Стрижка в домашніх умовах

07.07.2015


Всі види стрижок:

Стрижки каре, боб, каскад, весільні стрижки і зачіски, модні зачіски для коротких і довгих волосся із чубчиком, стрижки для волосся середньої довжини 2014 року з фото

Самі красиые стильні і модні зачіски 2014 року допоможуть відобразити Ваш внутрішній стан в особливі моменти життя: весільні зачіски 2014 року з фатою і аксесуарами – в день одруження, зачіски на випускний – у день закінчення школи, вечірні зачіски та стрижки – в дні свят і в урочистих випадках.

Класичні середні стрижки каскад і каре з чубчиком вважаються відмінним варіантом зачіски на кожен день.

Короткі стрижки для тонкого волосся «боб» і «сессон» не вимагають особливої укладання і прості у виконанні, ну а різноманітні красиые стрижки на довге волосся із чубчиком або без можна зробити навіть у домашніх умовах своїми руками.

Модні стрижки на коротке волосся 2014 року також досить популярні, як і стрижки волосся середньої довжини

Також дивіться нове! Самі модні зачіски і стрижки 2014 року на довгі і короткі волосся із чубчиком і без з фото та описом

Домашня стрижка – це те саме вміння, яке ніколи не буде зайвим у вашій скарбничці навичок. Навіть якщо ви не збираєтеся ставати професіоналом в перукарському мистецтві, здатність робити найпростіші стрижки буде допомагати вам на різних етапах вашого життя. Ви зможете самостійно підстригти своїх рідних і близьких, а при наявності в будинку маленьких дітей такий навик і зовсім стане безцінним, адже багато діти до певного віку бояться перукарів з їх жужжащими машинками і величезними ножицями.

Стрижка в домашніх умовах вимагає наявності певного арсеналу інструментів. І в першу чергу сюди потрапляють ножиці. Вони не повинні бути професійними такі ножиці досить дорого коштують, головна вимога в даному випадку – гарна заточування інструменту. Ступінь заточки перевірити дуже просто: візьміть невеликий шматок вати і гарненько намочіть його, потім спробуйте розрізати його вашими ножицями. Якщо ця операція відбувається легко, значить заточка хороша і ножиці можна використовувати для стрижки волосся.

Стрижка на дому неможлива без різного виду гребінців. Їх повинно бути декілька: великі і маленькі, з рідкісними і частими зубчиками. Також корисно мати про запас гребінець з довгою тонкою ручкою на малюнку вона праворуч – вона дозволяє без проблем відокремлювати пасма волосся один від одного.

Також варто завести у себе вдома машинку для стрижки волосся. Це особливо актуально, якщо ви збираєтеся робити коротку стрижку. Чоловіча стрижка в домашніх умовах без такої машинки просто неможлива. З використанням різних насадок можна зробити зачіски різної довжини і фасонів. Такою машинкою дуже просто зробити стрижку наголо – для цього не потрібно ніяких спеціальних навичок. Жіночі стрижки в домашніх умовах теж можуть використовувати машинку для стрижки – головним чином якщо це короткі стрижки і необхідно видалити непотрібні волоски в області шиї. Стрижка машинкою будинку проста у виконанні і через якийсь час вже маючи певний досвід ви зможете виводити різні візерунки на волоссі, втілюючи свої ідеї в реальність.

Далі необхідна накидка на плечі – для цих цілей підійде будь-яка простирадло або великий рушник, а також розбризкувач пульверизатор – він потрібен для змочування водою волосся в процесі виконання стрижки. Варто запастися деякими кількістю шпильок і затискачів для волосся – з їх допомогою можна фіксувати і закріплювати волосся під час стрижки. Це особливо актуально, якщо ви плануєте робити стрижки на довге волосся або волосся середньої довжини.

Самостійна стрижка вимагає обов’язкової дезінфекції інструментів перед виконанням стрижки. Але не обов’язково кип’ятити інструменти, досить добре промити їх у гарячій воді з антибактеріальним милом або обдати окропом.

Отже, після підготовки всіх необхідних інструментів до роботи можна приступити до самого процесу стрижки. При цьому необхідно дотримувати основні правила стрижки:

Правило перше: волосся завжди стрижуть тільки мокрими! Якщо в процесі стрижки волосся почали висихати – зволожите їх знову. При цьому не слід забувати, що після висихання волосся укоротити приблизно на сантиметр.

Правило друге: в процесі стрижки голову потрібно поділити на зони і проводити стрижку послідовно. Зони – це, як правило, тім’яна, потилична, скронева. Потиличну зону також можна розділити натроє: верхню зону, середню і нижню. Визначтеся, з якою зони ви будете починати стрижку, а інші зони заколіть зручними затискачами.

Правило третє: щоб ваша зачіска виглядала закінченою робіть тушевку або окантовку. Такі прийоми дозволяють оформити контури стрижка і зробити її більш привабливою. Тушування – оформлення плавного переходу від довгого волосся до коротким по краях їх зростання. Тушевку роблять за допомогою гребінця і ножиць, або машинкою для стрижки – якщо стрижка коротка і довжина волосся в деяких частинах зачіски практично нульова.

Окантовка – це лінія зрізу волосся, яка надає остаточний контур зачіски. Окантовка може бути трапецієподібної, круглої, овальної, квадратної і т. д. Популярні окантовки чілок – косі, прямі або асиметричні. На короткі стрижки роблять окантовку скронь – миськів, бакенбарди або пряма окантовка.

З допомогою цих нехитрих порад ви зможете створити в домашніх умовах цілком прийнятну стрижку. Звичайно, краще буде, якщо свою першу стрижку ви зробите під досвідченим керівництвом людини, яка вже вміє стригти і може показати вам деякі професійні прийоми. Однак це не обов’язково, головне – не боятися пробувати і вчитися на власних помилках.

Короткий опис статті: стрижка Домашня стрижка – це те саме вміння, яке ніколи не буде зайвим у вашій скарбничці навичок стрижка в домашніх умовах, домашня стрижка, на дому,

Джерело: Стрижка в домашніх умовах

Також ви можете прочитати