Стрижка волосся 31 жовтня 2016 року за місячним календарем. Сприятливий період для стрижки на 31.

20.02.2017

Стрижка волосся 31 жовтня 2016 року
Характеристики Місяця на 31 жовтня 2016 року
Хронологія місячних днів
Вплив місяця на стрижку 31 жовтня 2016
Місяць у знаку зодіаку Скорпіон ( — )

Місяць у знаку Скорпіон. вкрай нестабільний знак для волосся. Стрижка підійде для слабких, тьмяних і тонких волосся, зробить їх жорсткіше і гущі. Так само стрижка сьогодні може вплинути на взаємини з протилежною статтю як в кращу, так й в гіршу сторону.

День підходить для живлення волосся, оздоровчих процедур, фарбування натуральними барвниками.

Варто відмовитися від сильного хімічного впливу на волосся, якщо ви запланували забарвлення волосся в протилежний колір варто її відкласти. Хімічну завивку так само варто відкласти, оскільки досягнуті результати можуть вас розчарувати.

2 місячний день ( + )

31 жовтня 2016 року о 12:00 — 2 місячний день. стрижка в фазу зростання місяця, не тільки прискорить ріст волосся, але і налагодить потік енергії здоров’я. Це дозволить вам оновити стан всіх органів вашого організму.

Фарбувати волосся варто природними барвниками, саме такий тип фарбування принесе вам енергію грошової прибутку.

Сьогодні можна експериментувати з формою, кольором і довжиною волосся, це принесе Вам нові сили, натхнення. Ви почнете генерувати нові ідеї, сьогодні у вас відкриється бажання працювати і заробляти.

Сьогодні саме матеріальні питання та питання вашого здоров’я стоять на першому плані. Якщо правильно розпланувати сьогоднішній день є можливість збільшити його вплив на Вас. Через активність цього дня Вас рано здолає втома, варто раніше лягти спати, саме сон допоможе Вам відновити сили.

Зростаючий Місяць ( + )

Місяць перебуває у фазі Зростаюча Місяць. Якщо хочете, щоб волосся росли швидше, стан їх поліпшувалося, а коріння зміцнювалися, підстрижіть волосся в цей день.

Вплив дня тижня ( + )

Короткий опис статті: стрижки для тонкого волосся 2016 Стрижка волосся 31.10.2016. Сприятливі дні для стрижки на 31 жовтня 2016 року у місячний календар стрижки волосся. стрижка, волосся, місячний календар

Також ви можете прочитати