Стрижка машинкою в домашніх умовах покрокова інструкція для початківців

11.05.2018

Чоловіча стрижка машинкою будинку

Стрижка машинкою в домашніх умовах покрокова інструкція для початківців

Стрижка машинкою самостійно допомагає не тільки заощадити гроші з сімейного бюджету, але і дає можливість відкрити в собі талант майстра, а також поекспериментувати. Більш того, вам більше не доведеться сидіти у величезних чергах в перукарні. Якщо ви освоїте уроки домашнього перукарського мистецтва, ви навіть зможете відкрити свій власний домашній салон і підстригти рідних і друзів. До того ж, машинку для стрижки будинку можна купити недорого, при цьому вона має масу плюсів. Правда, щоб стати досвідченим перукарем в домашніх умовах, вам потрібно знати, що має на увазі техніка стрижки машинкою для початківців. Уроки і поради зовсім нескладні, тому дерзайте.

Стрижка машинкою в домашніх умовах покрокова інструкція для початківців

Що вам знадобиться для чоловічої стрижки будинку?

Перш, ніж приступати безпосередньо до процесу, підготуйте наступне:

 • Власне, машинку для стрижки. Причому зовсім необов’язково купувати дорогу професійну. Будинки підійде звичайна побутова з мас-маркету. Їх випускають практично всі фірми, що випускають дрібну техніку: Braun, Rowenta, Philips, Panasonic і т.п.
 • Перукарські ножиці. Зверніть увагу, щоб вони були добре заточені. Перевірити заточку можна так: розріжте шматочок вати. Тупими ножицями у вас не вийде це зробити.
 • Гребінь з частими зубами.
 • Накидку на плечі. Можна купити спеціальну, а можна скористатися підручними домашніми засобами — рушником, клейонкою і т.п.

Покрокова інструкція стрижки в домашніх умовах для початківців

Уроки стрижки починаються з підготовки. Для початку вимийте голову і підсушіть волосся. Це потрібно зробити для того, щоб шкірний жир не забився в ножі інструменту. Якщо ви придбали дорогу машинку для будинку, можна підстригти і мокрі локони. Але якщо ви власник звичайної машинки середньої вартості, краще не ризикувати — вологі кучері дуже швидко затупілась леза. Також є ймовірність, що на мокрому волоссі машинка буде зісковзувати, що може привести до подразнення і навіть травми.

Стрижка машинкою в домашніх умовах покрокова інструкція для початківців

В общем-то, для найпростішої чоловічої стрижки будинку не потрібно особливих умінь, просто встановіть потрібну насадку і пройдіться по всій голові. Для стрижки в домашніх умовах, схожою на салонну, доведеться трохи попрацювати.

 • Крок 1: поділяємо локони на зони. Умовно поділіть голову на 3 зони. Таким чином ви отримаєте потиличну, скроневу і тім’яну частини.
 • Крок 2: візьміть машинку і насадку з великими гребенями (наприклад, 15 мм). Щоб правильно визначити потрібну насадку, попередньо ознайомтеся з інструкцією — в ній зазначено, яку довжину залишає кожна. Візьміть в руки машинку, тримайте її лезами вгору. Завжди приступайте до процедури з задньої частини голови. Починайте стригти з потилиці, від лінії росту волосся. Піднімайтеся до скронь і закінчуйте на тім’ячку. Машинку слід рухати проти росту волосся, дуже плавно і повільно. Уникайте різких рухів. Не забувайте в процесі про гребінці — розчісуйте їм кучері.
 • Крок 3: надіньте меншу насадку (9-12 мм). Тепер пройдіться машинкою по скроневої і тім’яної часткою ще раз. Відкриємо секрет: щоб отримати плавний перехід на потилиці, притисніть машинку близько до голови на початку потиличної частини, а піднімаючись вище, збільшуйте кут між насадкою та головою, вирівнюючи перехід.
 • Крок 4: встановіть маленьку насадку (6 мм). Знову проведіть машинкою на скронях і нижньої частини потилиці, розчісуючи при цьому волосся в різні напрямки.
 • Крок 5: витягніть насадку і приберіть зайву рослинність. Машинкою без насадки можна підстригти волосся на шиї і бакенбарди, а також над вухами.
 • Крок 6: вирівняйте чубок. Для цього скористайтеся ножицями і гребінцем.
 • Крок 7: перевірте результат. Уважно огляньте в дзеркалі: чи не пропустили ви пасма і рівномірна чи довжина. У разі, якщо волосся стирчить, пройдіться машинкою ще раз або подровняйте ножицями. Якщо при стрижці в домашніх умовах ви ненароком поранилися, нанесіть на голову лосьйон після гоління — це запобіжить роздратування.
 • Крок 8: обтрусіть волосся з машинки щіточкою. По можливості бажано змащувати леза маслом після кожної стрижки в домашніх умовах.

Тепер, коли ви освоїли уроки домашньої стрижки, ви готові експериментувати. Вірте в себе і у вас все вийде. І не забувайте ділитися фотографіями своїх стрижок в коментарях.

Короткий опис статті: Стрижка в домашніх умовах машинкою, стрижка в домашніх умовах машинкою, стрижка машинкою в домашніх умовах покрокова інструкція технік правильно підстригти урок чоловічий початківець волосся як стригтися підліток для

Джерело: Стрижка машинкою в домашніх умовах: покрокова інструкція для початківців

Також ви можете прочитати