Стрижка мрії: як піти від перукаря в гарному настрої

20.02.2017

Стрижка мрії: як піти від перукаря в гарному настрої

«Як же так, я ж хотів зовсім не цього…» Часто подібні думки відвідують нас, особливо після походу в перукарню. Залишається тільки чухати потилицю – неправильно вистрижений потилицю – і роздумувати над помилками. Сьогодні ми поговоримо про те, як підібрати собі карколомну стрижку і правильно пояснити перукаря свої думки про неї.

Зачіска мрії: підбираємо

Пам’ятаєте той славний час, коли тягнуло поекспериментувати з чином? Зазвичай воно потрапляє на ранні студентські роки по мірі звільнення від гніту батьківського думки, але знання про стилі або про те, що йде саме вам, ще не настали. В результаті, переглядаючи фотографії тих років, деякі насилу утримуються від усмішки. Не те, щоб ми відмовляли вас від експериментів – навпаки, це дуже добре – особливо тоді, коли ви знаєте свої індивідуальні рамки.

Стрижка мрії: як піти від перукаря в гарному настрої

Спосіб життя. Вибираючи стрижку, враховуйте, чи будете ви її укладати. Скрупульозно, щоранку. Якщо ви дуже активні і розумієте, що не будете витрачати на це дорогоцінний ранковий час, не вибирайте стрижки під укладку. Якщо ж у вас є достатньо терпіння, щоб пестити, плекати і моделювати свою зачіску, можна сміливо вибирати більш стильні варіанти стрижок.

Чим ви займаєтеся? Ваша професія – важливий критерій для вибору стрижки. Звичайно, багато роботодавці, клієнти і партнери лояльно ставляться до самовираження інших, але все-таки подумайте ще раз. Якщо вам щодня доводиться мати справу з консерваторами, або у вас суворий і прискіпливий начальник, навряд чи він схвалять дуже модну стрижку. Довіриться клієнт бізнес-аналітику з густою бородою і стрижка undercut? Можливо, не всі ваші клієнти будуть в темі і оцінять ваш модний лук. В якості компромісу можна підібрати зачіску з кількома варіантами укладки – класичним для походу на роботу і більш грайливим для відпочинку.

Стрижка мрії: як піти від перукаря в гарному настрої

Форма обличчя. Кругле обличчя можна візуально подовжити, залишивши більше волосся на маківці. Власникам довгастого обличчя краще носити чубок або стрижки, де частина волосся укладаються вперед. Якщо у вас трикутне обличчя (широкі лоб і вилиці і вузьке підборіддя) краще знімати «зверху» волосся по максимуму (в розумних межах, звичайно), а «низ» можна розширити, відпустивши бороду. Чим довше волосся, тим більше вони відволікають увагу від обличчя. Тому якщо вам хочеться відвернути погляд від форми носа або чола, варто подумати про більш обьемной зачісці.

Тип і характер росту волосся. Ті зачіски, які відмінно виглядають на густих хвилястих, інколи абсолютно не поєднуються з кучерявим або тонкими від природи волоссям. Важко (але можливо) укласти волосся, якщо вони ростуть сторчма, особливо, після стрижки під машинку протягом усього життя. Але сумувати рано: для кожної голови можна вибрати такий тип зачіски, який буде добре виглядати.

Правильно спілкуємося з перукарем

Якщо ви хочете бути задоволеним результатом походу в перукарню, а не думати, як би це все покласти, щоб не було так страшно, правильно розмовляйте з перукарем.

Стрижка мрії: як піти від перукаря в гарному настрої

Мало сказати майстру: «Зробіть так само, як у Бреда Пітта». По-перше, така стрижка може вам не йти. По-друге, Марення безліч разів змінював зачіску і, сказавши це, ви запускаєте веселе колесо фортуни: знебарвити собі пасма, піти з зачіскою «мода 2000-х» або з поголеними скронями, які потрібні були акторові для фільму «Лють». У вас і у перукаря можуть бути різні уявлення про «крутий зачісці Пітта», і ви ризикуєте в черговий раз встати з крісла розчарованим.

Краще один раз побачити. Залиште пояснення і просто покажіть фото (або два). Так ви окресліть більш повну картину зачіски вашої мрії: краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

Термінологія. Те, що ви сприймаєте як «тут коротше, тут довше», у перукаря в голові розбивається на конкретні операції, у кожної з яких є назва. Ми, звичайно, не будемо зараз наводити повний человече-перукарський словник, але познайомимо вас з кількома термінами, які допоможуть досягти взаєморозуміння з перукарем.

Стрижка мрії: як піти від перукаря в гарному настрої

  • Арка – площа трохи вище й позаду вуха, контур стрижки, який з’єднує бічну та задню ділянки голови. Зазвичай перукарі просто вирівнюють природну арку, але з її допомогою можна візуально моделювати риси обличчя. Наприклад, арка, выстриженная більш коротко, зменшить великі вуха.
  • Окантовка – оформлення контуру зачіски.
  • Майданчик – якщо вам роблять «бобрик», це рівна площина на маківці у вигляді щітки.
  • Тушування – плавний перехід від самих коротких волосся до найдовших.
  • Філіровка – проріджування волосся спеціальними ножицями. Зазвичай це роблять з кінцями волосся, щоб структурувати зачіску і надати їй більше звичайного вигляду.

Де знайти перукаря мрії

Творчий професіонал, який знає ваші волосся, розуміє ваш стиль, стежить за останніми тенденціями і може втілити їх у вашій стрижці, якщо вам це піде. Після візиту до перукаря мрії ти дивишся в дзеркало, розумієш, що це не та стрижка, яку ти хотів, але ти неймовірно задоволений. Тому що ця – краще!

Стрижка мрії: як піти від перукаря в гарному настрої

Знайти такого майстра мрії дуже складно. Зате щасливчики можуть довірити йому свою голову, кожен раз виглядати трохи по-новому, виходячи з перукарні, і незмінно залишатися задоволеними результатом.

Відшукати таку людину можна за рекомендаціями. Друзі з задоволенням можуть поділитися координатами відмінного майстра. Якщо ви володієте певним запасом сміливості і впевненості в собі, можна навіть підійти до людини на вулиці, якщо його стрижка вам дуже сподобалася. Просто запитайте, де він стрижеться, ми впевнені, що багато чоловіків будуть готові розкрити цю страшну таємницю. І, нарешті, власний досвід. Ви можете змінювати майстрів, поки не знайдете ідеального.

Знайшовши перукаря, який вас розуміє, постарайтеся з ним подружитися. Перекиньтеся хоча б парою фраз у стилі small talk під час стрижки, розпитайте його професійних рад, зафрендитесь в соцмережах – тоді, коли чарівник раптово змінить місце роботи, ви не залишитеся з нестриженной головою.

Підбирайте собі відмінну зачіску, правильно спілкуйтеся з перукарем, знаходите ідеального майстра – і втілюйте свої мрії!

Короткий опис статті: як підібрати собі стрижку програма Цікаві та корисні факти про стильною і модного чоловічого одягу.

Джерело: Стрижка мрії: як піти від перукаря в гарному настрої

Також ви можете прочитати