Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткі

11.07.2018

Варіанти стрижок на хвилясте волосся, які не потребують укладання

Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткі

Хвилясте волосся ефектно виглядають, але часто доставляють масу клопоту. Щоб пружні завитки не виглядали неохайно, варто ретельно підібрати стрижку. При цьому має значення структура волосся і тип овалу обличчя. Для жорстких і м’яких локонів принципи підбору довжини і контуру стрижки будуть різними. Неправильно підібрана зачіска здатна перетворити волосся в негарний «кульбаба». Зокрема, хвилястим волоссям протипоказана филировка. А ось як виглядають короткі стрижки на хвилясте волосся, можна подивитися на даному фото.

На довге волосся

Багаторівневі стрижки на хвилястих волоссі нижче плечей виглядають природно і красиво. Основний обсяг може бути зосереджений на маківці або пасмах, що обрамляють обличчя. Виконані по ступінчастому принципом зачіски створюють обсяг без ефекту обважнення. На жорстких волоссі шари мають більш широкий «крок». Це надає зачісці акуратну і лаконічну форму. Але від довжини нижче плечей краще відмовитися, оскільки така зачіска потребують складної укладання.

Природний і доглянутого вигляду хвилястим пасмам надає градуювання кінчиків.

А ось які існують стрижки на середні хвилясте волосся і як їх можна зробити, детально зазначено тут.

Всі варіанти стрижок базуються на 3 основних ідеях:

 • каскад (дозволяє зменшити зайвий обсяг і полегшити шевелюру);

Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіКаскад на довге волосся

 • рапсодія (поєднує в собі елементи каскаду і драбинки);
 • драбинка (прості і лаконічні «сходинки»).
 • На відео &# 8212; як може виглядати стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання:

  Якщо волосся жорсткі і сильно в’ються, оптимально підійде каскад. Ступінчасті незвично виглядають на хвилястих волоссі. Основний обсяг концентрується на маківці. Якщо потрібно надати додаткову легкість, пасма на потилиці филируют. Розташування пасом на різних рівнях моделює стрижку для будь-якої форми обличчя.

  Для укладання каскаду досить просто нанести на висушені пасма моделірущіе пінку або мус. Пальцями надати волоссю об’єм.

  А ось які існують зачіски на короткі креативні жіночі стрижки на хвилясте волосся.

  Якщо не потрібен виражений обсяг на маківці, варто віддати перевагу «драбинці». Така стрижка має основний акцент на пасмах, що обрамляють обличчя. Найбільш короткі пасма знаходяться у самого особи, найбільш довгі ближче до потилиці. Така зачіска може бути з прямим або асиметричним проділом. Ще один варіант з упором на бічній обсяг — це подовжене каре. Але його не бажано робити на жорстких пасмах. Без ретельної укладання зачіска перетворюється в трикутник.

  Найбільш романтичний варіант — це «рапсодія». Така зачіска з’єднує елементи каскаду і драбинки. Добре підходить для тонких і м’яких волосся, оскільки надає зачісці бажані обсяг і форму. Обсяг концентрується одночасно на потилиці і бічних пасмах. Головний нюанс — це мінімальна филировка кінчиків.

  На волосся середньої довжини

  Середня довжина волосся практична і універсальна. Пасма досягають рівня підборіддя, плечей або на кілька сантиметрів нижче. Це оптимальний варіант для жорсткого волосся, готова зачіска добре тримає форму. Класичні зачіски, що вимагають мінімум укладання:

  Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіКрасива зачіска для жінок середнього возроста

 • боб;
 • боб-каре з асиметрією.
 • Класичне каре однаково добре підходить для легких хвиль і пружних кучерів. Довжина пасом до підборіддя або трохи нижче. Якщо волосся тонке, підійде градуйовані каре. Така форма зачіски врівноважує овал обличчя знизу, що ідеально для трикутного або витягнутого обличчя.

  Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіДуже красива зачіска для молодих дівчат з темним волоссям

 • з відкритим потилицею;
 • з рівними зрізами;
 • асиметрія.
 • Боб добре поєднується з круглою і незграбною формою обличчя. Основна відмінність від каре полягає в подовженості передніх пасом. Волосся на потилиці укорочені, що створює плавність ліній. Для хвилястого волосся підходить градуйований боб, що надає завиткам слухняність. Подовжений боб «до плечей» виглядає жіночно. Але така стрижка підходить тільки для м’якого волосся.

