Стрижка подовжене каре особливості стрижки каре з видовженими передніми пасмами

02.10.2015

Стрижки каре видовжене

Довге каре вважається подовженим варіантом стрижки боб. Така стрижка користується величезною популярністю серед прекрасної статі. Вона незвичайно красиво виглядає як у звичайному вигляді, так і у вигляді локонів. Подовжене каре ідеально підходить як і дівчатам підліткам, так і дорослим жінкам.

Плюси і мінуси стрижки подовжене каре

Перевагами даного виду стрижки можна відзначити:

 • Стрижка підходить будь-якого типу обличчя.
 • Відмінно підійде як для ділових зустрічей, так і для урочистих випадків.
 • Стрижка завжди виглядає елегантно і витончено.

До мінусів цього типу стрижки можна віднести, те, що така зачіска вимагає щоденного укладання. хоча вона не забере у вас багато часу.

Варіанти і техніка виконання подовженого каре
Класичне подовжене каре

Класична стрижка подовжене каре вже протягом не одного століття дуже популярна. Така креативна стрижка і універсально і що важливо підходить практично для всіх типів волосся.

Слід побоюватися робити таку стрижку дівчатам з вузьким витягнутим обличчям.

Техніка такий жіночої стрижки подовжене каре проста, так як голова ділиться на кілька частин, а саме на праву і ліву, а сама стрижка виконується за горизонтальним проділах. Починається виконання стрижки з нижньої потиличної частини і далі піднімається вгору по проділах.


Перші пасма зістригати по рівній горизонтальній лінії на потрібну довжину. З цієї пасма майстер буде контролювати подальшу довжину всіх інших зон голови. Так як класичне каре має пасма однієї довжини у всіх зонах.

Підійде стрижка каре для тонкого волосся? Рекомендації читайте в цій статті .

Асиметричне подовжене каре

Різновид стрижки каре з видовженими пасмами нерівномірної довжини підкреслить незвичайний оригінальний образ дівчини. Мінусом цієї стрижки можна відзначити те що вона незручна для створення різноманітних зачісок через поєднання пасом різної довжини. Плюсом асиметричного подовженого каре можна відзначити те, що воно не вимагає щоденного укладання. Воно допоможе добре приховати вузьке підборіддя у дівчат з трикутною формою обличчя.Техніка виконання асиметричного каре така ж, як і при класичному симетричному подовженому каре. Відмінністю є лише те, що слід зробити окантовку стрижки з верхнім волоссю, це допоможе не збитися з лінії переходу тушевки або градуювання в основну масу волосся.

Стрижка каре з видовженими передніми пасмами

Ця стрижка виглядає стильно і в той же час неймовірно елегантно.

Головною особливістю такого виду покарання є те, що пасма по мірі наближення до підборіддя стають все довшими.

Серед переваг подовженого каре з кутом можна відзначити:

 • Укладка займає мінімальну кількість часу.
 • Стрижка ідеально підходить жінкам будь-якого віку.

Подовжене каре з кутом добре підійде жінці з будь-яким типом особи. Дівчатам з трикутним типом особи, наприклад, допоможе приховати виступаючі вилиці та пом’якшити виступаючі кути.Представницям прекрасної статі з квадратною формою обличчя допоможе зробити обличчя візуально більш овальним, а всі інші незграбності допоможе відмінно замаскувати. Жінкам з круглою формою обличчя така стрижка допоможе оптично витягнути обличчя і зробити пропорції обличчя більш правильними.

Технологія стрижки подовжене каре з видовженими передніми пасмами схожа з технологією класичного варіанту. Тільки стрижка виконується під більш гострим кутом, так щоб передні пасма були довші задніх.

Градуированное подовжене каре

Для стрижки майстер розділяє волосся на кілька зон. Виділяється тім’яна зона, а волосся з потиличної і скроневої частки окантовуються по прямій лінії. Волосся з тім’яної частки зістригати за формою овалу.

Так майстер отримує контрольні пасма і далі зістригає волосся з потиличної і скроневої частки з контрольним пасмам методом «накладання пасма на пасмо».

Волосся з потиличної частини стрижуться по вертикальних проділах, орієнтиром тут служить, довжина пасм скроневої, тім’яної зони і окантовки нижній потиличній частині.

Як укласти подовжене каре
З допомогою праски

Поділяємо волосся на кілька зон. У першу чергу варто випрямляти волосся на потилиці, потім плавно переходити на область скронь і з боків. Випрямивши праскою, ці зони перейдіть до волосся на маківці і в останню чергу піддайте випрямляння волосся спереду і на чубчику.


Пасма слід вибирати невеликі, так ви зможете надати волоссю більш природний і рухливий вид.

Не затримуйте праску довго на пасмах. Для кожної прядки розгладжуючий рух повторюйте по три-чотири рази. Підходячи до кінчиків волосся, робіть невелику закручує рух.

Не варто укладати вологі волосся, це загрожує опіком шкіри голови, а також укладання праскою вологих волосся може пошкодити їх структуру і зробити їх ламкими і сухими.


Не знаєте, яку стрижку вибрати залежно від типу особи? Розібратися в різноманітності варіантів допоможе стаття «Стрижки до плечей» .

У чому переваги жіночої стрижки каскад на середні волосся? Читайте тут .

З допомогою бігуді

Укладка волосся за допомогою бігуді або як по-іншому вона іменується зачіска «експрес» виконується наступним чином:

 • Вимийте голову і просушіть волосся трохи рушником;
 • Нанесіть на волосся засіб для укладання — мус, пінку, гель і т. д.;
 • Накрутіть волосся на великі бігуді і дайте волоссю висохнути. Якщо немає особливо часу для цього, то висушіть волосся феном, але обов’язково після закінчення сушіння дайте волоссю повністю охолонути;
 • Зніміть бігуді. Змочіть кінчики пальців гель або мусі і укладіть локони в потрібний вам малюнок зачіски.


Така укладка волосся за часом займе у вас хвилин 30-40.

З допомогою фена і круглої гребінця

 • Вимийте голову і просушіть волосся з допомогою рушники. Укладання на чисті волосся буде триматися довше, і виглядати краще;
 • Розчешіть волосся і розділіть їх на кілька зон;
 • За допомогою круглої гребінця витягайте пасма волосся від коренів. Кінчики закручуйте на свій розсуд назовні або всередину, таким чином, ви зможете підкреслити достоїнства свого обличчя і приховати недоліки;
 • Після того як волосся висушені, змочіть кінчики пальчиків в гелі або скористайтеся лаком і зафіксуйте зачіску.


Відео: стрижка подовжене каре

Короткий опис статті: стрижка каре Різні варіації подовженого жіночого каре маскують різні недоліки обличчя і дозволяють створювати різні образи — від класичного до епатажного. стрижка подовжене каре, каре з видовженими передніми пасмами подовжене каре з чубчиком, подовжене каре без чубчика, жіноча стрижка подовжене каре

Джерело: Стрижка подовжене каре — особливості стрижки каре з видовженими передніми пасмами — Спільнота перукарів

Також ви можете прочитати