Стрижка сессон на средние волосы. Рецепты богини

02.05.2015

Стрижка сессон на середні волосся

Стрижка сессон була придумана ще в шістдесятих роках відомим на той час англійською стилістом Vidal Sassoon, на честь якого вона і отримала свою назву. Британський перукар винайшов абсолютно нову техніку стрижки, яка здатна тримати форму без додаткових укладальних засобів. Він намагався якомога більше спростити догляд за стрижкою і користувався девізом «Помив і носи». Завдяки особливій техніки виконання стрижки у нього це вийшло, волосся після миття достатньо просто трохи підсушити феном і струснути головою як чарівні кучері самі лягають в потрібному напрямку. Vidal Sassoon перший хто відмовився від застосування гребінці під час стрижки в місце цього почав стригти на пальцях.

Для стрижки він використовував техніку градуювання, в якій основним правилом є витримка необхідного кута зрізу і висоти пасм. Стрижка сессон досить складна у виконанні, тому що вимагає майстерності майстра і педантичності. Принцип стрижки полягає в тому, що волосся потрібно стригти тоненькими прошарками починаючи від потилиці, так що б кожен наступний шар повинен перекривати попередній на лічені міліметри. Як вже говорилося необхідно дотримуватися кут всіх зрізів, саме завдяки цьому стрижка не вимагає додаткової укладання, а кінчики волосся самі загинаються всередину. Дана стрижка додасть вашому волоссю додатковий об’єм.

Відмінні риси стрижки сессон

Класичний варіант стрижки сессон виконується на волоссі середньої довжини. Починається вона десь від середини вуха і плавно опускається вниз до плечей. У класичному виконанні стрижка сессон робиться з чубком, яка має напівкруглу форму. Головною відмінною рисою стрижки є витримані чіткої геометричної форми, наявність округлого контуру і чубчика.

Сучасні стилі у стрижці сессон

Звичайно після створення стрижки минуло вже багато років, нові технології прогресували і створювалися нові варіанти стрижки. За основу, звичайно, беруть класичний варіант стрижки сессон і вдосконалюють його з допомогою асиметричних штрихів і рваних пасм, це додає стрижці пікантності. Наявність чубчика теж стало вже обов’язковим, все залежить від побажань клієнта, а якщо вона і робиться не обов’язково напівкруглої, вона може бути і асиметричною або якийсь інший. Довжина теж не відіграє особливої ролі, стрижка може, виконується і на короткі волосся.

Гідності стрижки сессон

Основним достоїнством стрижки є простота в укладанні. Укладання не вимагає багато часу, робиться легко, просто і саме головне-швидко. перевагою стрижки так само є її стильний зовнішній вигляд. Стрижка сессон облагороджує риси обличчя і підкреслить достоїнства. До плюсів відноситься можливість вибору різноманітних видів зачісок. Довжина волосся дозволяє робити кучерики, загортати кінці всередину або при бажанні назовні і багато іншого.

Недоліки стрижки сессон

Короткий опис статті: стрижки на середні волосся Опис і техніка виконання стрижки сессон або сессун на середні волосся. Підбір стрижки для Вас. Читайте у нас найкращі статті про стрижках стрижка сессон на середні волосся,сессон на середні волосся

Джерело: Стрижка сессон на середні волосся | Рецепти богині

Також ви можете прочитати