  Боб з косою чубчиком візуально подовжує овал обличчя, надаючи витонченість .На відміну від прямої, така чубчик не вимагає складної укладання.

  А ось які бувають стрижка на тонкі хвилясте волосся середньої довжини, можна подивитися в даній статті.

  на короткі

  Коротка стрижка вимагає мінімум догляду, на хвилястих пасмах виглядає жіночно. Для повноцінної укладання досить часто вимити голову, потім висушити волосся феном. На пасма довжиною вище підборіддя ефектно виглядають такі стрижки:

  • Пікс (для жорстких і напівжорстких);

  Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіДуже добре така зачіска виглядає на темних волоссі

 • гарсон (стрижка, яка робить акцент на обличчі);
 • боб (в скороченому варіанті підходить під будь-яку форму особи);
 • асиметричний боб-каре (підходить для жорстких хвиль);
 • каре (виражені бічні пасма обрамляють обличчя);
 • Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіТак виглядають коротке каре на хвилясте волосся

 • аврора (стрижка каскад з підковоподібним проділом).
 • Стрижка Пікс відноситься до багатошаровим, що робить акцент на маківці. Підходить тільки для жорстких, слухняних волосся. Найдовші пасма спереду, короткі з боків створюють нерівний силует. На тонких і м’яких пасмах зачіска набуває «ефект кульбаби». За допомогою фена і укладального гелю сувора зачіска за 5 — 10 хвилин перетворюється в «художній безлад».

  Довгі пасма стрижки зачісується назад або набік.

  Стрижка гарсон — це класична зачіска «під хлопчика». Виглядає сміливо, не вимагає складної укладання. Максимально короткі пасма на потилиці поєднуються з подовженими передніми локонами. На відміну від Пікс, це ультракоротких стрижка. Поєднується з чубком різної форми і густоти: пряма, коса або асиметрична. Чергуючи образи, її можна зробити гладкою або злегка скуйовдженою. У другому випадку окремі пасма виділяються за допомогою воску. Зачіска робить акцент на обличчі, вона протипоказана при квадратній формі.

  Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіНайчастіше такі зачіски вибирають жінки середнього віку

  скорочений боб має градуйовану і каскадну модифікації. Стрижка тримає зазначену форму, надає хвилястим пасмам акуратність. На хвилястих волоссі вдало виглядає асиметричний варіант стрижки з градуйованими кінцями пасом. Така стрижка поєднується з практично будь-якою формою обличчя.

  Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіКрасива зачіска на темне волосся

  Для утихомирення дрібних і жорстких завитків підійде асиметричний боб-каре.

  Класичне каре довжиною максимум до підборіддя створює при необхідності збільшений обсяг. На жорстких і неслухняних волоссі вдало виглядає градуйований варіант стрижки. Залежно від настрою і стилю одягу йому можна надати ефект «мокрого волосся» або зробити укладку в стилістиці ретро. Градуйовані каре за допомогою укладального гелю перетворює його в «рвану» зачіску.

  Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіТак може виглядати один з варіантів класичне каре на хвилясте волосся

  Стрижка аврора є модифікованою версією каскаду з проділом у вигляді підкови. Об’ємні «шапочка» поєднується з каскадом на потилиці і филированной чубчиком. Найбільш ефектно виглядає довжина до підборіддя. Легкість стрижці надає градуювання кінчиків за допомогою філірувальних ножиць.

  Стрижка на хвилясте волосся не вимагає укладання короткіКрасива зачіска аврора на хвилясті коротке волосся

  Каскадні «пір’я» на потилиці візуально робить довшою шию, роблячи акцент саме на ній.

  висновок

  Хвилясте волосся виглядають жіночно, але створюють проблеми при догляді. Існує безліч стрижок, які не потребують складної укладання. Стрижка, не вимагає складної укладання — це спосіб перетворити кучері в стильну зачіску без клопоту. Найбільш часто це короткі і середні волосся, які не потребують складного догляду.

  Довгі кучері ризикують виглядати «левової гривою», якій потрібна складна укладання. Виходом стануть багатошарові стрижки на основі каскаду або подовженого каре. А ось від чубчика краще відмовитися, оскільки її доведеться випрямляти кожен день.

  Короткий опис статті: Стрижки на хвилясте волосся не потребують укладання, стрижки на хвилясте волосся не потребують укладання

  Джерело: Стрижка на хвилясте волосся, яка не потребує укладання, короткі

  Також ви можете прочитати