Стрижка машинкою

20.02.2017

Стрижка машинкою

Стаття на перший погляд не зовсім в тему сайту, але це тільки на перший погляд. -) Ті, хто живе в поселеннях і т. п. — за містом, у селах і селищах, розуміють, як складно добиратися до перукарні. Ножицями стригти складніше ніж машинкою, а машинок зараз вибір великий, коштують вони недорого,і навчитися начебто досить просто. Знімається велика проблема зі стрижками хоча б чоловічої половини. -)

Стрижка машинкою

Внизу статті — дивіться картинки.

Якщо вчіться стригти самостійно — можна купити книгу. Сьогодні є дуже гарні книжки по стрижці волосся, створення зачісок, дивіться в розділі книг — Стрижки і зачіски. Рекомендую, наприклад, ось таку книгу. гарне видання, все зрозуміло, можна навчитися. Але взагалі книг по стрижці багато, серед них багато хороших, з покроковими фото, вчитися легко.

Як працює машинка для стрижки волосся

Машинка для стрижки волосся має менше верхніх рухомих зубів, ніж нижніх нерухомих. При ковзанні верхніх зубів по нижніх волосся зрізається, як при роботі ножицями. Для того, щоб зрізати більше волосся і не пошкодити їх, потрібно стискати і розтискати ручки машинки до відмови.

Якщо при стрижці притискати до голові всю платівку, то зуби машинки переріжуть волосся біля кореня, а трохи вище, що вийде нерівна, ступінчаста стрижка.

Машина зрізає волосся тільки тоді, коли зустрічає опір. Просуваючи машинку проти зростання, якраз тим і викликають їх опір. На цьому заснована дія машинки. Якщо вести машинку по напрямку росту волосся, то волосся притиснуться до голови і не потраплять в зуби машинки.

Коли машинка при стрижці досягає верхівки, забирати машинку від голови різким рухом не можна, оскільки можна пошкодити волосся, що залишилися ще між зубами. Потрібно продовжувати працювати машинкою навісу, повільно відокремлюючи її від голови.

Прості правила:

 • зчісують волосся передньої частини голови вперед, на чоло;
 • піднімають волосся гребінцем у лоба для того, щоб встановити машинку;
 • двома пальцями, середнім і великим лівої руки притримують голову у верхівки;
 • стрижуть частинами (смугами);
 • після стрижки смуги, разом зчісують стрижені волосся з волоссям наступної смуги;
 • при стрижці волосся навколо вух лівою рукою відгинають раковину вуха;
 • закінчують стрижку машинкою тушевкой і окантовкою.
  Чоловіча стрижка машинкою — поетапноПеред початком стрижки потрібно розчесати волосся у відповідності з їх природним напрямком, тобто на тімені — в бік лоба, на скронях — в сторону вуха, а ззаду — у напрямку до шиї.

  Починати стрижку рекомендується з чола. Якщо волосся у клієнта довгі, їх можна начісувати на лоб. Волосся піднімають гребінцем і встановлюють машинку біля початку росту волосся.

  Чоловічу коротку стрижку виконують на сухому волоссі. Використовуючи найбільшу насадку, стрижемо волосся тім’яної зони, трохи опускаючись до скронь. Для цього розчісуємо волосся по зростанню, а машинку вводимо в волосся проти росту волосся. Машинкою для стрижки волосся робимо багато рухів, ведемо машинку по голові, притискаючи до поверхні, але кут з поверхнею голови не міняємо.

  Від того, скільки разів ми расчешем волосся і проведемо машинкою, буде залежати, наскільки акуратно і якісно буде виконана стрижка: чим більше — тим краще. Гребінець при стрижці машинкою весь час треба тримати в лівій руці і або нею розчісувати волосся, або притримувати її безіменним пальцем, притиснувши до долоні.

  Волосся стрижуть смугами. Якщо стрижку почали від лоба, то перша смуга буде проходити посередині голови, друга — поряд з першою, праворуч від клієнта, третя і четверта — біля лівого вуха.

  Тепер подстрижем потилицю. Для стрижки потилиці використовуємо меншу насадку, приблизно в два рази (тобто якщо тім’я стригли насадкою 12 мм, то потилицю — 6 мм або 9 мм). Починаючи стрижку знизу, ведемо машинку нагору, причому якщо спочатку машинка щільно притиснутий до голови, то у тім’я машинка відривається від голови, вирівнюючи різницю між довжиною волосся.

  Використовуючи ту ж насадку, стрижемо віскі, при цьому отчесываем волосся в різних напрямках.

  У верхній частині раковини вух волосся ростуть у різних напрямках: одні — в бік скроні, інші — в сторону шиї, тому напрямок зубів машинки потрібно міняти, щоб направити їх проти росту волосся. Для зручності раковину вуха відгинають лівою рукою, причому раковину лівого вуха відгинають великим пальцем, а правого — мізинцем.

  Тепер зніміть насадку з машинки. Завдання — зробити плавний перехід з тім’яної зони. Машинкою робимо плавний перехід від коротких волосків у лінії окантовки до волоссям, підстриженим перед цим. Виконуємо окантовку скронь, за вухами і на шиї машинкою без насадки.

  Простими ножицями виконуємо перевірку довжини волосся по всій голові. Філірувальними ножицями на гребінці усуваємо всі неточності і нерівності у чоловічої стрижки.

  Короткий опис статті: як навчитися стригти чоловіків відео Стаття на перший погляд не зовсім в тему сайту, але це тільки на перший погляд. ?? Ті, хто живе в поселеннях і т. п. — за містом, у селах і селищах, розуміють, як складно добиратися до перукарні. Особливо взимку. Ножицями стригти складніше ніж машинкою, а машинок зараз вибір великий, коштують вони недорого,і навчитися начебто досить просто. Знімається велика проблема зі стрижками хоча б чоловічої половини. стрижка, екопоселення, волосся

 • Стрижка машинкою Стрижка машинкою Стрижка машинкою Стрижка машинкою
 •  

  Джерело: Стрижка машинкою

Також ви можете прочитати