія в житті людини, яке теж потрібно узгоджувати з місячним календарем стрижки волосся.

Кращий час для стрижки

У Стародавньому Сході було помічено вплив стрижки на енергетичне поле і стан здоров’я людини. Тоді ж був складений місячний календар стрижки волосся. де були вказані сприятливі і несприятливі дні для візиту в перукарню.

Краще тримають форму і виглядають пишними зачіски, зроблені при зростаючому Місяці. Набагато гірше ростуть і частіше випадають, локони, обстрижені в період ущербної Місяця. Період спадання зарактерезиуется скуйовдженим, ламкими, ослабленим волоссям. Для найкращого росту і густоти волосся намагайтеся стригтися в період зростаючого місяця.

найоптимальнішими для стрижки визнані фази молодика і зростання Місяця — у ці періоди волосся ростуть швидше. Укладки і зачіски, зроблені в повний місяць, довше тримають форму і пружним.

Найбільш сприятливі місячні дні для стрижки: 8, 14, 19, 21, 26, 27, 28. У ці дні рука перукаря буде легкою, волосся будуть слухняними, а стрижки і укладання вдалими. Не варто ходити в салон краси в період місячних і сонячних затемнень, а також у 9, 15, 23, 29 місячні дні. Після відвідин перукаря в ці дні ви можете відчути внутрішнє спустошення і неприємності з зачіскою. Інші дні з місячного календаря стрижки волосся вважаються нейтральними.

Перехід Місяця по знаках Зодіаку і його вплив на стрижку

В залежності від положення Місяця по відношенню до знака Зодіаку стан шевелюри теж змінюється. Коли Місяць перебуває у певних знаках Зодіаку, то стан волосся після стрижки, теж може бути різним. Давайте познайомимося з впливом цього небесного тіла на зростання локонів залежно від зодикальных сузір’їв.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Місячний календар стрижки волосся — чи треба враховувати вплив Місяця при візиті в перукарню? Сприятливі дні для маніпуляцій з волоссям, ведичний місячний календар стрижки волосся, а також вплив місяця на стан локонів, ви дізнаєтеся з цієї статті. Місячний календар стрижки волосся: на що звернути увагу?

Джерело:
Стрижка волосся за місячним календарем: на що звернути увагу?

Також ви можете прочитати