Стрижка спортивних коней Heiniger машинки для стрижки тварин

29.06.2018
Стрижка спортивних коней Heiniger машинки для стрижки тварин

Стрижка спортивних коней

Стрижка ( грумінг ) — не тільки данина моді, а й вельми необхідний захід для коней, які утримуються в осінньо-зимовий період теплому приміщенні.

Навіщо стригти коней

Хіба мало звичайної чистки? Виявляється ні, не достатньо.

Спортивні коні в холодний сезон року працюють в опалювальному приміщенні. Активно рухаючись в теплому манежі, коні потіють, шерсть намокає. Зимова шерсть завжди трохи густіше річної, і тому, намокнув — вона дуже довго не може висохнути. В результаті, багато тварин схильні до застуд.

Але не тільки ця причина викликає необхідність стрижки. Справа в тому, що руху в теплому приміщенні під додатковим утепленням зимової шерсті задає зайве навантаження кінського серця.

Додаткова причина для грумінга — спрощується очищення коні після навантаження.

застереження

Не слід стригти коней, якщо вони містяться в прохолодному загоні і найчастіше просто вигулюються, не наражаючись спортивних навантажень.

За порадою фахівців ветеринарної медицини, коней слід утримувати в попоні. Після навантажувальної роботи кінь необхідно ретельно висушувати. Тоді стрижка і решті гігієнічний догляд піде тваринам на користь.

Коли стрижуть спортивних коней

Буває, що коням потрібно проводити грумінг двічі протягом зимового періоду. Але більшості несильно обростають тварин досить однієї стрижки, якщо правильно вибрати для неї час. Найкращий момент для стрижки коні настає в кінці листопада. Чому?

Під час осінньої линьки утворюється нова шерсть з густим підшерстям. Цей процес займає деякий час, передбачене біологічними ритмами коні. Якщо поспішити з грумінгом, і провести захід раніше, то порушиться природний цикл росту вовни.

Якщо ж стрижка коней проводиться в кінці листопада, то в цьому випадку може бути загальмовано відростання вовни. тоді повторний грумінг в лютому знадобиться тільки тваринам сильно обростають порід, а іншим буде достатньо одноразового остріганіе.

Як стригти коней

коней стрижуть двома способами: вручну (особливими ножицями) або за допомогою спеціальних стригальних машинок.

Існує безліч фасонів кінських стрижок. Найбільш поширені 3 класичні варіанти:

  • стрижка «наголо»
  • «Мисливська» стрижка (вона ж «під сідло»)
  • стрижка «під попону»

Стрижка наголо. Забирається повністю вся шерсть на тілі коня.

Мисливська стрижка (під сідло). Вистригає шерсть звідусіль, крім спини і ніг. Така стрижка з залишками шерсті на спині охороняє шкіру коня від травмування сідлом при інтенсивних скачках. Так само, залишаються захищеними і ноги.

Стрижка під попону. При цьому виді грумінга шерсть залишають на спині, попереку, крупі і на ногах. Такий фасон гарний для стрижки спортивних коней, які працюють не тільки в теплому манежі, а й частково на вулиці. При цьому коні не повинні надмірно потіти.

Стрижка спортивних коней допомагає зберігати здоров’я цих тварин і значно полегшує процес гігієнічного очищення. Використання сучасних надійних машинок для стрижки коней зменшує кількість травм шкіри і покращує естетичний вигляд коні після грумінга.

Короткий опис статті: Стрижка коней москва, стрижка спортивних коней, стрижка коней, стрижка коні, грумінг, heiniger, спеціальні стрігальниє машинки

Джерело: Стрижка спортивних коней, Heiniger — машинки для стрижки тварин

Стрижка спортивних коней Heiniger машинки для стрижки тварин

Також ви можете прочитати