Стрижка може зістарити і омолодити. Як вибрати безпрограшну? >> Статті >> medinfo.

20.02.2017

Стрижка може зістарити і омолодити. Як вибрати безпрограшну?

Коли заходить розмова про стрижках і зачісках, більшість жінок намагаються з’ясувати, чи можна, скажімо, з допомогою тієї ж стрижки помолодшати років на 5 (а краще, звичайно, на 10). І якщо така стрижка або зачіска є, — яка саме? Що це: боб, подовжене каре, хвостик із чубчиком?

Фахівці кажуть, що зачіски і стрижки, які молодят. дійсно існують. Але вибір найбільш підходящої — справа дуже делікатна, адже багато залежить від кольору та структури волосся, тип обличчя, відтінку шкіри.

Звичайно, існують деякі загальні постулати. Але перш ніж скористатися рекомендаціями досвідчених стилістів, переконайтеся, що про своїх зовнішніх даних вам відомо практично все.

Стрижки, які молодят: зачіска боб (каре)

Іноді вибір зачіски ґрунтується на думці, що короткі стрижки роблять молодші. Зерно істини в цій теорії дійсно є. Однак короткі стрижки роблять молодші далеко не всіх. Приміром 20-річній дівчині зачіска каре швидше додасть декілька років.

Справа в тому, що каре — це зачіска, унифицирующая вік, тобто візуально наближення жінку до 25-27 років. Тому вибір зачіски каре повинен залишатися за більш дорослими жінками.

Як варіювати довжину такої зачіски, залежить від індивідуальних особливостей — овалу обличчя, форми вух, шиї. Крім того, слід подумати, чи робити каре з чубчиком. Чубчик дозволяє приховати зморшки на лобі і таким чином зменшити вік. Але якщо волосся дуже хвилясті, то чубок краще не відрізати. Крім того, вона може візуально змінити овал обличчя, і деколи — не в кращу сторону. Необхідно заздалегідь перевірити, чи підійде вам чубчик чи ні. Для цього відокремте пасмо волосся зачешіть на лоб і заколіть у формі чубчика.

Довге волосся

Довге волосся традиційно вважаються відмінною особливістю молодих дівчат.

Тридцятирічну жінку така зачіска зробить візуально молодше приблизно на 5 років, але за умови, що її волосся доглянуті, а шкіра — свіжа.

Ще одна супер-популярна зачіска для довгого волосся — так званий кінський хвіст. Такий високий хвіст органічно виглядає у молодих дівчат і худорлявих жінок середнього віку, яким подібна зачіска часто зменшує вік. Повним жінкам, а також жінкам постарше кінський хвіст робити не рекомендується — він виглядає химерно, а іноді просто безглуздо.

Акуратно або недбало?

Легка хвилястість — це саме те, що молодить практично в будь-якому віці. Особливо якщо пасма світлого відтінку.

Короткий опис статті: стрижки для жінок після 50 років

Джерело: Стрижка може зістарити і омолодити. Як вибрати безпрограшну? >> Статті >> medinfo.ua

Також ви можете прочитати