Стрижка собак на дому. Стрижка йорків недорого

23.08.2015

Види стрижок собак

Зоосалон ГААВ спеціалізується на стрижки собак на дому. Це може бути, наприклад, гігієнічна стрижка йорків або інших порід, допомагає утримувати вихованця в чистоті і порядку. Гігієнічна стрижка йоркширського тер’єра включає в себе наступні процедури: стрижку подушечок лап, область паху і геніталій, обробку вух, а також підрізання кігтів .

Крім гігієнічної існують ще два види стрижок собак :

— модельна — стрижка за стандартом, відповідного даній породі, зробить Вашого улюбленця стильним і модним. Наприклад, існують такі види модельних стрижок йорків. «під цуценя», «під спанієля», «під лева», «бізнес-леді» та ін;

— виставкова (шоу-трим) – правильна, відповідна стандартам, стрижка є одним з головних доданків успіху собаки на виставці.

Про зоосалоне ГААВ

Хочете професійно і при цьому недорого підстригти йорка або собаку іншої породи? Зоосалон ГААВ — Ваш вибір.

Зоосалон ГААВ пропонує професійну стрижку на дому в Москві йорків. скотч тер’єрів. ши-тцу. пуделів. англійських кокер спанієлів та інших порід собак. Досвідчені майстри нашого зоосалона підстрижуть Вашу собаку з виїздом на будинок, що позбавить Вашого вихованця від додаткового стресу, а Вам дозволить заощадити гроші і час.

Стрижка собаки – це гігієнічний догляд за твариною, завдяки якому Ваш вихованець буде не тільки добре виглядати, але і відчувати себе відмінно. Для кожної породи існують свої особливості стрижки собак. які враховують професійні грумери — при зверненні до непрофесіоналам, є ризик завдати шкоди тварині.

Довірте турботу про Вашого улюбленця професіоналам!

Короткий опис статті: стрижка Професійна стрижка йорків (від 999 руб.) та інших порід собак на дому в Москві. Виїзд майстра безкоштовно. Недорого. Гігієнічна та модельна стрижка йоркширських тер’єрів та інших порід. стрижка собак, стрижка собак на дому, стрижка собак недорого, стрижка йорків, стрижка йорків на дому, стрижка йорків недорого, стрижка собак москва, стрижка йоркширського тер’єра

Джерело: Стрижка собак на дому | Стрижка йорків недорого

Також ви можете прочитати