Стрижка «під хлопчика., вибір сучасної жінки

20.02.2017

Стрижка «під хлопчика» — вибір сучасної жінки

Здавна довге волосся вважалися еталоном краси, і жінкам не прийнято було їх обрізати. Але згодом принципи мінялися, мінялася мода, тому стереотип про те, що тільки дівчина з довгим волоссям жіночна і пристрасна, залишився позаду. Зараз існує безліч красивих зачісок «під хлопчика», які вже не вважаються дивиною. Багато жінок, які мріють завжди бути на висоті, при цьому витрачаючи мінімум часу укладанні, вибирають саме цей варіант. Жіночі стрижки «під хлопчика» чудово підходять для літнього сезону — не потрібно, уникаючи спеки, в’язати потворні хвостики.

Стрижка «під хлопчика., вибір сучасної жінки
Дуже складно знайти підходящий варіант, так як вибір величезний. Тому поставитися до підбору короткої зачіски потрібно з відповідальністю і розумом, адже в разі невдачі швидко відростити волосся вже не вдасться. Щоб визначитися і відкинути всі сумніви щодо стрижки, яка підійде вам, можна подивитися на зірок шоу-бізнесу — серед них не рідкість стрижка «під хлопчика», фото тому підтвердження. Ну і, звичайно ж, скористайтеся нашими порадами.

Як визначитися з вибором?

Коротка стрижка «під хлопчика» ідеально підходить тим жінкам, які хочуть захоплювати оточуючих чоловіків і ловити їх зацікавлені погляди, виглядати розкішної, впевненою, індивідуальної натурою. У літній час популярною стрижка «під горщик». Завдяки чітким лініям і обсягом, ця зачіска підкреслює красу і фактуру волосся. Жінкам, які воліють короткі зачіски до кінчика вуха, рекомендуємо зробити стрижку «під хлопчика» і залишити чубок. Її можна пригладжувати, зачесывая в бік, або створити недбалий вигляд, взлохматив і зафіксувавши чубок лаком.

Стрижка «під хлопчика., вибір сучасної жінки
І, звичайно, при виборі стрижки не звертайте увагу тільки на її популярність, поради друзів або рекламу салонів. Обов’язково продумайте такий момент, як колір волосся. Адже завдяки йому можна надати локонам доглянутий і здоровий вигляд. Щоб підсилити ефект гладкості, можна скористатися спеціальними щипцями для витягування пасм і засобами для догляду за волоссям.

Дуже важливо, щоб ваша стрижка «під хлопчика» підходила до форми голови і обличчя. Легкі тонкі лінії пасм такої зачіски допоможуть пом’якшити загострені риси, а геометрична форма стрижки відмінно підійде жінкам з овальним і круглим обличчям.

Якщо перукар знає, як краще градуювати волосся, яку довжину чубчика підібрати до обраної короткій зачісці можна підкреслити всі достоїнства особи. Правильно підібрана і виконана стрижка «під хлопчика» може надати жінці ніжності, чарівності, романтичності, а може і створити кокетливий, пустотливий образ. Все залежить від самої жінки, її характеру, звичок.

Стрижка «під хлопчика., вибір сучасної жінки
Укладка короткої стрижки

Можливості укладання коротких волосся обмежені тільки вашим умінням, винахідливістю і фантазією. Можна їх витягнути і укласти гладко і рівно, а можна додати трохи недбалості та грайливості, злегка растрепав. Укладіть чубок в бік або прикрийте весь лоб, взлохматьте або витягніть.

Не багато вирішуються обрізати волосся так, щоб вони не торкалися вух, а тільки найсміливіші і ексцентричні.

Стрижка «під хлопчика» має свої переваги, головною з яких є те, що догляд їй потрібен мінімальний, а ефект завжди приголомшливий. І якщо ви — прихильник альтернативних ідей, не боїтеся «оголити» всі свої риси обличчя і хочете виглядати бездоганно, тоді вперед! Підберіть собі ідеально підходить вам стрижку і будьте стильними і сміливою.

Короткий опис статті: програма для підбору зачісок для жінок Багато жінок, які мріють завжди бути на висоті, при цьому витрачаючи мінімум часу укладанні, вибирають саме цей варіант стрижки. Жіночі стрижки «під хлопчика» відмінно підходять для літнього сезону – не треба, уникаючи спеки, в’язати потворні хвостики. стрижка під хлопчика жіночі стрижки під хлопчика стрижка під хлопчика фото

Джерело: Стрижка «під хлопчика» — вибір сучасної жінки

Також ви можете прочитати