Стрижка машинкою з переходом Відповіді і поради

20.02.2017

Стрижка машинкою з переходом

Щоб зробити прекрасну класичну стрижку і стильно виглядати, зовсім необов’язково відвідувати дорогий салон краси. Так як досить часто трапляється так, що отриманий там підсумок не виправдовує витрачених на те коштів. Освоїти технологію виконання класичної чоловічої стрижки можливо і самостійно. Необхідно тільки навчитися робити головні правила перукарської справи, що під силу будь-якому чоловікові.

Стрижка машинкою з переходом Відповіді і поради

Прийнято вважати, що чоловічу стрижку виконати значно легше, ніж жіночий. Пояснюється це тим, що актуальність чоловічих зачісок не змінюються протягом багатьох років. Але необхідно враховувати деякі особливості. По-перше, фізіологічні особливості, іншими словами форму обличчя, будова вух, черепа і т. д. Щоб швидко освоїти уроки по створенню акуратною чоловічої стрижки машинкою на маленькі волосся, потрібно чітко виконувати послідовність всіх дій.

Характеристики чоловічої стрижки під машинку:

 • практичність;
 • краса;
 • охайність;
 • простота укладання стрижки.

Стрижка машинкою з переходом Відповіді і поради

якраз виходячи з цього кожному чоловікові хочеться мати маленькі волосся з плавним переходом довжини.

Головні правила створення чоловічої стрижки машинкою

 1. Волосся перед стрижкою повинні бути вимиті і висушені.
 2. Сушку волосся поряд з цим необхідно здійснювати в тому напрямку, як буде зроблена стрижка.
 3. впродовж розчісування, направлятися дізнатися, чи є на шкірі голови шрами або ж нерівності, щоб стригти машинкою в цих місцях більш дбайливо.
 4. Починати необхідно з вибору насадки. Пізніше легко нахиляємо машинку, приступаємо до стрижки волосся потиличної частини, роблячи плавний перехід. Поряд з цим машинку пересуваємо, ніби відштовхуючи.
 5. Для початківців майстрів стрижок рекомендується застосовувати велику насадку, неспішно освоюючи більш невеликі.
 6. Тільки по закінченні того, як освоїте уроки виконання класичних стрижок, можливо переходити до модельним. Для чоловіків і дружин, які бажають самостійно створювати стрижку чоловіка, роблячи його волосся доглянутим, пропонуються схеми проведення аналогічної процедури.

Стрижка машинкою з переходом Відповіді і поради

Класична чоловіча стрижка машинкою: етапи роботи

Для тих, хто намагається швидко навчитися робити маленькі чоловічі стрижки під машинку, здійснювати акуратний перехід від потиличної до скроневої області, принципово важливо розуміти, що передбачає технологія її виконання.

Стрижка машинкою з переходом Відповіді і поради

 1. Перш, ніж розпочати саму стрижку, направлятися старанно розчесати пасма, враховуючи напрямок їхнього росту: в тім’яній території — по напрямку до чола, в скроневій — до вуха, ззаду голови — до шиї.
 2. оптимальніше затівати підстригати машинкою з області чола. У випадку якщо у вас довгі волосся, тоді їх направлятися зачесати на лоб. Самі прядки направлятися трохи підняти за допомогою гребінця і поставити машинку в коріння волосся.
 3. Для маленької стрижки вживається найбільша насадка. Спочатку необхідно підстригти пасма в зоні тім’я, поволі опускаючись до скроневої частини. Поряд з цим необхідно самі прядки розчісувати у напрямку їх росту, а машинкою вести проти лінії росту. Протягом стрижки машинка робить безліч рухів, але принципово важливо не забувати, що кут її знаходження відносно поверхні голови повинен залишатися минулим.
 4. Рівень якості і акуратність класичної стрижки під машинку залежить від того, як досить часто ви розчешіть волосся і пройдетесь по ним апаратом. Щоб навчитися цьому, принципово важливо виконувати принцип: більше — краще.
 5. Гребінець протягом процесу підстригання зобов’язана знаходиться в лівій руці. Поряд з цим можливо розчісувати волосся або ж тримати її пальцем, добре притиснувши до долоньці.
 6. Стрижку волосся принципово важливо зробити смугами. У тому разі, в той час, коли вона розпочата від лоба, необхідно стежити, щоб 1-а смуга пройшла по центру голови, 2-а — поруч з нею, а 3-я і 4-я — в області лівого вуха.
 7. Потім робимо перехід до стрижки на потилиці. У цьому випадку робота буде проводитися з застосуванням меншою насадки (приблизно в 2 рази дрібніше). У разі якщо стрижку тім’яної частки здійснювали насадкою 12 міліметрів, то для потилиці потрібно 6-міліметрова насадка. Стригти починаємо знизу, потім проводимо машинкою вгору. У цьому випадку, якщо спочатку прилад добре притискали до основи голови, то в області тім’я його направлятися відірвати від голови, щоб вирівняти відмінності в довжині пасма.
 8. за Допомогою тієї ж, потиличної, насадки необхідно підстригти віскі. Тут вам необхідно отчесывать прядки в різні сторони. В області верху вушної раковини волосинки ростуть по-різному: то в напрямку скроні, то — до шиї. Виходячи з цього направлятися поміняти напрям зубців приладу, щоб вони були спрямовані проти лінії росту волосся. Щоб було більш комфортно, вухо можливо відігнути лівою рукою. При таких умовах, раковину вуха краще відсунути велетенським пальцем, а праве вухо отогнем мізинцем.
 9. Після цього потрібно зняти машинну насадку. На цьому етапі основним завданням буде зробити поступовий перехід з території тімені, що називається на немає. Застосовуючи машинку здійснюємо поступовий перехід від волосків, які маленькі і знаходяться біля лінії окантовки, до волоскам, що були вже підстрижені до цього. Вірно проводимо окантовку скронь, шиї й за вухами. Ця техніка не вимагає застосування насадки на машинку.
 10. Взявши ножиці, направлятися шепетильно перевірити рівність борги волосся по всьому периметру. Філіровочні ножиці нададуть допомогу усунути всі недоліки чоловічої стрижки.

Як бачите, навчитися створювати маленькі стрижки за допомогою машинки досить просто. Для будь-якого чоловіка постійно актуальною залишається маленька класична зачіска, яка, однак, ні за яких обставин не виглядає одноманітно. З причини того, що зовнішній вигляд зачіски чоловіка сильно залежить від особистих рис його зовнішності, будови обличчя та голови, а також манери поведінки.

Класична маленька зачіска ні за яких обставин не втратить своєї популярності. З кожним роком мільйони чоловіків віддають перевагу саме стрижці під машинку, яку, як з’ясувалося, можливо виконати вдома, пильно переглянувши наші уроки.

Короткий опис статті: чоловічі модельні стрижки технологія виконання

Джерело: Стрижка машинкою з переходом — Відповіді та поради

Також ви можете прочитати